Intervju sa igračem Tića-svijet 1

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hajde decki postedite nas spama, i gluposti

Nakon što sam vidio što si napisao o selima kornjačama i načinu njihova rješavanja/slanje pojačanja u to selo da vidiš kad je još malo vojske itd...), pitam se što je spam, a još više gdje su ovdje takve gluposti...:woot:
 

retriver

Member
Reaction score
0
Haha...zanimljivo...Mislim da je to ipak nemoguće...I s obzirom na broj igrača koji se sigurno neće drastično mijenjati, a i zbog sadašnje situacije...Prije će se dogoditi da BEVA zatvori laptope zbog druge zabave, nego svijet 1...Inače, to je nedavno bio i naš cilj...Pronaći pleme koje će nas natjerati na odustajanje...Kako stvari sada stoje, još ga nismo pronašli, pa se nastavljamo zabavljati...Poznavajući nas, to isto tako može brzo prestati...
Nisam pretjerano upoznat, ali i s ovim što malo znam, mislim da ono što je napravilo PLEME na svijetu 4 je totalno bezveze...99 igrača, ili tako nešto, to po meni nije smisao ni igre, ni zabave...
Odličan intervju sa dosta interesantnih komentara isto tako odlična ocena dešavanja na svetu 4.
 

DeletedUser

Guest
Evo, to je ono što si jedino trebao napisati u svojim postovima...Baciti rukavicu i pričekati novi svijet...I mene bi dovoljno zainteresirao da razmislim...One gluposti o odbijanju vođenja plemena, na koje ti se javi vođa tog plemena, su smiješne i blesave, i pokušaj dizanja sebe nauštrb ostalih...i koliko god se to nije diralo mene, morao sam reagirati...Siguran sam da bi i ti...Opet sam ti prije boldao što sam točno o ostalim svijetovima naveo i sam možeš ponovno pročitati i vidjeti da na nijedan način ne komentira kvalitetu vas kao igrača, osim što izražava mišljenje o velikim plemenima...Glavna razlika između našeg poimanja ovo igre je u tome, što sam već nekoliko puta naveo...Beva vs Pleme = druženje, igra, zabava sa ljudima s kojima dijeliš svakodnevnicu vs pleme koje isključivo i na bilo koji način želi završiti svijet(ili bar tako prezentirate)...
Oprostit ćeš, ali ja ću se uvijek opredijeliti za ovo prvo...Uživaj, i tko zna, možda se vidimo na hr 7 :lool:

Za tvoju informaciju PLEME je do sada imalo 3-4 okupljanja. Trebao bi sljedeci vikend doci u Zagreb pa mozda padne neko novo okupljanje. :pivo:

A sto se tice vodjenja plemena na hr 1, kad me vec vuces za jezik,
nudjeni su mi racuni veksi deksi, milos gak, i jos dosta njih.....

Morate priznati da su svijetovi hr 1 i hr 2 mrtvi svijetovi, sa premalim brojem aktivnih igraca.
Da 5K DIN ima 30 aktivnih igraca trebali bi da vas pojedu za 15 dana.
Ajde budi realan i priznaj to sebi.
 

DeletedUser

Guest
...eto, retriveru, neka je netko i tebe ozivio, ...bar ovdje kad te vec na karti nema...

Nepopravljiv si...:confused:

Komentar koji tebi uopće nije upućen, čovjeku koji je izrazio svoje mišljenje i to relevantno (voliš tu riječ,ha) jer je igrao očito taj svijet i jer zna normalno pročitati intervju, ne tražeći posebnim naoćalama jeli piše nešto o meni:woot:... Hvala retriveru...:eek:k:

Sam sebe potkopavaš i koprcaš se u vlastitom pješčaniku, implicirajući da je retriver loš igrač jer ga nema na karti...I time otkrivaš kvalitetu tog svijeta sam i ne sluteći...:) :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Nepopravljiv si...:confused:

Komentar koji tebi uopće nije upućen, čovjeku koji je izrazio svoje mišljenje i to relevantno (voliš tu riječ,ha) jer je igrao očito taj svijet i jer zna normalno pročitati intervju, ne tražeći posebnim naoćalama jeli piše nešto o meni:woot:... Hvala retriveru...:eek:k:

Sam sebe potkopavaš i koprcaš se u vlastitom pješčaniku, implicirajući da je retriver loš igrač jer ga nema na karti...I time otkrivaš kvalitetu tog svijeta sam i ne sluteći...:) :hmm:

Zeza ga malo covjek. Sto se ti opet palis ko baba na penziju?
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Nepopravljiv si...:confused:

Komentar koji tebi uopće nije upućen, čovjeku koji je izrazio svoje mišljenje i to relevantno (voliš tu riječ,ha) jer je igrao očito taj svijet i jer zna normalno pročitati intervju, ne tražeći posebnim naoćalama jeli piše nešto o meni:woot:... Hvala retriveru...:eek:k:

Sam sebe potkopavaš i koprcaš se u vlastitom pješčaniku, implicirajući da je retriver loš igrač jer ga nema na karti...I time otkrivaš kvalitetu tog svijeta sam i ne sluteći...:) :hmm:

...eto ti nenadanog saveznika, sad cemo se tipkat do dugo u noc,


lp. scapa, :eek:k:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Strašan vam je izbor igrača za intervjuisanje. Na provokacije se primaju k'o saučešće.
 

