Izvjestaji

Status
Not open for further replies.

Belfabio

Member
Reaction score
0
Pogledaj cijeli moj post, ne pravi od muve magarca, posto ne umijes slona... I jeste preostalo ti je samo da udaras glavom u zid kao tvoje kolege jutros. ;)
Moji saveznici ostaju saveznici do kraja ili dok oni ne prekinu iz bilo kakvih razloga... Za razliku od vas koji ste imali savez sa mid, okrenuli im ledja, savez sa aids okrenuli mi ledja... Savez sa tigers, juce mi se javlja njihov vodja i trazi savez sa nama, jos jedni jadnici znaci... Vidjecemo koliko ce skajp i njihov "n" broj akademija izdrzati sa vama u skladu i ljubavi ;)
Sad smirite malo zivac i ne hvatajte se za svaku slamcicu,nadjite stap pa se "spasavajte" :p nego javite se na pp da razmjenimo brojeve i odemo na pivce nekada...
A koktelima niko ne umanjuje ono sto su uradili na vasem kontinentu, oni su i zaduzeni za ovako sjajnu odbranu royal plemena jer su vas skratili za skoro sve offove na pocetku... To su moji drugari jos od ranih ba servera. ;)
Ovdje mogu pisati sta hocu o njima,i kako hocu moja stvar, a oni ce znati ko su mi i sta mi znace uvijek... Dok vi o svojim saveznicima samo profesionalno, sa puno paznje...
Uzdravlje!
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Pogledaj cijeli moj post, ne pravi od muve magarca, posto ne umijes slona... I jeste preostalo ti je samo da udaras glavom u zid kao tvoje kolege jutros. ;)
Moji saveznici ostaju saveznici do kraja ili dok oni ne prekinu iz bilo kakvih razloga... Za razliku od vas koji ste imali savez sa mid, okrenuli im ledja, savez sa aids okrenuli mi ledja... Savez sa tigers, juce mi se javlja njihov vodja i trazi savez sa nama, jos jedni jadnici znaci... Vidjecemo koliko ce skajp i njihov "n" broj akademija izdrzati sa vama u skladu i ljubavi ;)
Sad smirite malo zivac i ne hvatajte se za svaku slamcicu,nadjite stap pa se "spasavajte" :p nego javite se na pp da razmjenimo brojeve i odemo na pivce nekada...
A koktelima niko ne umanjuje ono sto su uradili na vasem kontinentu, oni su i zaduzeni za ovako sjajnu odbranu royal plemena jer su vas skratili za skoro sve offove na pocetku... To su moji drugari jos od ranih ba servera. ;)
Ovdje mogu pisati sta hocu o njima,i kako hocu moja stvar, a oni ce znati ko su mi i sta mi znace uvijek... Dok vi o svojim saveznicima samo profesionalno, sa puno paznje...
Uzdravlje!

samo sam boldirano procitao i opet kazem editovao si post.. ostalo ne citam jer uvijek lupas gluposti :pivo:
 

DeletedUser

Guest
tako sam i mislio... dodju sa vama na svijet.. obecate kule i gradove.. kad im lose ide, onda perete ruke od njih.. ponasanje za 10+.. :eek:ok:

a to sto je sliperiy jutros isao kod njih po deff, nikome nista... jako ste zahvalni, ja bih bar malo zahvalan bio da sam na tvom mjestu, ljudi su podmetnuli svoja ledja zbog vas i imaju moj respect... a ti si svoj upravo izgubio zbog tog komentara.. sad da mogu dao mi ti minus rep..

kakav vodja, o majko rodjena :zid:

eto saveznici royala da znate ubuduce.. dobri cete biti sa royalom dok sluzite svrsi.. kad zbog njih potonete do dna, ne ocekujte pomoc.. pa ni suosjecanje :)

Jel ovo ono što se kaže "zadnji pokušaj" udri riječima kad nemožeš offom huehuehue
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Neko lupa gluposti a neko glavom o zid...
PS nisi vise zanimljiv, vratimo se izvjestajima... Daj nesto zanimljivo ako imas sta u ponudi jos... Mada cisto sumnjam... :predaja:
 

DeletedUser

Guest


Moje čestitke za savrsenu timsku igru i sa jedne i sa druge strane.Ovo je samo dokaz onome što sam uvik tvrdio da je ovo timska igra i svi oni koji trube da su pro igraci su goli k...c, bez plemena........vrhunska izvedba sa obe strane, mi sa manje uspjeha vi sa vise......jos jednom cestitke.
 

DeletedUser

Guest
Odlicna akcija i sa jedne i sa druge strane. Jedino mi nije jasno zasto ste ljude sa manje ramova i sa manjim offovima slali da udaraju prvi. Ako ste stvarno srusili samo 1 level zida nije da bi bolje prosli i obrnuto jer je deffa sigurno bilo puno, al opet. U svakom slucaju, lijepo je vidjeti timski rad i sa jedne i sa druge strane. Kvalitet na nivou, svaka cast :pivo:
 
Last edited by a moderator:

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Sory debil kjv je ovdje :) ne valja mi report finder -.-
Hajde suti njube :D


Svaka čast!
I onda ljudi kazu -RB- favorit za osvajanje svijeta , a ja sam samo 1 pravi off vidio :hahaha:
Jos jednom , cestitke plemenu na timskoj igri :eek:k:
 

Belfabio

Member
Reaction score
0
Moje čestitke za savrsenu timsku igru i sa jedne i sa druge strane.Ovo je samo dokaz onome što sam uvik tvrdio da je ovo timska igra i svi oni koji trube da su pro igraci su goli k...c, bez plemena........vrhunska izvedba sa obe strane, mi sa manje uspjeha vi sa vise......jos jednom cestitke.

