Intervju sa igračem Tića-svijet 1

Status
Not open for further replies.

scapa

Banned
Reaction score
0
:festa: Svaka čast na komentaru, sve točno rečeno, osim da sam ti uz 70 eura nudio i moju majicu...:)
A Borisa neću komentirati, jer nema uopće smisla, a i da njegova i scapina konekcija ne popuca...:ludilo:


...ocito pucas od zelje da ova rasprava prestane,

za trud, :kokice:

lp. scapa
 

DeletedUser

Guest
Ajd nam Tico otkrij i taj detalj.
Gdje smo te ranije restartovali ,na hr 3 ili hr 4?
 

DeletedUser

Guest
Ajd nam Tico otkrij i taj detalj.
Gdje smo te ranije restartovali ,na hr 3 ili hr 4?

:ludilo: Hahaha...Ščapo trudim se da prestane, zbog vas i ljudi koji vam se smiju...Jer ako ovako nastavite moglo bi prijeći u plač...A i zbog našeg Ravke, koji je očito malo uvrijeđen što nije pozvan na Bevino druženje, pa skreće pozornost na sebe...Naravno, da te pozivamo...:eek:k:

O Borise, haha...Gdje si ti bio kada se otvarao svijet 1?...Vjerojatno sa scapom u pješćaniku ili na trupu broda...:ludilo:

Šćapo, ima li smisla nastavljati raspravu s vama, zaista? Za mene ste ignore...Plava I promise...:hahaha:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
:ludilo: Hahaha...Ščapo trudim se da prestane, zbog vas i ljudi koji vam se smiju...Jer ako ovako nastavite moglo bi prijeći u plač...A i zbog našeg Ravke, koji je očito malo uvrijeđen što nije pozvan na Bevino druženje, pa skreće pozornost na sebe...Naravno, da te pozivamo...:eek:k:

O Borise, haha...Gdje si ti bio kada se otvarao svijet 1?...Vjerojatno sa scapom u pješćaniku ili na trupu broda...:ludilo:

Šćapo, ima li smisla nastavljati raspravu s vama, zaista? Za mene ste ignore...Plava I promise...:hahaha:

...nas profesor gramatike gubi polako zivce, ...a i tlo pod nogama, ...ocito nije naucen na to da se kuverta broda "ljulja", lako ga izbacit iz camca iako je velolucan, ...pokusaji provokacija su sve cesci,


lp. scapa, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
" Bio je to odlično odrađen intervju, a onda su došli boriss i scapa! "

:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
:festa: Svaka čast na komentaru, sve točno rečeno, osim da sam ti uz 70 eura nudio i moju majicu...:)
A Borisa neću komentirati, jer nema uopće smisla, a i da njegova i scapina konekcija ne popuca...:ludilo:

majicu nisam spominjao jer je već kod mene,mogu samo reć da ju je Plava vidila:lool:plava ispravi me ako lažem

a borissov komentar:
"Koliko je nekvalitetan i los svijet 1 pokazuje to sto vodece pleme ima bodova kao i svi ostali zajedno,a nemaju bodovno vodeceg igraca servera. To je apsurd kakvog nema ni na jednom drugom tw svijetu."
prije nego iskomentiram volio bi da to malo pojasniš,jer imam osjećaj da je ovo bilo u stilu"gledam meso,bodem krumpir"pa da i nisi napisao što stvarno misliš...ako ostaješ pri tvrdnji mogu reć samo da totalno ne kužiš bit ove igre i da je ovo najveća glupost koju si ikad napisao na forumu
usput i malo potpitanje:kako onda komentiraš vašu regrutaciju ...jockera...a na sv4-on je u tom trenutku bio vodeći igrač servera,a vi prvo pleme,po tvojoj logici svijet je do tada bio nekvalitetan,a poslje toga kvalitetan?
da se razumimo ne kritiziram ja to što ste ga vi regrutirali,ili njega što je prešao,samo mi to nije stvar koja određuje kvalitetu svijeta
 

DeletedUser

Guest
-rubo- sve točno. moram priznati da ružniju majicu nisam u životu vidjela :D
 

DeletedUser

Guest
I ne odgovori ti meni na pitanje Tico...

Tico nam inace ne voli rasprave. :)
 

DeletedUser

Guest
Prvo da odgovorim na pitanje... Tića, ja nemam vrlina a poprilično sam siguran da ovo što si nabrojio spada u mane...


Buduci da nam je Tica profesor gramatike vidi se da se ne razumije u odnos kvantiteta i kvaliteta.
Iz nicega ne mozes napraviti nesto.

