Izvjestaji

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Čujem da ima nekih novih izvještaja o zakucavanju 2 off.-a u zid,ali nitko ne stavlja izvješča,ha,ha
jest da mi je manje kata u selu ,ali ako se hočete riješiti još kojeg offa pošaljite na mene ovaj put!

daj bolan ja bi se stidio ista pisati...tolko vam je jadno pleme...stalno vam padaju igraci,dok je vas nekolicina iz vrha zastitila svoje guzove...pa ti neces za 2 mjeseca imati vojske koliko je on imao...a on ce se brzo oporavit...
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Njihova je stvar kako će se braniti, nema potrebe da vrijeđaš ljude sobzirom da ti vlastiti profil sljedečeg sadržaja:

Online 24/7 tako da bih zamolio ALR i sve njihove ostale podanike da ne pokusavaju fejkati bespotrebno :D

Osvanuo nakon pada sela tvog suigrača dok si se ti nadefao sa 800 katapulteva i bakljom u selu na fejk :eek:ok:

Još jednom čestitke pennyu na uspješnim noblanjima, ali i branitelju.
 

DeletedUser

Guest
Njihova je stvar kako će se braniti, nema potrebe da vrijeđaš ljude sobzirom da ti vlastiti profil sljedečeg sadržaja:



Osvanuo nakon pada sela tvog suigrača dok si se ti nadefao sa 800 katapulteva i bakljom u selu na fejk :eek:ok:

Još jednom čestitke pennyu na uspješnim noblanjima, ali i branitelju.


Čestitke, čestitke, odličan komentar! :)
Čestitke i Hrvatskoj na visokoj pobjedi protiv Francuske, svima čestitke! :)
Mene samo zanima čim će te se vi braniti kad krenu veći napadi na vas! ;)
Mi se bar imamo čim deffati, čim je neki naš igrač nadeffan na "fejk" to se obavezno mora objaviti na forumu,
a ko će drugi to objaviti nego najjakije pleme na S7 i na plemena.com.hr ikad zabilježeno! :)


Travian Boysi ;)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Čestitke, čestitke, odličan komentar! :)
Čestitke i Hrvatskoj na visokoj pobjedi protiv Francuske, svima čestitke! :)
Mene samo zanima čim će te se vi braniti kad krenu veći napadi na vas! ;)
Mi se bar imamo čim deffati, čim je neki naš igrač nadeffan na "fejk" to se obavezno mora objaviti na forumu,
a ko će drugi to objaviti nego najjakije pleme na S7 i na plemena.com.hr ikad zabilježeno! :)


Travian Boysi ;)

Hvala predatoru, od tebe nam to puno znači :) Ček samo malo, jel ti to prijetiš? Garant si osigurao zid opet, ajd priznaj hehe
p.s bilo bi žalosno da se povrh svih, nemate deffa, ali 800 kata, dok kolega pada... auuuuuu
 

DeletedUser

Guest
ajde danni, necemo pretjerivati, tek je poceo ovaj svijet, a vi ste vec samoproglaseni bogovi ovdje:ludilo:

kao i uvijek, samo opusteno:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Hvala predatoru, od tebe nam to puno znači :) Ček samo malo, jel ti to prijetiš? Garant si osigurao zid opet, ajd priznaj hehe

No problem, kad god zatreba moralna podrška tu sam za Vas! :)
hahah, jesam zid je uvijek osiguran čak kad i ide fejk ja se maximalno deffam! :)

Znaš onu - " Ima se može se! " ;)


@ samo opušteno; Pa tek je počeo svijet, a Vi se raspali! ;) ups.... đe zapelo :)
 

DeletedUser

Guest
nisam ni rekao da smo mi najbolji:woot:

ali i dalje smo tu, u slabijem sastavu, ali i dalje tu:eek:ok:

Pa nisam ni ja rekao da smo mi najbolji, ali poredak je sad takav kakav je! :)
Neka ste još bolje bit će više fajta! :pivo:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Slusaj me Gorane,tvoj komentar je pun zavidnosti i kad na bilo kom serveru nakon 55 dana od otvaranja budes ima sela i vojske kao Penny javi se. A igrac kao Penny nikada neces biti jer ga nema takvog nadaleko i coveka i igraca... A to sto vi zavidite to je sasvim druga prica.... :ljut:

bice stavljenisvi izvestaji od napada mojih zakucao se pa sta vojska je tu za 15-20 dana atebe i didoniusa cu licno ja restartovati a nek vas sibicaju do kraja servera al znajte
da ste moji ;)

Ajde molim te, sad ih odmah idem nadeffat, momci javite se na pp, imate u potpisu nick. Malo ste si bahati, pogotovo ti SRBcus pa ti je dr. mrgud održao lekciju.

