Intervju sa igračem kalllass, sv 10.

DeletedUser

Guest
Ja ne zameram vama sto ste vi pokusali sa njima da nas zahjebete...svaka cast...imali ste pravo na to...na kombinacije razne...mi kupimo sve na K 55...pa smo jaci od njih...pa ih napadnemo...svako ima pravo na snove ;)

Vidim da se pojedini prave ludi i da zanemaruju pravila ove igre...a to je da jedno pleme moze biti pobednik...dakle ako postoji saveznik onda da se ide na spajanje...ako tako ne odgovara...i ako saveznik odbije to...sta onda ostaje ?! Mora li se svet nekako zavrsiti...sad sto je ispalo da mi pobedimo...sta da se radi...evo ima jos svetova koliko hoces...Ba 8 je pripao nama...prema tome ako mozemo da stavimo tacku vise sa tom polemikom.

Ako se svadjamo god.i po dana...oko toga...mislim da jos par meseci svadje nece nista promeniti...ni na jednoj strani...mozemo samo nastaviti sa ovim prozivkama.
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Ja ne zameram vama sto ste vi pokusali sa njima da nas zahjebete...svaka cast...imali ste pravo na to...na kombinacije razne...mi kupimo sve na K 55...pa smo jaci od njih...pa ih napadnemo...svako ima pravo na snove ;)

Vidim da se pojedini prave ludi i da zanemaruju pravila ove igre...a to je da jedno pleme moze biti pobednik...dakle ako postoji saveznik onda da se ide na spajanje...ako tako ne odgovara...i ako saveznik odbije to...sta onda ostaje ?! Mora li se svet nekako zavrsiti...sad sto je ispalo da mi pobedimo...sta da se radi...evo ima jos svetova koliko hoces...Ba 8 je pripao nama...prema tome ako mozemo da stavimo tacku vise sa tom polemikom.

Ako se svadjamo god.i po dana...oko toga...mislim da jos par meseci svadje nece nista promeniti...ni na jednoj strani...mozemo samo nastaviti sa ovim prozivkama.

:pivo: sledeci svijet igramo zajedno, i ja bih nesto da osvojim : )))
 

DeletedUser

Guest
Ja nisam ljut ni na koga i sutra mi nebi bio problem igrati sa vama,ali me nerviraju ove rasprave i izvrtanje cinjenica,niko nije cist bio u tom ratu,ja sam nudio dogovor koji kriger i kalllass nisu prihvatili tako da uzimanje jedne recenice iz njega ne pije vodu posto niste prihvatili


ali mislim da je vreme da se zavrsi prica sa ba8
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Slazem se! Na kraju te nesretne osmice jeste bilo dogovora izmedju mene i krigera da im prepustim neka sela jer su nas ljudi slomili, franki i ja nismo imali s kim da igramo, neki novi noobovi su dosli na ultra razvijene accove, mijenjali su se na desetine igraca po jednom racunu, sto se broj promijenjenih igraca na accovima povecavao to je jug bio sve slabiji i slabiji. Franki i ja smo tada shvatili da nema svrhe trositi vrijeme dalje, i ugasili racune sa ispraznjenim gradovima, cini mi se...Sta se dalje desavalo medju RB i Bdnk nemam pojma... Cestitali smo sjeveru na pobjedi...
Za poraz nema izgovora, neko vrijeme smo bili dosta jaci od vas ali na kraju pokleknuli, porazeni smo i to je to, na ba forumu sam vam prvi cestitao na pobjedi...
 

Zivojin Misic

New Member
Reaction score
0
Ja noob,dobro dobro :)

Lijep intervju,ujedno da pohvalim ovakav vid bogaćenja igre tj. foruma samim ovim intervjuima,vrlo zanimljivo. :)
 

DeletedUser

Guest
hvala lijepa :)

ujedno bi molila sve vas da komentare ne pretvorite u osobne obračune na forumu.
 

