INSANE vs PLEME i akademije

Status
Not open for further replies.

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ovdje mi se nesto ne slaze, pa bi zamolio razjasnjenje ako nije kakav problem:


Pa da postavim pitanje jos jedanput. Gdje ce ti silni saveznici stati ako MH, MH@ i DL nisu akademije?
Ili Boris i Dodili imaju razlicit pogled na ta plemena?

Evo da i odgovorim kad vas to sve skupa tako muči?

Nisu naše akademije nego saveznici, a kad dođe vrijeme za zatvaranje servera postat će naše akademije...eto.. jbg nikoga nećemo prenoblati.

A s nama su u savezu jer smo ih natjerali bičem i prijetnjama restartom :hahaha:...a možda smo im i platili .. tko zna-jer tko bi inače u savez sa vodećim plemenom na serveru?:lool:

P.S.
Ja sam na granici sa insane i imala sam napade od 3-ice igrača iz tog plemena.. koji su mi blizu naravno.
Svi ovi iz daleka koji se smiju kad netko iz PLEME-na kaže da 5 igrača koji imaju dodira sa insane ratuje sa njima,poslali su možda koji fejk. Ili oni možda nisu s nama u ratu,nego smo mi s njima pa samo mi moramo napadati...:confused:

nemam pojma više zbunile me sve ove rasprave prije jer se nezna ko koga :hmm:... i svatko gura nos di mu nije mjesto...
Jbg ovo su plemena-ratna igrica-pa idemo ljudi ratovati malo :boks: a ne naklapati ovdje ko na kakvom sjelu.
 

DeletedUser

Guest
Zasto noblas barbarska sela ako ti se ne da?


Ako mislis lagati onda bar to radi kako treba.....


Noblam barbare jer to najviše mrzite jel tako?! Naravno da je Her BebeB :p
Imam još 30 plemića, tako da ću noblat još 30 komada :)
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Noblam barbare jer to najviše mrzite jel tako?! Naravno da je Her BebeB :p
Imam još 30 plemića, tako da ću noblat još 30 komada :)

pa jedino to i možeš kad ti nema ale fear-a da ti čisti sela :festa:

a tvoja sposobnost da jedan acc izguraš od početka do kraja servera govori sve o tebi :*
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Nisu naše akademije nego saveznici, a kad dođe vrijeme za zatvaranje servera postat će naše akademije...eto.. jbg nikoga nećemo prenoblati.
jesu li to vaše akademije ili saveznici ili je već vaša akademija prešla u glavno pleme-i koja je uopće razlika akademije i savezničkog plemena? i treba li jednom(bodovno najboljem)plemenu toliko toga?..... iako ne mogu protumačit radi li se ovdje o ozbiljnom postu ili sarkazmu molio bi nekog ozbiljnog da mi ipak odgovori na ova 2 pitanja
A s nama su u savezu jer smo ih natjerali bičem i prijetnjama restartom :hahaha:...a možda smo im i platili .. tko zna-jer tko bi inače u savez sa vodećim plemenom na serveru?:lool:

ovo što nije podebljano pretpostavljam neka sprdancija pa preskačem,a ovo drugo?-što s tim želiš reć da svi žele sa vama savez-to je i logično,možda ne svi,ali 99% da, isto kao što bi pristali i da pređu kod vas i prodaju svoje donedavne suigrače,a kad sam ja(ne samo ja) pisao o tome onda je bila druga priča to je umjeće regrutacije,pregovaranja,diplomacije
naravno ako se misliš izvlačit i napisat da sam ja krivo razumio i da si želio reć da igrači to NE bi napravili i da vi to NE koristite da igrate(ne mislim na svih) kako igrate,a to je tribal hugs onda ipak nemoj jer bi po tome ispalo da su tjeranje bičem,prijetnje restartom i plaćanje možda ipak malo više od sprdancije
P.S.
Ja sam na granici sa insane i imala sam napade od 3-ice igrača iz tog plemena.. koji su mi blizu naravno.
Svi ovi iz daleka koji se smiju kad netko iz PLEME-na kaže da 5 igrača koji imaju dodira sa insane ratuje sa njima,poslali su možda koji fejk. Ili oni možda nisu s nama u ratu,nego smo mi s njima pa samo mi moramo napadati...:confused:
:confused:-sličica super stoji uz ovo napisano

nemam pojma više
-to ti vjerujem

zbunile me sve ove rasprave prije jer se nezna ko koga :hmm:... i svatko gura nos di mu nije mjesto...
i ti si upravo ugurao neki pokušaj komentara di mu nije mjesto

