Izvjestaji

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
http://hr7.plemena.com/public_report/300dc5050551d40d0d4150fc6637ebd9
1.
Branitelj: ajd razguli
Cilj: AAAA (523|532) K55

Količina: 905 962 1 96 984 0 0 58 2 0 300
Gubici: 905 962 1 96 984 0 0 58 2 0 300

Nosivost: 5.571 2.179 7.750/138.870
Šteta nanešena ovnovima: Zid je oštećen i srušen s razine 15 na razinu 0
Odanost: Pala sa 100 na 69

2.
Branitelj: ajd razguli
Cilj: AAAA (523|532) K55

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Nosivost: 0/150
Odanost: Pala sa 69 na 40

3.
Branitelj: ajd razguli
Cilj: AAAA (523|532) K55

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Nosivost: 0/150
Šteta nanešena katapultima: Spomenik je oštećen i srušen s razine 1 na razinu0
Odanost: Pala sa 40 na 10

http://hr7.plemena.com/public_report/94281553b24398f1eac3414daef854fd

4.
Branitelj: ajd razguli
Cilj: AAAA (523|532) K55

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Obrambene postrojbe koje su bile na putu

0 0 2347 17 394 0 190 0 0 0
Nosivost: 0/150
Odanost: Pala sa 10 na -18





Hvala ;)

...samo cu vam ovo reci gospodo draga...


SpiTroll (523|532) K55 2,569 ajd razguli Bellerophon [Lunga!] 2012-01-06 - 07:36:12

CTRLA None 06th January 2012 - 09:05:30 0


...di je tu logika?... kada je Boris restartan nije bio u plemenu po navodima TW stats-a...a opet pise da je pleme covjek napustio u 09.05.30h...a ti danny ubuduce kada te netko iz ctrl ili iz ctrla napadne nemoj odmah traziti Ravku...

Danny Ocean 21.12. u 18:57 sati
Jel možeš poslat poruku Ravkamaja da mi se javi hitno je tnx ...


...lp vrky...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
E sad čekamo borissa da se izjasni, zašto je pao!

O bože moj :confused: ovo je igra ljudi moji...i svi možemo ili možete biti noblani...tu nema pravila, i onaj početnik može noblat nekoga tko igra već 4,5 godina. Kakve veze ako je borisa sad netko noblao, i mene može netko nolat i sve ok, priznajem poraz i idemo dalje. A ovakve gluposti što vi stalno pišete nema smisla. :confused: Čekate čovjeka da se izjasni :/ Šta se on tu ima izjašnjavat....noblan je i gotovo, igra je takva i nema pravila tu što se toga tiče, i nitko ne kaže da on ne može opet doći do top 20....još da se je mogao restartat, ali je očito svijet 7 u end fazi već a da ni mi to neznamo...

Zato više ostavite ovo i igrajte dalje, neji čestitke za noblanje, borise hrabro dalje i gotovo više s time...ja nisam ni jedan post vidio da je boris govorio da je najbolji da neće biti noblan nikad i neznam kakve vi gluposti pričate....pa se toga više okanite i igrajte igru.
 

DeletedUser

Guest
molio bi admine da se malo angazuju i banuju ove spamere ja sam neki dan dobio ban ,
zajedno sa jos 10-tak igraca sad nebi bilo fer da se ovi ne banuju :p



Branitelj: ---
Cilj: Barbarsko selo (477|543) K54

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Nosivost: 100 100 200 400/400
 

DeletedUser

Guest
molio bi admine da se malo angazuju i banuju ove spamere ja sam neki dan dobio ban ,
zajedno sa jos 10-tak igraca sad nebi bilo fer da se ovi ne banuju :p



Branitelj: ---
Cilj: Barbarsko selo (477|543) K54

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Nosivost: 100 100 200 400/400


...dragi moj PeNnY ja sam samo neke cinjenice iznjeo i nisam bezveze spamao...tu ste se uzkomesali oko Borisa, a ocito netko ima u tome prste...