DeletedUser

Guest
otvoriti ću vam temu na kojim možete davati svoje prijedloge oko intervjua :)
 

DeletedUser

Guest
xaxaxax xD

Slazem se! Na kraju te nesretne osmice jeste bilo dogovora izmedju mene i krigera da im prepustim neka sela jer su nas ljudi slomili, franki i ja nismo imali s kim da igramo, neki novi noobovi su dosli na ultra razvijene accove, mijenjali su se na desetine igraca po jednom racunu, sto se broj promijenjenih igraca na accovima povecavao to je jug bio sve slabiji i slabiji. Franki i ja smo tada shvatili da nema svrhe trositi vrijeme dalje, i ugasili racune sa ispraznjenim gradovima, cini mi se...Sta se dalje desavalo medju RB i Bdnk nemam pojma... Cestitali smo sjeveru na pobjedi...
Za poraz nema izgovora, neko vrijeme smo bili dosta jaci od vas ali na kraju pokleknuli, porazeni smo i to je to, na ba forumu sam vam prvi cestitao na pobjedi...

znaci ja noob -.- dobro dobro :D necu ti ovo zaboravit :D
 

DeletedUser

Guest
Svaka cast kale. :) Iskusno... nisam nista manje ni ocekivao od tebe. :) :)

Sto se tice ba8... Nemam sta komentarisati sve se zna... Mi ne bi izdali saveznike da se nije suskalo o tom rokanju sa -RB--om. Svi cete se sloziti da niko posle toliko ulozenog vremena i para ne bi rizikovao...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja nisam ljut ni na koga i sutra mi nebi bio problem igrati sa vama

Slazem se! Na kraju te nesretne osmice jeste bilo dogovora izmedju mene i krigera da im prepustim neka sela jer su nas ljudi slomili, franki i ja nismo imali s kim da igramo, neki novi noobovi su dosli na ultra razvijene accove, mijenjali su se na desetine igraca po jednom racunu, sto se broj promijenjenih igraca na accovima povecavao to je jug bio sve slabiji i slabiji. Franki i ja smo tada shvatili da nema svrhe trositi vrijeme dalje, i ugasili racune sa ispraznjenim gradovima, cini mi se...Sta se dalje desavalo medju RB i Bdnk nemam pojma... Cestitali smo sjeveru na pobjedi...
Za poraz nema izgovora, neko vrijeme smo bili dosta jaci od vas ali na kraju pokleknuli, porazeni smo i to je to, na ba forumu sam vam prvi cestitao na pobjedi...

ocemo interviju sa Tranetommmm..ziveo traneeeeeee


U potpunosti se slazem sa ovim komentarima...narucito ovaj zadnji :) :) :) Sad mi je zao sto nisam prosledio Trana na interviju...kao naseg potparola za odnose sa javnoscu :)

I da znate...nama je Trane kao Mesi :) obestecenje iznosi milion evAra...samo sto je sad povredio tetivu na kolenu :) ali zaigrace Trane...onda se drzite :)

Salu na stranu...niko ovde nije bas toliko los covek koliko se to predstavlja...ni sa jedne strane...samo sto bi trebali da zatvorimo jedno poglavlje i da krenemo dalje...
 

DeletedUser

Guest
Octavian nisi odgovorio ni na jedno pitanje.. Da ponovim: koliko ste to vremena dali inace svojim saveznicima od starta, tj od upozorenja da prekidate savez do napada na njihova nezasticena sela? odgovoricu ti ja: prvo upozorenje je bilo na Twstats kad ste poceli uzimati sela a objavili ste rat kad ste vec noblali prvih 30-40 praznih sela ciji je def vecinom bio kod vas.

Drugo ti si sam rekao vodjama B_DNK da cete si najaviti spustanje saveza bar 3 dana ranije da se svi pripremimo zar nije tacno ? Naravno da je tacno bilo je kopirano na forumima. Obecanje ludom radovanje.