Hoćeš reć da ste bili ništa prije nego li ste regrutirali sve živo ili? A što se tiče kvaliteta/kvantiteta, ja npr. uvjek preferiram kilu janjetine ispred 5 kilograma cornflakesa a vi radite kako znate...
Činjenica je da je igra puno kvalitetnija sa plemenima koja čine nekoliko kvalitetnih igrača nego neka sa hrpom osrednjih... (ne aludiram na nikoga od vas da je ovakav ili onakav igrač samo komentiram).

Koliko je nekvalitetan i los svijet 1 pokazuje to sto vodece pleme ima bodova kao i svi ostali zajedno,a nemaju bodovno vodeceg igraca servera. To je apsurd kakvog nema ni na jednom drugom tw svijetu.

Jesi li u ijednom trenutku pomislio da je to možda zato što Tića i je najbolji igrač na serveru bez obzira na to u kojem je plemenu? I za tvoju informaciju No.1 igrač na Hr1 možda nije iz vodećeg plemena ali to ne znači da nije iz najboljeg ;)

I za kraj samo da kažem da je igra na Hr.1 daleko najbrutalnija čisto iz razloga jer se kroz svo ovo vrijeme koliko traje ovaj svijet iskristaliziralo tko je tko i ostala je hrpa jako dobrih igrača. Novi igrači baš i ne dolaze eventualno ako netko novi preuzme nečiji account.
I sad, dali ti i dalje misliš da se Hr.1 još nije riješio zato jer su igrači koji igraju tamo loši i nemogu dovest ovo do kraja ili zato jer ima hrpa dobrih igrača pa sve to traje već godinama? Ja mislim da je u pitanju ovo drugo što dovoljno govori o kvaliteti igrača na vašem svijetu kojeg ste pokorili u rekordnom roku :zid:

Nema u Hrvatskoj i u regiji dovoljno igrača da svaki svijet bude kvalitetan.
 

DeletedUser

Guest
Ajd nam Tico otkrij i taj detalj.
Gdje smo te ranije restartovali ,na hr 3 ili hr 4?

Ajde, da i to riješim, ipak si postavio pitanje...
Nitko me nije restartao, niti ja njega, jer nisam igrao te svijetove, upravo zbog toga jer je svijet 1 "loš" kao što ti stručnjak za sve kažeš...Da sam igrao, vjerojatno me i ne bi restartali(tako se kaže), nego bi me pokušali regrutirat, a o tome znaš već kakvo imam mišljenje...

Nego, nisi ni ti meni odgovorio? Ali odgovor ne tražim, mislim da je svima već jasno...:)

O Borise, haha...Gdje si ti bio kada se otvarao svijet 1?...Vjerojatno sa scapom u pješćaniku ili na trupu broda
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Nema u Hrvatskoj i u regiji dovoljno igrača da svaki svijet bude kvalitetan.

...od svega napisanog izvukoh sukus, sad gdje se i na kom svijetu okupila elita, hm, ...ja bih rekao da svaki cigan svoga konja hvali, ...ako se ne varam mnogi igraci su ispremjesani, eto, jedino rjesenje je da admini organiziraju jedan svijet gdje ce se ove rasprave dovesti do kraja....

lp. scapa, :pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Ajde, da i to riješim, ipak si postavio pitanje...
Nitko me nije restartao, niti ja njega, jer nisam igrao te svijetove, upravo zbog toga jer je svijet 1 "loš" kao što ti stručnjak za sve kažeš...Da sam igrao, vjerojatno me i ne bi restartali(tako se kaže), nego bi me pokušali regrutirat, a o tome znaš već kakvo imam mišljenje...

Nego, nisi ni ti meni odgovorio? Ali odgovor ne tražim, mislim da je svima već jasno...:)

...eto, da ti ja dogovorim, ...kao velolucan morao bi znat da na trupu broda ne mozes biti, eventualno na kuverti, ...ili su ovo za tebe ipak "spanska sela" sto bi opetovano dokazalo moju tvrdnju da se volis sluziti i onim sto i ne razumijes bas najbolje

...pjescanik sam odavno prerastao, osim kad sa sinom odem na igraliste, ...a i boris...

lp. scapa, :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Slazem se da ne mogu biti svi svjetovi kvalitetni. Evo hr 6 je katastrofa.

