Kontreras

Kontreras

Member
Reaction score
0
Evo, i ja prestajem sa igrom... Razlog je taj što neću da bezveze gubim živce radi igre, i počela je da mi oduzima previše vremena... Na forum ću da se ulogujem tu i tamo, ali u igru sigurno neću... već sam razmišljao da prestanem i prije 10ak dana, ali me ovaj rat na s5 održao u igri, sada ni to jer neću da gubim živce i bezveze se nerviram, ni da vodim neaktivno pleme..
Ako sam ikoga ikada uvrijedio, ja mu se ovim putem izvinjavam... Takođe i da čestitam AlkoSima na organizaciji, složnosti i aktivnosti, koju rijetko koje pleme ima i stvarno se preteško nositi u ratu s njima, ja sam dokle sam mogao, išao sam, ali 10 igrača protiv mene je teško zaustaviti, jedino sa ogromnom količinom deffa koju ja nisam imao.
Eto toliko od mene, sve je ovo igra i ne treba je uzimati za ozbiljno.
Veliki pozdrav za borissa, svu ekipu alkosa kao i originalnu postavu mrmaka i domingusa :D
Trenutno jedini moj aktivan akaunt na hr serveru je Ace.of.Spades na svijetu 5, koji će najvjerovatnije biti ugašen.

Hvala,

Kontra/papi/ace.of.spades :)
 

DeletedUser

Guest
Hvala drug sretno u RL, i svaka čast na otporu koji si pružao no jedan igrač ne može sam tako da ništa ti ne zamjeramo, svako normalan bi tako postupio! :eek:ok:

:pivo:
 

Rusty Ryan

Member
Reaction score
1
hahaha respect kad priznas poraz..u svakom slucaju bilo bi zanimljivije da si ostao da se malo tucemo..ali sto je tu je sretno u rl i sve najbolje :pivo:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Hvala drug sretno u RL, i svaka čast na otporu koji si pružao no jedan igrač ne može sam tako da ništa ti ne zamjeramo, svako normalan bi tako postupio! :eek:ok:

:pivo:

Šta da ti kažem, znaš priču, znaš i aktivnost mog plemena, a ja sa još par ljudi da igram, neću... samo bezveze gubljenje vremena i živaca... igru kao igru sam započeo da igram iz zabave, druženja, ali već ostajanje ujutro do 7h budan je previše, kao i buljenje u komp čitav dan. Eto danas otišao par sati od kompa i vidiš šta se desilo, što znači da bih ja morao da sam nonstop tu, a to neću :)

:pivo:


hahaha respect kad priznas poraz..u svakom slucaju bilo bi zanimljivije da si ostao da se malo tucemo..ali sto je tu je sretno u rl i sve najbolje :pivo:


Poraz za mrmke, nije, možda će biti, možda neće - ne znam... Ali braniti se od svih vas sa sasvim malo deffa je nemoguće, jer imam i ja život... :D

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Šta da ti kažem, znaš priču, znaš i aktivnost mog plemena, a ja sa još par ljudi da igram, neću... samo bezveze gubljenje vremena i živaca... igru kao igru sam započeo da igram iz zabave, druženja, ali već ostajanje ujutro do 7h budan je previše, kao i buljenje u komp čitav dan. Eto danas otišao par sati od kompa i vidiš šta se desilo, što znači da bih ja morao da sam nonstop tu, a to neću :)

:pivo:

RL je ipak važniji od igre tako da razumljivo :eek:k::pivo:
 

DeletedUser

Guest
Dualče moj :andjeo:

Sretno u rl, nemoj mi bježati sa skype-a :D

Bilo je lijepo i zabavno igrati duala s tobom, nadam se da čemo nekad ponovo mada polahko i ja odustajem od tw-a.

Čestitam i ja alkosima na organizaciji, bilo je lijepo ratovati sa vama ali kao što je kolega već rekao sami ne možemo sve a tu je i rl,obaveze....

Ako sam ikoga ikada uvrijedio, ja mu se ovim putem izvinjavam...

Jesi mene :p
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
sve najbolje papi, ukinuli su nam zatvor, sad se ne mozes izvlaciti na sapun fore :p

jos jednom sve najbolje u rl :pivo:
 

journeyman

Member
Reaction score
0
Stvarno mi je zao papi ali u potpunosti te razumijem. Sretno druze u rl. Eto navracaj na skype i tako to. :)
 
Top