Izvjestaji

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Koe van plemenskog defanja RB IMA 2 AKADEMIJE i 3 SAVEZA NA SVOJ KONTINENT i vi pricate o VAN PLEMENSKOG DEFANJE vi ste bili 90 Igrace ukupno Samo spajate te accove zato ste sad sve vise manje i manje

Moje pleme je WANTED:D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Sve to stoji, i nije varanje, nego moje pleme je došlo na ovi svijet samo radi postavki svijeta i dosta nas je razočaralo da to vanplemensko deffanje je ipak moguće
Apsolutno se slažem, ili ima ili nema vanplemenskog deffanja, crno ili bijelo, radovao sam se postavkama a sad ispada da postoji i siva zona, nije drek nego se pas posr'o, da 'prostite na rječniku.
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Sve to stoji, i nije varanje, nego moje pleme je došlo na ovi svijet samo radi postavki svijeta i dosta nas je razočaralo da to vanplemensko deffanje je ipak moguće iako nam dosad u igri nije predstavljalo problem ali način na koji mi volimo i želimo igrat jednostavno nema ni blizu isti učinak ovisno o postavkama svijeta. I nebi stavija ruku u vatru da bi bili tu na hr10 da smo bili upućeni kao sada. Šta je tu je igramo se:)

Ljudi, rubo je to sve lipo objasnio,
a jedini ispravni zaključak je:
nema vanplemenskog defanja.

Nemože se poslati def igraču koji nije u plemenu i točka.

A da li nekom nešto smeta, sto ljudi - sto ćudi.

Evo meni smeta što nema limita farmanja, pa su visibabe, pršuti i teški oferi u nepoštenoj prednosti.
Ali šta sad, tako je

Smeta mi što se štošta može kupit premiumom, pa su malo imućniji u prednosti.
Ali šta sad, tako je

Smeta mi da 1,5 ofova probiju jedan def, a svi znaju da je u realnim bitkama potrebno da napadač bude bar 5 puta jači
Ali šta sad, tako je

Smeta mi što paladin nema predmete pa su oferi u još većoj prednosti
Ali šta sad, tako je

Šta želim reći:
Smisao i je da se iskoriste mogućnosti koje ti igra pruža,
a onaj ko to radi bolje je bolji igrač.
Onaj ko to ne zna, je lošiji - i točka.
 

DeletedUser

Guest
pa i nema van plemenskog deffanja,ali dozvoljen je prelazak u drugo pleme
ono što mene smeta je da u postavkama piše da paladin nema predmeta,a postoji nagrada koja govori da imate 0/9 predmeta
i na njoj se fino može vidit kad vam se nalazi u selu 9 paladina da piše 9/9 i vojska vam se bori sa svim predmetima-još jedino nisam prokužio što se događa kad pogine neki od njih
 

DeletedUser

Guest
pa i nema van plemenskog deffanja,ali dozvoljen je prelazak u drugo pleme
ono što mene smeta je da u postavkama piše da paladin nema predmeta,a postoji nagrada koja govori da imate 0/9 predmeta
i na njoj se fino može vidit kad vam se nalazi u selu 9 paladina da piše 9/9 i vojska vam se bori sa svim predmetima-još jedino nisam prokužio što se događa kad pogine neki od njih


hahahaha :glazba::glazba::glazba:
:lool:
 

DeletedUser

Guest
pa i nema van plemenskog deffanja,ali dozvoljen je prelazak u drugo pleme
ono što mene smeta je da u postavkama piše da paladin nema predmeta,a postoji nagrada koja govori da imate 0/9 predmeta
i na njoj se fino može vidit kad vam se nalazi u selu 9 paladina da piše 9/9 i vojska vam se bori sa svim predmetima-još jedino nisam prokužio što se događa kad pogine neki od njih

Mislim da si zaboravio reči da su kod nas sve paladini sa vatrenim ali upravo zbog toga nezelimo da pravimo kate kako bi ovakvi imali ikakvu šansu.

e38bb04be6.png
 

DeletedUser

Guest
Nema vanplemenskog deffanja, istina. Ali velika je razlika npr ba10 gdje su postavke bile takve da kad izadjes iz plemena i udjes u novo, 7 dana (cini mi se) nit mozes slati nit dobiti deff dok ovdje cim udjes u novo pleme deff ti moze dolazit. Znaci opet - sto vise saveza, vise deffa, jedino sta moras uradit da bi dobio deff od nekog drugog je promjenit pleme. Jedina prednost ovdje je ta da se ne moze vise lagat ko deffa, a ko ne. Upratis po mapi gdje igrac prelazi (ako vec tw stats ne zabiljezi tribe changes) i znas s kim sve suradjuje.
Nekome odgovara tako, nama bas i ne, al sta je tu je, igramo se.

