Mala Pomoc 0ko Skripti....

DeletedUser

Guest
prvo moras imati premium

eh sad imas različite skripte

al mozes razlikovati skripte koje se koriste u početnoj fazi igre i u vec kasnoj kada imas vise od 30 gradova...

imas za farmanje,za treniranje vojske,za balansiranje resursa,za trgovinu itd itd
 

DeletedUser

Guest
imas nesto i po forumu, potrazi
za vecinu treba premium, za neke ne treba
sve su napisane u javi
pomoc mozes traziti na forumu, za na ilegalne mozes i ban dobiti, pa uvijek se informiraj o legalnosti svoje skripte
 

DeletedUser

Guest
skripte

Gdje mogu vidjeti dozvoljene skripte i kako se one koriste tj instaliraju unaprijed hvala na pomoći.

Imam premium .

PAKLENI VITEZ
 

DeletedUser

Guest
Ako imas premium onda ih stavljas u "Brzi bar" radi lakseg koristenja.
Settings > edit quickbar(Klikni na Add new link i stavi naziv neki,kopiraj onda zeljenu skriptu u "Target-URL" i Ok).Skontat ces valjda mozda sam koji detalj izostavio :p

Imas ovdje dosta korisnih skripti Click
 

DeletedUser

Guest
hmmm....bas bi trebo probat koristit te skripte...još nikako nisam...
 

DeletedUser

Guest
Koristim Skripte Za Balans, Za Mass Village Rename, Za Farmanje , SRE Skriptu, Mass Recruit, ITD....
 

petar34

New Member
Reaction score
0
ej ja sam novi mozete li mi reci skriptu da mi paladin sve predmete nađe?
ako postoji ta skripta


hvala unaprjed
 

DeletedUser

Guest
hehehe, dobra :eek:ok:

nema toga... ratuj i imat ćeš sve predmete! :)
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
prvo moras imati premium

eh sad imas različite skripte

al mozes razlikovati skripte koje se koriste u početnoj fazi igre i u vec kasnoj kada imas vise od 30 gradova...

imas za farmanje,za treniranje vojske,za balansiranje resursa,za trgovinu itd itd

Imas skripta gdje ne treba premium, npr skripte za farmanje, slanje laznih napada itd ;)
 

DeletedUser

Guest
A zašto ne bi stavili link ili konkretnije uputili na mjesto gdje se nalaze skripte? Nekome bi to sigurno bilo korisno.
 
Top