DeletedUser

Guest
Za tvoju informaciju PLEME je do sada imalo 3-4 okupljanja. Trebao bi sljedeci vikend doci u Zagreb pa mozda padne neko novo okupljanje.

Svaka čast...Samo tako nastavite...Vjerojatno se nalazite u Kino Europi na plesnjaku gdje bi možda i stalo 100 ljudi...Ja sigurno neću prisustvovati, jer mi niste zanimljivi...Sorry...Neka ostane tajna zašto niste...:zzz:

A sto se tice vodjenja plemena na hr 1, kad me vec vuces za jezik,
nudjeni su mi racuni veksi deksi, milos gak, i jos dosta njih.....

Jedno je nuditi račune, a drugo je voditi pleme...Ti bi to trebao znati...Pogledaj gdje su sada ti računi i kada je to bilo...:hahaha:

Morate priznati da su svijetovi hr 1 i hr 2 mrtvi svijetovi, sa premalim brojem aktivnih igraca.
Da 5K DIN ima 30 aktivnih igraca trebali bi da vas pojedu za 15 dana.

Kaže čovjek koji je svojom zaslugom završio dva svijeta sa velikim brojem aktivnih i fenomenalnih igrača za manje vremena nego ova dva navedena...:festa:
Baš me zanima, što će Dinari kazati o ovome...I na koji neaktivan način su ljudi došli do tolikih OD bodova?! :ludilo:

Ajde budi realan i priznaj to sebi.

Da ja tebi kažem što si moraš priznati, sigurno bi počeo plakati da te vrijeđam i da mi je razina kulture u konverzaciji manja nego tvoj i scapin ODD bodovni saldo, pa neću...:zid:

Zeza ga malo covjek. Sto se ti opet palis ko baba na penziju?

I odakle ti vidiš da se ja palim, samo sam dovoljno pristojan da danas, nakon izlaska intervjua, odgovaram normalnim ljudima i ispravljam gluposti...Zahvaljujući vama dvojici, bome imam posla, ali i smijeha...Pa vam opraštam...:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Strašan vam je izbor igrača za intervjuisanje. Na provokacije se primaju k'o saučešće.

Ovo te intervjuisanje malo odaje iz kojeg si rajona...A i vjerojatno si i član najboljeg i najkvalitetnijeg plemena koji mora regrutirati prvog igrača servera da ga ima u svojim redovima...:festa:

Iskreno, saučešće i nije meni neka riječ za veličanje i usporedbu...Ali to je samo meni...:confused:

Vjerojatno pogrešan igrač za intervju, to se slažemo definitivno...:eek:ok:

Hvala na komentaru...Pozz
 

DeletedUser

Guest
A sto se tice vodjenja plemena na hr 1, kad me vec vuces za jezik,
nudjeni su mi racuni veksi deksi, milos gak, i jos dosta njih.....

Jedno je nuditi račune, a drugo je voditi pleme...Ti bi to trebao znati...Pogledaj gdje su sada ti računi i kada je to bilo... :hahaha:

Mozda vise da razmisljam o onome sto citas. :eek:k:

@ grimizni: U pravu si. Nisam jos sreo profesora a da se ovako brzo prima. :hahaha:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ovo te intervjuisanje malo odaje iz kojeg si rajona...A i vjerojatno si i član najboljeg i najkvalitetnijeg plemena koji mora regrutirati prvog igrača servera da ga ima u svojim redovima...:festa:

Iskreno, saučešće i nije meni neka riječ za veličanje i usporedbu...Ali to je samo meni...:confused:

Vjerojatno pogrešan igrač za intervju, to se slažemo definitivno...:eek:ok:

Hvala na komentaru...Pozz


...jel, a mozda ovo rajon odaje tvoje ideale...:eek:ok:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Rajon


Hvala
 

DeletedUser

Guest
gospodo razlaz ili natrag na normalnu komunikaciju.

odoste vi malkice predaleko.



a i vrijeme je maknut se od cjelodnevnog buljenja u net.

svi na pivu.

STOP NOW!!
 

DeletedUser

Guest
...u pravu si Plava, ...sorry, Tica, malo sam pretjero, ali obeco sam danas "zapaliti" forum, zrak je vec postao "tezak" od ucmalosti....

A i ja sam kao mali želio biti piroman...haha... :pivo:

Daj bježmo odavde...Pozz
 
Status
Not open for further replies.
Top