jeli

tasmanijak

New Member
Reaction score
0
Jeli kaznjivo kada ja npr. dam svoj sit nekome iz plemena i on posalje svu moju deff vojsku u pokolj bez moga znanja a pri tome da bi odma na mene pristizali napadi koji nebi imali na mene efekta da mi je vojska tu
e sada mene zanima moze li ovaj igrac dobiti ban ili tako nesto i bili ja mogao da dobijem npr 24 sata zastite dok mi vojska se nevrati :D
 

DeletedUser

Guest
nema nista od bana ili od te zastite :D

sve je to legalno...zato pazi kome ostavljas sitt :D
 

DeletedUser

Guest
nije dopusteno namjerno unistit sitani racun, tj kažnjava se:)
 

Glanza

Active Member
Reaction score
1
* Nije dozvoljeno zloupotrebljavati čuvanje računa. Čuvar računa koji namjerno oštećuje račun koji čuva će biti kažnjen.
* Dugoročno čuvanje računa kao oblik zloupotrebe te mogućnosti nije dozvoljeno i biti će kažnjavano
* Također će biti kažnjen čuvar računa ako se primjeti da namjerno uništava bilo koji dio računa koji čuva, protivno instrukcijama pravog vlasnika.
* Nećemo biti u mogućnosti popraviti štetu ukoliko vas čuvar računa ošteti. zato pažljivo birajte osobe koje će vam čuvati račun


Sve vam to piše
ovdje
 

DeletedUser

Guest
također će biti kažnjen čuvar računa ako se primjeti da namjerno uništava bilo koji dio računa koji čuva, protivno instrukcijama pravog vlasnika.

sta ako siter tvrdi da je imao instrukcije od igraca da tako uradi?

recimo da mu je ovaj rekao da nece vise igrati i da da nekome sela...
 

DeletedUser

Guest
Čuvanje računa je dobra volja, ne obveza nekome... Stoga, svatko tko ostavlja račun na sitt radi to na vlastiti rizik i zasigurno igraču kojemu je stalo do svog računa neće ostavljati svoj acc nekom levatu kojeg ni nezna pravo...
 

DeletedUser

Guest
Niko od admina mi ne odgovori na pitanje....

A odgovor je vrlo jednostavan:
Nekad ces dobiti ban ako unistit sitani racun,a nekad neces...
Sve zavisi koji racun si unistio,koliko si ga sitao,kakav uticaj imas kod admina,kakav si na poredku.....

Ovo ce ti najbolje objasniti 'zla barbika' iliti deja... :andjeo:
 
Top