Jbg ovo su plemena-ratna igrica-pa idemo ljudi ratovati malo :boks: a ne naklapati ovdje ko na kakvom sjelu.
iskreno se nadam da ćeš poslušat sam sebe jer ovo što ti pišeš totalno nema smisla izjave su ti totalno suprotne iz rečenice u rečenicu,još se negdje u pola posta izgubiš i onda još napišeš da ne znaš što pišeš

Evo da i odgovorim kad vas to sve skupa tako muči?
to je razlog što sam se uopće javio....kad si nam ti sve objasnio više nas ništa ne muči
 

DeletedUser

Guest
Rubo citiracu ti svoj raniji post.

Po 48 put da ti kazem, MH i DL su sada saveznici Plemena, da bi se na kraju zatvorio server potrebno je ispuniti neke uslove koje smo u dogovoru sa saveznicima rijesili kako cemo ih ispuniti. Da li ce to biti da se dva plemena proglase akademijama a jedno kao glavno ili cemo napraviti 3 nova mjesana plemena... to je nasa stvar Disa.
To je stvar naseg dogovora i tice se samo nas i nikoga drugog.

I ne razumijem Rubo tvoje potenciranje pojma tribal hugs.

Igras u Rasti na svijetu 2, drzi se tema i svijeta 2.
Vise puta si prozivao Barbar na svijetu 3 i Pleme na svijetu 4 i povezivao sa ovim pojmom tribal hugs.
To je ljubomora Rubo...

Ja sam gospodin i onako kulturno ti kazem da se drzis svijeta 2,
jer u suprotnom pocecu ja da iznosim Rastin prljavi ves sa svijeta 2,
pa da vidimo ko zasluzuje pojam tribal hugs....
 

scapa

Banned
Reaction score
0
....ooooo, opet ti rubo, de se prihvati sv2., zavrsi server i oladi, jednom si rekao da se ovdje vise neces javljat, nije mi jasno sta ti treba razjasnjavat, kako uzimat najjace igrace iz drugih plemena k sebi..... isto ko sto ste na sv 2 asimilirali barbare, isto ko sto ste na sv2. racune koji su bili neaktivni dali najjacima igracima iz protivnickih plemena, i de, ne glumataj vise, kad mi dodjemo raspravljat na forum sv2. operi me isto ko ja tebe sada, .... i ne lupetaj vise, lijep smo rekli, PLEME je stvarano regrutacijom, sta ti tu nije vise jasno......:ludilo:


lp. scapa
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
pa jedino to i možeš kad ti nema ale fear-a da ti čisti sela :festa:


Ne znam ja kome je ale fear čistio sela, al znam kome nije. :)
Ja sam na Hr3 imao duplo više bodova od ale feara tako da nema razloga da on meni čisti sela kad sam bio duplo jači od njega, haha koja glupost....

a tvoja sposobnost da jedan acc izguraš od početka do kraja servera govori sve o tebi :*

Ja sam izgurao acc do kraja Svijet 3

a evo hvala bogu i na Hr5 mi ide dobro Svijet 5

a to što sam odustao od Hr4 i obrisao račun je bila dobra ideja... jer i ovak i onak bi se zakačio sa borissom ili scapom ii bio bi izbačen iz plemena i svo vrijeme koje bi uložio u acc bi bilo uzaludno.. ne hvala !!!


Prije nego što nešto napišeš potrudi se da ima veze s vezom, a ne ovak lupetaš bezveze...
 

DeletedUser

Guest
@ Godrick:

Ja sam odmakao dalje od jednog sela.

Village Points Old owner New owner Date/Time
Natasa.S 06 (436|497) K44 3,788 Godrick Natasa.S [BarbaR] 2010-10-22 15:44:44

Godrick

@ Aerie: Ovdje si izbacen jer si bio bahat, nekulturan, nevaspitan i nisi se sukobio sa borissom i scapom, vec sa ostatkom Plemena.

Aerie je napisao:
danas u 14:14 sati
ma idu mi neki likovi na živce.... npr.. at eri previše se umislio nešto napišem odmah mi brišu... zato sam i popi*dio već neko vrijeme tako........
ma acc ću dat ale fearu sad kad dođe...
 