...a vidim da ti je Boris bolna tocka...pa tko god stane na njegovu obranu ti bi da se banuje...pa neka me banuju ako sam sta ruzno i bezobrazno rekao...ali vidim da te istina boli...:kokice:
 
Last edited by a moderator:

pink panter

New Member
Reaction score
0
vrky
...dragi moj PeNnY ja sam samo neke cinjenice iznjeo i nisam bezveze spamao...tu ste se uzkomesali oko Borisa, a ocito netko ima u tome prste...

...a vidim da ti je Boris bolna tocka...pa tko god stane na njegovu obranu ti bi da se banuje...pa neka me banuju ako sam sta ruzno i bezobrazno rekao...ali vidim da te istina boli...
A ko je tebe spomenuo? Vidiš da ima nas dosta koji smo spamali i na sve nas je mislio PeNny svojim postom. Pa vidiš da na tvoje filozofiranje niko posebno nije ni reagovao, a zašto i bi kad nema smisla. A Boris je sam kriv a do sad sam primetio da mu odbrana sa strane nije bila potrebna jel ga ovo sve toliko pogodilo ili?:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
A ko je tebe spomenuo? Vidiš da ima nas dosta koji smo spamali i na sve nas je mislio PeNny svojim postom. Pa vidiš da na tvoje filozofiranje niko posebno nije ni reagovao, a zašto i bi kad nema smisla. A Boris je sam kriv a do sad sam primetio da mu odbrana sa strane nije bila potrebna jel ga ovo sve toliko pogodilo ili?:ludilo:


...pinki znas kako kazu?...sto te ne ubije to te ojaca...a covjek svaki put jaci dolazi...:lool:
 

pink panter

New Member
Reaction score
0
vrky
...pinki znas kako kazu?...sto te ne ubije to te ojaca...a covjek svaki put jaci dolazi...
Vidiš da i ti možeš po koju pametnu sa nama podeliti samo kad hoćeš:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ma jok.

To zapravo ide; Što te ne ubije to te osakati :boks:
 

DeletedUser

Guest
Evo i meni ovdje konacno istekao ban pa se mogu javiti.
Nisam se sakrivio u misju rupu kako bi voljeli retriver i rubo nego mi je Ravka dao ban po ko zna koji put.

Kao prvo,cestitam Bellerephonu na noblanju! :eek:k:

Nije nista strasno izgubiti selo,na hr 4 sam dobio racun od 3 sela,noblao jedno pa izgubio dva, ocistili me ljudi,
koplje nisam imao. Aragorn mi onda prepustio jedno svoje selo(da nije bilo tako mozda bi i restart pao).

E sad, svi se pitaju zasto sam onako lako pao,malo deffa u selu i slicno, zasto nisam reagovao na noblove iako sam bio online... ali to su neke stvari o kojima ne smijem na forumu,to cu sa adminom na podrski.

U svakom slucaju, odlican fajt! Bellerephon je odlican igrac i cestitam mu jos jedanput od srca!

P.S. Mislim da sad sve vodje plemena na hr 7 zuljaju guzicu, jer izgleda postao trend noblanja prvo vodja. :ludilo:

P.S. P.S. Novi vodja CTRL je sada Sumi. hahahahha :pivo:
 

