MataJC

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Mate,29, Dubrovnik
Igram TW od W6 na internationalu, igrao ili igram aktivno 12 svjetova kao account owner i jos 4 kao suigrac.
Trenutno aktivan na 2 svijeta w16 kao suigrac i w37 kao account owner(zapravo nisam vise ovdje aktivan trazim jos jednog suigraca da me potpuno zamijeni)


Osobna razmisljanja: OVO JE NAJDOSADNIJI SERVER NA KOJEM SAM IGRAO, s najvise noobova(valjda su takvi svi prvi svijetovi)
Nada: valjda ce svijet 2 biti bolji
Dugorocni cilj: Prestat igrat TW
Kratkorocni cilj: Izbrisat accaunt na hrvatskom serveru svijet 1
 

DeletedUser

Guest
heh..i tebi je dosadila igra hehhe.... ali je zarazna prekinijo sam bijo na 2 dana ali sam se opet vratijo i sada sumljam da cu se uspjet odvuc od nje
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Mate,29, Dubrovnik
Igram TW od W6 na internationalu, igrao ili igram aktivno 12 svjetova kao account owner i jos 4 kao suigrac.
Trenutno aktivan na 2 svijeta w16 kao suigrac i w37 kao account owner(zapravo nisam vise ovdje aktivan trazim jos jednog suigraca da me potpuno zamijeni)


Osobna razmisljanja: OVO JE NAJDOSADNIJI SERVER NA KOJEM SAM IGRAO, s najvise noobova(valjda su takvi svi prvi svijetovi)
Nada: valjda ce svijet 2 biti bolji
Dugorocni cilj: Prestat igrat TW
Kratkorocni cilj: Izbrisat accaunt na hrvatskom serveru svijet 1

hehe odakle si točnije ja sam iz Župe dubrovačke 16 godina:D
 

DeletedUser

Guest
zato nam je sad Mate došao malo napraviti zabave ovdje :p
DOBRODOŠAO!!! :)
 

DeletedUser

Guest
heh..i tebi je dosadila igra hehhe.... ali je zarazna prekinijo sam bijo na 2 dana ali sam se opet vratijo i sada sumljam da cu se uspjet odvuc od nje

Ukoliko ti je ovo prvi server, prekini odmah jer ostavit ce te zena i djeca kad se potpuno zarazis

NOTE: Ukoliko netko zna dobru TW kliniku za odvikavanje neka mi javi.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
šica hehe u mom razredu ih je pola iz šice-ja mislio da sam jedini u ovoj okolici koji igram plemena :D--počeo iz dosade a dalje znaš kako ide igro ba2,igram ba3,w 45 i ovdje
 

DeletedUser

Guest
hahh nisam siguran da imam zenu i djecu hehhe... mozda me tambura zamrzi sto ju toliko ne sviram i nitko vise ;)

P.S. valda cu prestat kad nastavim radit, dok hladno vrijeme prode...
 

DeletedUser

Guest
šica hehe u mom razredu ih je pola iz šice-ja mislio da sam jedini u ovoj okolici koji igram plemena :D--počeo iz dosade a dalje znaš kako ide igro ba2,igram ba3,w 45 i ovdje

lol ja 29 godina,
poceo preko frienda iz italije i zarazio se.
odusevljenje je splasnulo sa novim svjetovima nakon w37,
tamo sam se zadrzao skoro godinu dana bez suigraca, sad sam naso jednog za online van mojih sati i trazim drugog za moje sate, tako da ja prekinem.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
lol ja 29 godina,
poceo preko frienda iz italije i zarazio se.
odusevljenje je splasnulo sa novim svjetovima nakon w37,
tamo sam se zadrzao skoro godinu dana bez suigraca, sad sam naso jednog za online van mojih sati i trazim drugog za moje sate, tako da ja prekinem.

sretno:)

to bi i ja mogo napravit--ali ne jos :)
 

DeletedUser

Guest
sada je najzanimljivije u svjetu 1hr hahahahah

je svakako od kad sam poceo imao sam 1 pravi napad, i to su bili skauti, moja prijateljica je igrala moj accaunt od nove do prije dva dana, nije imala niti jedan pravi napad, bilo je napada ali dosadnih i glupih, cak se sjecam da sam reko liku da cu mu oprostit prvi napad a on me ponovno napadne pa kad sam mu poslao, train sa rima mi je poslao neugodnu poruku.
 

DeletedUser

Guest
sada je puno zanimljivije hahahah ja uzivam trenutno promatrajuci sve ovo...iako znam kako ce zavrsiti... ;) ali je ipak zanimljivo
 

DeletedUser

Guest
pustimo prvo da zavrsi pa cu vidjet dali sam bio u pravu.....
 

Dukmag

Active Member
Reaction score
0
@ Mata sta si prije 1 godinu doruckovo tacno na ovaj datum ? :D

I nesmarajte vise znamo da ce torpedo vladati hr s1 :)
 
Status
Not open for further replies.
Top