Last edited by a moderator:

scapa

Banned
Reaction score
0
Ne znam ja kome je ale fear čistio sela, al znam kome nije. :)
Ja sam na Hr3 imao duplo više bodova od ale feara tako da nema razloga da on meni čisti sela kad sam bio duplo jači od njega, haha koja glupost....



Ja sam izgurao acc do kraja Svijet 3

a evo hvala bogu i na Hr5 mi ide dobro Svijet 5

a to što sam odustao od Hr4 i obrisao račun je bila dobra ideja... jer i ovak i onak bi se zakačio sa borissom ili scapom ii bio bi izbačen iz plemena i svo vrijeme koje bi uložio u acc bi bilo uzaludno.. ne hvala !!!


Prije nego što nešto napišeš potrudi se da ima veze s vezom, a ne ovak lupetaš bezveze...

...je, toliko si se zakacio sa scapom da ti je scapa cistio sela, a o hr3. nemoj niti rijeci, tamo je isto bilo brdo problema sa tobom, sjecas li se kad te nismo stavili u "elitni tim", smrc, smrc, ....placa do boli, ovdje ti si samo moja greska....
 

DeletedUser

Guest
...je, toliko si se zakacio sa scapom da ti je scapa cistio sela, a o hr3. nemoj niti rijeci, tamo je isto bilo brdo problema sa tobom, sjecas li se kad te nismo stavili u "elitni tim", smrc, smrc, ....placa do boli, ovdje ti si samo moja greska....


Pa čistio si me sela jer je acc bio čisti deff sva sela deff tjerao si me da uzmam ta sela, to su bila sela od igrača PLEMEna neaktivnih....

Očistio si mi točno 2 sela s tim da je jedno selo prenoblao Thichers od mene znači ostalo mi jedno selo samo...

Pa normalno da mi je bilo krivo bio sam najjaktivniji igrač u plemenu od svih vas i zašto bi onda ja kupio tam neka sela od 3k a vi ona od 9k ma jeli e pa neće moći normalno da sam se naljutio...

tamo su bila 4 igrača koja su vam držali pleme da nije njih bilo sve bi palo u vodu... tako da opet se nemate čim hvalit....
sv3 je isto osvojen regrutacijom i spajanjem plemena isto kao i sv4 ali ima jedna razlika na hr4 nećete dogurat do kraja bit će raspad nema više Top-a nema više Tina.....
 

DeletedUser

Guest
Dodjoh i ja da se ubiljezim na stotu stranicu ovih rasprava. Jos ovoliko ako bude, mozemo tiskati i objaviti :)


Dodili, napisah jednom pa da se ponovim opet - nasi svijetovi su zbilja veliki da se moraju zatvarati sa jednim plemenom i dvije akademije :hahaha:


Sta se tice ratovanja INSANE igraca sa vama, mi eto zaista imamo vise fronti pa ne mogu svi da sudjeluju u napadima na PLEME. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ovdje se ne zna ko koga.

Dajte malo izveštaja,djela, pustite priče :)
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Dodjoh i ja da se ubiljezim na stotu stranicu ovih rasprava. Jos ovoliko ako bude, mozemo tiskati i objaviti :)


Dodili, napisah jednom pa da se ponovim opet - nasi svijetovi su zbilja veliki da se moraju zatvarati sa jednim plemenom i dvije akademije :hahaha:


Sta se tice ratovanja INSANE igraca sa vama, mi eto zaista imamo vise fronti pa ne mogu svi da sudjeluju u napadima na PLEME. :pivo:

koliko ste imali saveza i napova, i sa kim ste uopce bili u ratu prije nas, znas, disa, bez uvrede, ali mi smo vas smatrali za poprilicno "miroljubivo" pleme, za tooney satelit, nekim ste slucajem isplivali u prvi plan, mada sto se vasih napada na nas tice, ostadoste "miroljubivo" pleme
 

DeletedUser

Guest
Odgovorio sam vec, jedan savez (tooney), i 2 napa (mh i smajlici). To je isto kao 3 saveznika, jelda? Pardon, 2, mh@ su vec otpisani :eek:ok:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Dodjoh i ja da se ubiljezim na stotu stranicu ovih rasprava. Jos ovoliko ako bude, mozemo tiskati i objaviti :)


Dodili, napisah jednom pa da se ponovim opet - nasi svijetovi su zbilja veliki da se moraju zatvarati sa jednim plemenom i dvije akademije :hahaha:


Sta se tice ratovanja INSANE igraca sa vama, mi eto zaista imamo vise fronti pa ne mogu svi da sudjeluju u napadima na PLEME. :pivo:

To vi ostavite nama kako ćemo zatvoriti svijet. Hoćemo sami ili sa saveznicima. Mi smo se odlučili na saveznike i to je naš i samo naš problem i odluka.Vi odlučujte o svojim saveznicima.

