Intervju sa igračem: Boriss

DeletedUser

Guest

PREDATOR (AERIE) -Samo udarajte po plemenu neće oni još dugo tamo je atmosfera nikakva nikom se ne sviđa diktatura koju provode neki igrači PLEMEna.... raspast će se oni...A mogu da vam kažem da, tamo pola igrača ne zna poslat train...
Ovaj igrac je jedno nevaspitano i veoma bahato dijete.Dobio je racun prije mjesec dana i za to vrijeme se uspio posvadjati sa dosta igraca. I zato je izbacen i noblan.A na forumu sam pokazao u vise postova da laze



Uhh, nisam ni vidio da sam i ja u priči :D Uglavnom, ja se stvarno ispričavam što sam pravio tolike probleme od hr3 pa sve do ovdje :D Al, ja jednostavno volim napravit neki problem da se o tome priča, danima, mjesecima pa i godinama :cool: ... a ovo što sam onako otišao sa Hr4 - i za to se ispričavam al ja jednostavno volim otić sa stilom, nije fora doć i vratit acc pozzat se i to je to .. ovak je bilo puno interesantnije i zanimljivije, a i tokom toga sam umirao od smjeha :lool:
Btw boriss za tvoju informaciju evo u 10 mjesecu mi je 19. rođendan pa navrati na pivu :pivo:

P.S nikad nisam volio profesore :p
 

DeletedUser

Guest
Znaci da sam bio u pravu kad sam rekao:

Bahat i bezobrazan sa stilom. :boks:
Ma gle, meni je bitno da mi je zabavno i zanimljivo i da mogu kad dođem online umirat od smjeha! :lool:
A šta ostali misle to me uopće ne dira, nit' se opterećujem tim. - Ja igram svoju igru i radim ono što hoću, i kad hoću !! :D
Tako da, i psi laju kad nekoga ne poznaju! :pivo:

Hahaha, al moram priznat da sam s tobom imao stvarno najviše "okršaja" ii nadam se da ćemo ih imat još - Samo nemoj sve svaćat previše ozbiljno jer kod mene nikad ne možeš znat kad je istina, a kad nije hihiihihi. ;)

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
može na ovoj temi malo spama..
1-2 spam posta po osobi.

više ne :love:
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Evo mogu i ja jedan :p

Borisse,je li istina da si ti 13. Krieger :zid:
 

DeletedUser

Guest
ne
-_-`
osim ako nije i 13. Krieger skype napravio -_- ili preuzeo acc skoro :p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Evo mogu i ja jedan :p

Borisse,je li istina da si ti 13. Krieger :zid:

To su me par puta pitali na privatnim porukama.
Nemam pojma ko je taj Krieger, nikad cuo za njega.

Da se nije mozda predstavljao kao ja? :ludilo:
Znas da sam sreo igrace koji su meni tvrdili da su boriss sa ba 2. hhhahahaa :andjeo:

@ grimi: Odvadi malo sa komplimentima.
I da, Milosu mozes otac da budes. Milos nam je bas mlad momak. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
To su me par puta pitali na privatnim porukama.
Nemam pojma ko je taj Krieger, nikad cuo za njega.

Da se nije mozda predstavljao kao ja? :ludilo:
Znas da sam sreo igrace koji su meni tvrdili da su boriss sa ba 2. hhhahahaa :andjeo:

@ grimi: Odvadi malo sa komplimentima.
I da, Milosu mozes otac da budes. Milos nam je bas mlad momak. :eek:ok:

Da i zato molim respect ;)) :p
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Mora malo komplimenata, da ne bude čisti offtopic, a i zasluženi su svakako!

Ne znam Miloša, ali eto stekao sam takav dojam po njegovom načinu pisanja. :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Mora malo komplimenata, da ne bude čisti offtopic, a i zasluženi su svakako!

Ne znam Miloša, ali eto stekao sam takav dojam po njegovom načinu pisanja. :andjeo:


hahaha
Necu da se svadjam, ali vec ako cemo gledati po nacinu pisanja, pa ja bi tebi onda mogao biti deda -_-`
Uzmi sada malo pa precesljaj temu, smejaces se sam sebi kolka si uvlakusa :D :)

Pozdrav
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Prijatelju dragi ja se zezam, vjeruj da se i jesam smijao. To i jeste sva suština mog postanja ovdje.

Postam na Borisovoj temi, ne na tvojoj, stvarno ne vidim razlog svoj odgoj da mi istresaš, ničim izazvan. Odnosno, jedino Boris može da mi prigovara za postove na ovoj temi. Kloni me se.

Pozdrav.
 
Top