Za kalleta pitanje: zar nije bio dogovor da se spoje nalozi ta dva saveznicka plemena i tako zavrsi svijet? Zasto bi vam smetali jaki saveznici onda ako ste takve igracine ? Nije valjda da te ih se toliko bojali? Osim toga zar nije bio dogovor da oni noblaju k55 a vi k54 ? Nista od toga nije ispostovano sa vase strane. Zar mislis da bi sva ta sela bila prazna koja ste noblali preko noci da je bila neka zavjera da vas udarimo? jedini dokaz koji imate su mi smo culi tamo negdje da ce na nas... jadno

ali nema veze bilo pa proslo ponoviti se nece vise.. cestitam na takvoj igri od mene pozdrav na forumu
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Momak Kriger je postavio ultimatum bukvalno. Rekao je da ne smijemo da noblamo vise ni jedno selo na k55 inace se savez prekida...Pa ko to jos radi saveznicima?
prekini se pravit pametan kad pojma nemas..

cao poz.
 

DeletedUser

Guest
Smesan si...ustvari ovo je za zaljenje ovolika gomila izrecenih gluposti i lazi...ali posto si smesan za tebe jedan :)

PS. Na krajnje otvorene provokacije i gomilu gluposti...kao sto je ovaj napisao...vise nema odgovora...opravdanje za svoj poraz trazi na drugom mestu.
 

com@ndo

Banned
Reaction score
0
smarate vise sa ba 8..
zavrsili smo vise tu pricu...RB je osvojio..ovde imaju priliku za revans svi koji zele.:)
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Odlican intervju, nista manje nisam ocekivao od kalllassa... Dobar igrac, jos veci covjek... mnogi bi mogli da nauce mnogo od njega, kako da u svakoj situaciji prije svega ostanes covjek... Osjecam istinsku privilegiju sto sam dio ekipe od samog pocetka, prezivjeli zajedno sve uspone i padove.. a bilo ih je i previse... nakupi se svega u preko 4 godine zajednicke igre.. ne zalim momci, vrijedilo je svakog dana provedenog na skype..

Ovom prilikom pozdravljam sve sadasnje i bivse igrace -RB- koji nisu dosli sa nama na HR10... i sve one koji simpatisu -RB- kao pleme koje ne mjenja svoj nacin igre, bez obzira na sastav.. nekad jaci, nekad slabiji... nije vise sve ni u pobjedi, imamo ih dovoljno xD.. dosli smo da se igramo, a za sada se itekako igramo...

Peace xD
 

DeletedUser

Guest
Hvala kolega...Fe ;) naravno da se igramo...jos uvek stare Babe ne posustaju :) malo sporije...kao starije gospodje :)

Zahvalio bih se i adminu na ovom interviju...na Ba serveru gde smo igrali ovakvih stvari nije bilo...tako da je ovo za nas svakako jedna prijatna novost...zanimljivo je i citati kako su razna plemena nastala...kakve se borbe vode...komentari drugih igraca...itd.

Nadamo se da ce biti jos predstavljanja plemena na ovaj nacin...kao i drugih igraca...

Nice job :)
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Momak Kriger je postavio ultimatum bukvalno. Rekao je da ne smijemo da noblamo vise ni jedno selo na k55 inace se savez prekida...Pa ko to jos radi saveznicima?
prekini se pravit pametan kad pojma nemas..

cao poz.
Ne znam puno o tome šta se događalo nakon mog odlaska s b8 gdje sam igrao pod nickom Maligani, ali znam da se Kriegeru dogodilo ono što je nama napravio na B5 - dobio je nož u leđa (pleme eb@n skup ludih cura i momaka koji se nikad neče više skupiti na ovim serverima iako neki članovi još igraju kao napr ja (moj nick tamo mirkonije ), brave, kinderko, blue fairy itd itd.

Usput da odam priznanje plavoj jer zna odabrati ljude za intervju, jer koliko pratim vidim da su to ljudi koji svojim doprinosom ovu igru čine interesantnom i nikad dosadnom
 
Last edited:
Top