Po meni je pozitivno sto nema farm limita, paladina i sto su zlatnici skupi. Ko se posveti racunu i ko je aktivan i ice ga. Jedino bi volio da nema fake limita, al opet sto je tu je :)
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Jasno, ti preferiraš postavke koje zahtjevaju aktivnost igrača,
tako da se svelo da za ozbiljniji rezultat moraš imati 24 satnu aktivnost.

A to opet znači da će bit jako malo naloga bez dualla, u protivnom neminovno zaostaješ.

Pod tim postavkama ova igrica se pretvara u obavezu, a to mi se nesviđa.

Zato mi se sviđaju postavke gdje i maheri koji tu nisu non stop imaju šansi,
jer ovako se skoro sve svodi na aktivnost - kako ti kažeš zalaganje :)

E, da ne zaboravim, iz istih razloga ja volim da ima fake limit. :)
 

DeletedUser

Guest
Svaki svijet zahtjeva, kako si rekao, "obavezu", posebno ako misli ozbiljno da se igra. To je jednostavno takva vrsta igre. Ako hoces da nesto postignes kao pojedinac ili da ti nesto postigne pleme, aktivnost je kljuc. Ne mislim pri tome da kranji cilj bude zatvaranje svijeta ili da moras da sjedis za kompom 24 sata dnevno, ali evo npr. neaktivno pleme nece pruziti ni dobar fajt. Ti recimo ako si neaktivan na svijetu sa farm limitom, nista ti ne znace postavke kad ne pazis na racun i neko ti digne sela kad te nema.
Ako npr. postoji ozbiljan front onda aktivnost kroz dan ne znaci toliko koliko ti znaci da pogledas racun u 4-5-6 h ujutro (zavisi koliko ti je daleko protivnik), jer akcije obicno krecu po noci dok ljudi spavaju. Logicno, najbolje prodjes. Ponovo, to je takva vrsta igrice, neko se prilagodi, a neko ne. I ponovo, ako je svijet sa farm limitom, tebe nista nece spasiti ako te napadne neko u 5 ujutro, a ti ne upratis. I opet je onaj aktivniji "bolji" od tebe. :)
Duali su mi super, jer cinjenica je da je lakse igrati tako. Kad dodjes do 20 - 30 sela lakse je kad se farmanje npr. rasporedi na 2 igraca.
 

DeletedUser

Guest
Ljudi, rubo je to sve lipo objasnio,
a jedini ispravni zaključak je:
nema vanplemenskog defanja.

Nemože se poslati def igraču koji nije u plemenu i točka.

Nebudi smješan, takve šprehe ostavi za sudnicu, ako se postavka lako zaobiđe kako nema? triba bit malo više organiziran samo.
A kad se praviš pametan za postavke koje tebi smetaju bile su poznate kad si počima. A ovo o čemu pričamo nije bilo poznato tada.
Ako smo mi tu radi postavki došli, neke od kojih si nabrojia, jedna od ključnih je bila ova o kojoj pričamo.
Soli pamet nekom drugom
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Protekli postovi nisu kaznjavani da bi ste imali kontinuiranu debatu o postavkama. Sobzirom da se nastavilo u spam, dio prebacen u odgovarajucu temu. Sada je vrijeme da se vratite temi.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Fino offa skinuto, svaka cast.
Najjaci mi je ovaj sa deffom sto noblu slao :)
 

DeletedUser

Guest
Aha, ovo je samo dio stalno tako rade. Imamo hrapu izvjestaja od ranije. Nismo imali obicaj da postavljamo, al reko hajd da postavim da se vidi da i mi igramo.
 

DeletedUser

Guest
Aha, ovo je samo dio stalno tako rade. Imamo hrapu izvjestaja od ranije. Nismo imali obicaj da postavljamo, al reko hajd da postavim da se vidi da i mi igramo.

baš htio komentirat,zašto nitko ne stavlja izvještaje,a definitivno se svugdje nešto događa-samo pogledajte prvih 7 igrača po OD bodovima-svi iz različitih plemena,a u prvih 12-iz 9 različitih plemena
 

DeletedUser

Guest
Pa, niko nije bas na ovom forumu. Budemo ja i Yout Side -TH- s' vremena na vreme.
 
Status
Not open for further replies.
Top