I vama, iskrene cestitke, lijepo vezani napadi, dobro organizovana akcija... Nadam se samo uvertira za pravo ratovanje...
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Neko lupa gluposti a neko glavom o zid...
PS nisi vise zanimljiv, vratimo se izvjestajima... Daj nesto zanimljivo ako imas sta u ponudi jos... Mada cisto sumnjam... :predaja:

Branitelj: B-52
Cilj: 001 Caipirinha (539|490) K45

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Obrambene postrojbe koje su bile na putu

0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
Nosivost: 0/17.000
Odanost: Pala sa 14 na -7

Koordinate: 518|468
Bodovi: 36
Igrač: azra.ng2
Pleme: Coctails

ova je trebala biti iduca.. ali nam ustedila plemica... :predaja:

nije lose... tri koktela van igre.. brojimo dalje..
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
a jooj moje izvinjenje..

restartovala se RedRose... a restartovali smo azru... jos jednom sry.. umoran sam malo xD

Selo od Red Rose
Koordinate: 468|447
Bodovi: 36
Igrač: Red Rose
Pleme: Coctails
Nalazi se van Vašeg radijusa crkve

Tek? Spori ste mnogo... :p
:*
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Ja sam restartovao red rose... Na moj poziv je odradjen restart, tako da se ne moras smatrati zasluznim za isti ; )

skatan, beznadezna situacija.. zna da cemo noblati.. pa restartovao... posteno sa tvoje strane, ali da nismo zasluzni za to, jok zasluzan je lanjski snijeg... da si ista mogao napraviti sa tim acc ne bi restartovao....

Neko je maloprije pitao za dojam... nema sta.. akcija bila, nije prosla.. nije prva, nece biti ni zadnja... a za jedan dan izbaciti iz igre tri igraca.. pa ne znam, meni je to prilicno dobar dojam.. mada, kako za koga i kako se uzme :)
 

DeletedUser

Guest
Evo i mene,vidim Belfabio se uzelio mene. :D

ODLICNA ODBRANA! Stvarno cestitke sa moje strane,fino je vidjeti ovaj fajtanja.
Kod Nejia nismo prosli, na jugu jesmo,a u sustini nije lose.
Ono sto Santa Fe hoce da kaze jeste da ste zrtvovali cijelo jedno pleme za jednog igraca,i ok i to je nacin igre.

Ono cime mogu da se pohvalim do sada jeste da Pat i Rb nisu izdali i napustili nijednog svog igraca.
Ono za sta su nas optuzivali ovdje jeste kako nas nije sramota doci sa dva plemena i jos napraviti diplomatiju,a evo royal,sjv i shake su dosli kao 3 plemena i jos imaju bruku diplomatije.
Ono sto sam htio da kazem jeste da svi igraju svoju igru i nemojte puno moralisanja nego ajmo ovakvih reporta. :)

Svaka cast jos jednom!

Gdje nam je Neji sa onim svojim tiketom? :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Cuj ti ovih klinackih zakljucaka, zrtvovali haha -.-
idi smiruj mid i skype reci im da se ne javljaju sa nekakvim infom mi sve vec znamo...
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Evo i mene,vidim Belfabio se uzelio mene. :D

ODLICNA ODBRANA! Stvarno cestitke sa moje strane,fino je vidjeti ovaj fajtanja.
Kod Nejia nismo prosli, na jugu jesmo,a u sustini nije lose.
Ono sto Santa Fe hoce da kaze jeste da ste zrtvovali cijelo jedno pleme za jednog igraca,i ok i to je nacin igre.

Ono cime mogu da se pohvalim do sada jeste da Pat i Rb nisu izdali i napustili nijednog svog igraca.
Ono za sta su nas optuzivali ovdje jeste kako nas nije sramota doci sa dva plemena i jos napraviti diplomatiju,a evo royal,sjv i shake su dosli kao 3 plemena i jos imaju bruku diplomatije.
Ono sto sam htio da kazem jeste da svi igraju svoju igru i nemojte puno moralisanja nego ajmo ovakvih reporta. :)

Svaka cast jos jednom!

Gdje nam je Neji sa onim svojim tiketom? :eek:k:

hahahahah, tacno, kako se poce pricat za nejiev tiket, nigdje ga vise nema, sigurno ne cita forum xĐ
negdje je neko napisao da nam je off jadan :)
ajde majstore molim te da vidim tvoj nakon sto si ga vec jednom gubio u akciji koja je bila ne tako davno :)
pa ti bi racun izbriso nakon sto vojsku popusis, a kamol i da je pokusas obnovit

eh da, jos nesto, ako nam je tako jadan off, onda je vas deff jos jadniji, padaju vam gradovi a uz njih i igraci, spori ste u stackovanju :)

pusa pusa cmok cmok :*
 
Status
Not open for further replies.
Top