Sto se tice kvaliteta hr 1 znam o cemu pricam. Bodovno,po ODu i koji parametar vec hocete, odlicno poznajem vecinu vodecih igraca hr 1, pa mogu da komentarisem kvalitet.
Hr 4 je sto se tice imena igraca bio najkvalitetniji,ali ih je brzo odustao veliki broj,pa je kvalitet pao.

Nadam se dobrom hr 7.

P.S. Deva sucks.
 

DeletedUser

Guest
Nema u Hrvatskoj i u regiji dovoljno igrača da svaki svijet bude kvalitetan.

...od svega napisanog izvukoh sukus,

Možda zato što si jedino na ovo imao odgovor a ja uopće nisam postavio pitanje :)


sad gdje se i na kom svijetu okupila elita, hm,

Na Sv.2 je u startu bilo više vrhunskih igrača nego li sad na svim svijetovima skupa uključujući i vaš Sv.4.

...ja bih rekao da svaki cigan svoga konja hvali, ...ako se ne varam mnogi igraci su ispremjesani, eto, jedino rjesenje je da admini organiziraju jedan svijet gdje ce se ove rasprave dovesti do kraja....

Ni to nebi bilo riješenje... Opet bi vi po svoju a mi po svoju tako da nema smisla...
Slobodno se vi tu prepirite ja ću samo reć svaka čast Tići jer je igračina i vrhunski trener ;)

pozz
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...vjeruj, ni ja ne postavih pitanje, ...ocesalo me i sad cjelo jutro ovdje tipkam, ...a samo pozeljeh jedan suncan i manje dosadan dan...

lp. scapa, :zzz:
 

DeletedUser

Guest
...eto, da ti ja dogovorim, ...kao velolucan morao bi znat da na trupu broda ne mozes biti, eventualno na kuverti, ...ili su ovo za tebe ipak "spanska sela" sto bi opetovano dokazalo moju tvrdnju da se volis sluziti i onim sto i ne razumijes bas najbolje

Tebi je stvarno dosadan dan, kad ne prestaješ sa svojim komentarima...Dragi moj, kako god želiš, po 22. put ti ponavljam, nastavi se igrat sa sinom u pješćaniku, kad si svoj svijet već regrutirao pa ti je dosadno...Ajde molim te...Nitko te ne češe, naprativ, meni si totalno nazanimljiv i nebitan...:(
A komentare na ugodan intervju dovodiš do apsurda...:)

p.s. a što se tiče trupa broda i njegove nadgradnje...Malo zaboravljaš da je u V.Luci brodogradilište, pa pitaj Rubota da li se kao mali igrao na kalupima...:) I ajde da sa ovim raspravama završimo, kad je već "moja" tema...Ja nikad nisam dolazio u tvoj pješćanik...Pozz
 

DeletedUser

Guest
eto došli boriss i scapa i objasnili kako je sv1 zapravo loš,samo mi nije jasno kako je to boriss isčitao iz "Bodovno,po ODu i koji parametar vec hocete"

p.s. boriss ni ti meni nisi odgovorio na pitanje,čak ni obrazloženje koje sam te tražio nisi ponudio


-scapa- slažem se da nema dovoljno igrača da svaki svijet bude kvalitetan,ali unatoč tome na svakom se nađe kvalitetnih stvari,a među svim svjetovima sv1 je ponudio definitivno najviše,i bodova i OD bodova i prelazaka i spajanja i igrača i igrača koji su se izmjenjivali na računima,također i odustajanja,restartanja....na kraju krajeva ima 73 igrača sa preko 10 milja ODA,74 preko 10 milja ODD, sve su to igrači koji su se susretali i sa napadima i sa obranom,iskustvo su sakupili na svojoj koži,nije to nikakvo hvaljenje svog konja
npr. OD Rank: 1.
(2,387,693,489 score)
OD Attack Rank: 1.
(1,360,269,569 score)
OD Defense Rank: 1.
(1,027,423,920 score)

statistika dinara-mislim da dovoljno govori o kvaliteti i aktivnosti svijeta
p.s. dinari nemojte se umislit,stižemo vas:boks:
 

DeletedUser

Guest
Na Sv.2 je u startu bilo više vrhunskih igrača nego li sad na svim svijetovima skupa uključujući i vaš Sv.4.

sorry na duplom postu,ali s ovim se definitivno slažem

i da ovo jest hvaljenje svog konja,ali isto tako i ono što stvarno mislim
 

7 od 9

New Member
Reaction score
2
Pozdrav svima

Vratila bi se na temu, veoma zanimljiv intervju

Pohvale Plava i Tica :eek:ok:
 
Status
Not open for further replies.
Top