Danny i ostaka velečasnog plemena -SB- : AT je sve rekao.
 

DeletedUser

Guest
Ako mi vama smetamo, pogasit ćemo račune.
Ne želimo nikoga uznemiravati! :)

on topick; penny čestitke, jedan, dva offa više manje, ima se može se hihih :*
 

DeletedUser

Guest
Njihova je stvar kako će se braniti, nema potrebe da vrijeđaš ljude sobzirom da ti vlastiti profil sljedečeg sadržaja:



Osvanuo nakon pada sela tvog suigrača dok si se ti nadefao sa 800 katapulteva i bakljom u selu na fejk :eek:ok:

Još jednom čestitke pennyu na uspješnim noblanjima, ali i branitelju.

kao prvo nisam ja to stavio, al nema veze ;) kao drugo vidim posjecivas profil...zar je tolko nesto zanimljivo na njemu :D ...a kao trece igracu kojemu je uzeto selo nismo mogli slati sa naseg acc zbog sittanja...i sta sam ja trebo nenadeffat se, i tako ispast jeben da sam skontao fake i ostavio selo prazno?

i da nije bilo vojske kad je izvideno poslali bi train...ali, momci se usrali ;)
:ludilo::ludilo::ludilo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Naravno da pratimo apsolutno sve. Sve manje od toga je neozbiljno.

Hajmo ponovo, tvoj profil :
Online 24/7 tako da bih zamolio ALR i sve njihove ostale podanike da ne pokusavaju fejkati bespotrebno :D

I tvoje obrazloženje... dal da dodam tvoje smajliće?
Ubuduće nevrjeđaj ljude spominjanjem čuvanja vlastite g.
 

DeletedUser

Guest
Čestitke, čestitke, odličan komentar! :)
Čestitke i Hrvatskoj na visokoj pobjedi protiv Francuske, svima čestitke! :)
Mene samo zanima čim će te se vi braniti kad krenu veći napadi na vas! ;)
Mi se bar imamo čim deffati, čim je neki naš igrač nadeffan na "fejk" to se obavezno mora objaviti na forumu,
a ko će drugi to objaviti nego najjakije pleme na S7 i na plemena.com.hr ikad zabilježeno! :)


Travian Boysi ;)


Sta ces, nemamo svi 16 saveznika :hahaha::hahaha:
Inace, da nam je bitno kako cemo se braniti i koliko cemo igrati imali bi :*:*:*
 

DeletedUser

Guest
Sta ces, nemamo svi 16 saveznika :hahaha::hahaha:
Inace, da nam je bitno kako cemo se braniti i koliko cemo igrati imali bi :*:*:*

Zamisli njih 300tinjak ima više vojske od nas 20-ak, šokiran sam u najmanju ruku:(
 

DeletedUser

Guest
mislio sam još danas(jučer-ipak je prošla ponoć) komentirat,ali kažem bolje ne opet će bit svađe....hahahha svađa ipak izbila

svaki put kad netko od sb napravi neki "krivi" korak ne prođe puno da se to na glavnom forumu ne spomene,zanimljivo je to što prvi komentari konstantno dolaze od osobe koja nije u plemenu koje je imalo kontakt sa nama u tom "krivom" koraku-lako je zaključiti kako je riječ o svakakvim savezima/napovima,da ne kažem multy acc. ,a na kraju dolaze komentari kako mi imamo 16 saveznika,tamo u temi top20 plemena zbrajate neke nebuloze...ako već želite nas prikazat kao pleme sa 16 saveznika prvo pospremite svoje dvorište pa onda komentirajte


p.s. penny je danas uz ova dva :zid: napravio fantastičan posao za pleme i ako je cijena za noblanje toliko protivničkih sela 2 nuka,ja to odma potpisujem,a vi ostali ako mislite server napravit zanimljivijim potrudite se da se ubuduće koor**** sa nečim boljim od običnog stacka u selu dok ostala padaju
 

DeletedUser

Guest
Ja se izvinjavam ako sam nekoga izostavio, nisam akademije racunao :hahaha:


Inace, penny, odlicno odradjeno :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top