Što se tiče ratovanja svi ili 3 igrača nije isto.
Mi isto imamo više frontova.. i ne neću nabrajati koji su to frontovi....
A u čitavoj priči je stvar upravo o tome da mi napadamo a vi se branite.Tebi kako sam već puno puta ponovila svaka čast, ali ostatak sam vidjela da napadaju samo barbarska sela.:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Pa normalno da mi je bilo krivo bio sam najjaktivniji igrač u plemenu od svih vas i zašto bi onda ja kupio tam neka sela od 3k a vi ona od 9k ma jeli e pa neće moći normalno da sam se naljutio...

tamo su bila 4 igrača koja su vam držali pleme da nije njih bilo sve bi palo u vodu... tako da opet se nemate čim hvalit....
sv3 je isto osvojen regrutacijom i spajanjem plemena isto kao i sv4 ali ima jedna razlika na hr4 nećete dogurat do kraja bit će raspad nema više Top-a nema više Tina.....

I opet lazes dijete.
Za mjesec dana igranja dobio si samo sela od 8-9k poena od Plemena,nijedno od 3k poena.
Evo ti tvoj twstats:
Aerie

Ajde cisto da vidim sta ces sljedece slagati.

QueenOfMyHeart 14.07.2011 u 23:00 sati Citiraj Uredi Izbriši
ODA PREDATORU7

Pamtim to kao da je bilo danas,
kad je JackDaniels otiso od nas.

U ruci mu mis, na glavi kapa,
i dao je pass nekom liku zvanom scapa.

I nije proslo dugo, bas sad gledam
i doselio se na taj nick predator7.

Al ne stigoh ni napravit party da bi za tu priliku pio,
vec taj racun na brisanju bio.

I prolazilo vrijeme mi bili smo sami,
na forumu su se prepolovili spami.

Al proslo otad 13 bajrama,
i predator7 se vrati k nama.

Vjerovatno smo mu falili malo,
pa mu se opet na forumu pisat dalo.

I vjerovali smo da povratak on je stalni htio,
cak je i mali Rankec u igri bio.

Al' opet fjaka uhvati predatora,
i ovaj se pretvori u gnjavatora.

Zaboravio je bio sve zajednicke akcije,
zaboravio je bio sve scapine reakcije.

Zaboravio je bio da smo njega i onog malog Ranka,
vec jednom spasili od rastanka.

Al dzabe ... kad opet ovaj racun brise,
a konobar se mucio da mu na onaj blokic isti napise.

I zaboravi je bio rijeci mudrog vodje scapu,
u rijetkim trenucima kad mu vjetar odnio sa glave kapu.

Sine, kaze, tko igra za pleme i plemenski racun mu dodje,
ima da ga vrati kad mu volja za igrat prodje.
 

DeletedUser

Guest
Odgovorio sam vec, jedan savez (tooney), i 2 napa (mh i smajlici). To je isto kao 3 saveznika, jelda? Pardon, 2, mh@ su vec otpisani :eek:ok:

E tu sam te cekao. Amnezija te popusta izgleda. :eek:

U vrijeme te vase diplomatije, evo kako je izgledala nasa:

Pleme je imalo akademiju Bogove i NAP sa smajlicima, sve ostalo su bili ratovi....
Rat sa Insane, Tooney, MH, Die, FCSB, A-F, TiG, Warlords,... i jos brdo njih...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Odgovorio sam vec, jedan savez (tooney), i 2 napa (mh i smajlici). To je isto kao 3 saveznika, jelda? Pardon, 2, mh@ su vec otpisani :eek:ok:

...jos mi nisi otkrio sa kim ste bili u ratu prije nego smo vas napali.....
 
Status
Not open for further replies.
Top