Izvjestaji

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Boriss igrao, koliko ja znam:
ba2- mislim da svi znaju, utekao cim prigustilo :D
ba3- igrao do 8 sela dao sela svojima koji su kasnije izgubili bitku za svijet, po borisovoj onda logici on je izgubio, jer isto tako proziva mene za hr4 koji sam cak duplo krace igrao nego on ba3
ba4-pojavio se kao dio svoje ekipe sa ba2 igrao nekih mjesec dana i kad je uvidjeo da nema sanse za pobjedu prestao.



Kad vec koristis svoje pobjede kao argument u prepirci sa drugim igracima rekoh da pokazemo tvoj uspjeh u cjelosti.
 

DeletedUser

Guest
Samo jos da mi kazes na koga da budem ljubomoran?

Ovdje sam igrao na hr 3 i hr 4 i oba servera sam pobjedio,a ova gospoda su izgubila.
Valjda trebaju oni na mene da budu ljubomorni...

Ajde malo razmisli prije nego sto napises post da li on ima smisla.

Neam pojma ni ko si ni sta si, kazu neki boris, al vidim da si dvorska luda na forumu pa da ti se smejem.
 

DeletedUser

Guest
Boriss igrao, koliko ja znam:
ba2- mislim da svi znaju, utekao cim prigustilo :D
ba3- igrao do 8 sela dao sela svojima koji su kasnije izgubili bitku za svijet, po borisovoj onda logici on je izgubio, jer isto tako proziva mene za hr4 koji sam cak duplo krace igrao nego on ba3
ba4-pojavio se kao dio svoje ekipe sa ba2 igrao nekih mjesec dana i kad je uvidjeo da nema sanse za pobjedu prestao.



Kad vec koristis svoje pobjede kao argument u prepirci sa drugim igracima rekoh da pokazemo tvoj uspjeh u cjelosti.

Pa ovaj hr3 sto spominje... lol ja sam tamo bio, kad sam izvukao full train niko nije ima vise od pola njuka, toliko o ozbiljnosti igraca i servera :D
 

DeletedUser

Guest
Svi smo mi kratko igrali neki svijet koji je na kraju uzelo neko drugo pleme, pod svi podrazumijevam i borisa i sve koji se prepiru ovdje, neko se dodje zezati samo na pocetku i onda obrise acc, i ne vidim potrebu zasto prozivati nekoga vezano za to ''da je izgubio taj svijet''.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vidim brdo profesionalaca ovdje. Znaci bice dobar fajt, lagano cete vi osvojiti ovaj svijet. :eek:ok:

@ Nejihyunga: Imas istoriju u intervju sa igracem boriss.
 

DeletedUser

Guest
Hahaha mars svi na spavanje stara je godina :andjeo:

Boris je osvojia svjet,mozete ga bar pita da Vam isprica kakav je to osjecaj:eek:ok:...a i za neke moze ispricat kako to izgleda kad svjet uspijes prizivi do kraja...ostali koje neznam respect :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Hahaha mars svi na spavanje stara je godina :andjeo:

Boris je osvojia svjet,mozete ga bar pita da Vam isprica kakav je to osjecaj:eek:ok:...a i za neke moze ispricat kako to izgleda kad svjet uspijes prizivi do kraja...ostali koje neznam respect :pivo:

:festa: i ti pametno zboriš :predaja:
 
Status
Not open for further replies.
Top