retriver

Member
Reaction score
0
ajd razguli
Evo i meni ovdje konacno istekao ban pa se mogu javiti.
Nisam se sakrivio u misju rupu kako bi voljeli retriver i rubo nego mi je Ravka dao ban po ko zna koji put.
Ja nikom ne želim ništa loše već konstatujem ono što svi vide. Ovo je igrica i tako treba i da ostane i svako dizanje tenzija je nepotrebno. Znaš i sam šta ste mi priredili na hr4 i opet sam tu jer mi se lepo družiti sa ljudima koji ovo doživljavaju kao razonodu a ne kao obavezu. E tu su te razlike između nekih od vas.
p.s. Ravka je većini dao ban pa i meni tako, a iskreno smo ga svi i zaslužili. Šta smo tražili to smo i dobili. Samo imaš ti i acc boriss pa si se mogao oglasiti i ranije nego si čekao ovo da isfilozofiraš. Da pobegao si u mišiju rupu koja ti i pristaje!:pivo:
Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu
2241 JAZZ BA 0 0 0
2242 Veterinarka 0 0 0
2243 rumeni 0 0 0
2244 Teski Metal 0 0 0
2245 ajd razguli 0 0 0
____________________________________________
Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu
563 David9500 --ZB-- 1.325 1 1325
807 Irondavid DVP 951 1 951
1340 David 007 237 1 237
1802 DavidTes@novic -SB- 63 1 63
Vidi li se razlika! Naravno za one objektivne!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ja nikom ne želim ništa loše već konstatujem ono što svi vide. Ovo je igrica i tako treba i da ostane i svako dizanje tenzija je nepotrebno. Znaš i sam šta ste mi priredili na hr4 i opet sam tu jer mi se lepo družiti sa ljudima koji ovo doživljavaju kao razonodu a ne kao obavezu. E tu su te razlike između nekih od vas.
p.s. Ravka je većini dao ban pa i meni tako, a iskreno smo ga svi i zaslužili. Šta smo tražili to smo i dobili. Samo imaš ti i acc boriss pa si se mogao oglasiti i ranije nego si čekao ovo da isfilozofiraš. Da pobegao si u mišiju rupu koja ti i pristaje!:pivo:
Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu
2241 JAZZ BA 0 0 0
2242 Veterinarka 0 0 0
2243 rumeni 0 0 0
2244 Teski Metal 0 0 0
2245 ajd razguli 0 0 0
____________________________________________
Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu
563 David9500 --ZB-- 1.325 1 1325
807 Irondavid DVP 951 1 951
1340 David 007 237 1 237
1802 DavidTes@novic -SB- 63 1 63
Vidi li se razlika! Naravno za one objektivne!




Ravka 1506 Danas, 11:19

pa i ja mislim da zasluzuje ispriku kao i svi sto nisu mogli krenuti ponovo

desio se bug,admin hr7 je kasno saznao i naravno da je uklonio sto je prije moguce

i nemojte vise raspravljati o ingame banovima i greskama na forumu,postoji podrska


retriver, procitaj malo pa komentiraj
 

DeletedUser

Guest
Ja nikom ne želim ništa loše već konstatujem ono što svi vide. Ovo je igrica i tako treba i da ostane i svako dizanje tenzija je nepotrebno. Znaš i sam šta ste mi priredili na hr4 i opet sam tu jer mi se lepo družiti sa ljudima koji ovo doživljavaju kao razonodu a ne kao obavezu. E tu su te razlike između nekih od vas.
p.s. Ravka je većini dao ban pa i meni tako, a iskreno smo ga svi i zaslužili. Šta smo tražili to smo i dobili. Samo imaš ti i acc boriss pa si se mogao oglasiti i ranije nego si čekao ovo da isfilozofiraš. Da pobegao si u mišiju rupu koja ti i pristaje!:pivo:

Djordje ti ozbiljno razmisli o sebi. Izvini ako te vrijedja ova moja recenica,
nisam mislio nista lose,ali hajde malo razmisli prvo.
Acc boriss je banovan na forumu zauvijek,ban dao Ravka.
Acc ajd razguli je bio 4 dana pod banom,ban dao Ravka.

I kako ja da se javim na forum???

Da je tebi ovo razonoda ne bi ovoliko se radovao i vikao na sav glas. :eek:ok:
 

Unsilent

Member
Reaction score
0
Rekoh ja da bi ovo mogao biti jako zanimljiv svijet.

Cestitke na napadima i odbranama! Davidu brz oporavak.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
P.S. Mislim da sad sve vodje plemena na hr 7 zuljaju guzicu, jer izgleda postao trend noblanja prvo vodja. :ludilo:

P.S. P.S. Novi vodja CTRL je sada Sumi. hahahahha :pivo:

Od jutros sam i ja poceo ozbiljno da se brinem. hehe
 

DeletedUser

Guest
...

P.S. P.S. Novi vodja CTRL je sada Sumi. hahahahha :pivo:

Zasto ja zadnji saznam uvijek te stvari ... kad se radi o meni ...

... hmmm, sad kad sam vodja ... odoh isprobat onu funciju kick iz plemena ... previse muskih je u plemenu ...

od sad regrutiram samo cure ... milom ili silom :)
 
Status
Not open for further replies.
Top