Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Sluzbeni speed server za .hr trziste ce biti otvoren 08.02... Na tom svijetu ce se ujedno i odabrati reprezentacija, odnosno najboljih 50 igraca koji ce nas predstavljati na Tribalwars masters turniru ;)
 

maltret

Member
Reaction score
0
Prvo da čestitam nekom liku koji me nobla, btw stari usred čekanja baktajma za pospanka poklopi mi laku. Ali moram priznat da sam napravio ključnu grešku, napadajući sva 3 susjeda odma. To se nemoš maknit od napada, ahahaha. Isto tako maltertu čestitam na backtime uopče nisam skontao da imaš dva sela, usput i ja onog grdelina tukao. Nadam se da stvarno bildaš a ne gledaš cure na traci. Btw ravku sam ofarma, ahaha, a niš nisam ima, e i fejka sam po svita.. Ja sam se izgušta do temelja, a pogotovo sa pospankom:

Aaaaa ti si kikiriki :lool:

Steta sto su me cekale cure na traci inace jos bi se zezali :D
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Aaaaa ti si kikiriki :lool:

Steta sto su me cekale cure na traci inace jos bi se zezali :D

Nisi niš propustio, dok ja jadan istrošio se još me ti poklopio, pa onda ovi srbcus, a je i on nađe kad će uzvratit. Prošlo uru i neš i on se nađe usred mog baktime na pospanog. Al sve mi je bilo jasno kad sam vidio da svi imaju akademiju, a ja tek kate razvio, ahahaha.
 

DeletedUser

Guest
Suti ja sam imao novcice za 5 plemica i nisam uspeo samo 3 napraviti :kisa:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Aaaaa ti si kikiriki :lool:

Steta sto su me cekale cure na traci inace jos bi se zezali :D

Bolje bi bilo da si ostao, prije bi završio igrat. Ne ovako ostavio me srbcusu na nemilost :(

Suti ja sam imao novcice za 5 plemica i nisam uspeo samo 3 napraviti

Ja ni primirisao plemića, a on se žali :festa:
 

DeletedUser

Guest
Ma kako necu zaliti kada me neki na pocetku roknuo deffom nisam mogao verovati sta mi uradi oko 2k kopalja i bumm.... :hmm:
 

DeletedUser

Guest
hahah...Radionicu nisam ni pravio :D
Point whoring u punom jeku

Jesam ja radionicu ja sam 5 otjerao sa servera odmah na pocetku poceo malo katati i oni polako kupili prnje jedan mi poslao "Nemam ja ovde sta traziti bez premiuma.Sretno"
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Jesam ja radionicu ja sam 5 otjerao sa servera odmah na pocetku poceo malo katati i oni polako kupili prnje jedan mi poslao "Nemam ja ovde sta traziti bez premiuma.Sretno"

Ma maltret ubija u pojam ljude. Nije mogao prije otić na bildanje, a ne, mora on baktime i ode lola. Šta ode uzmi mi selo rekoh. Ne on mora "BILDATI" još nudi svoja sela i kaže meni, bolje ti nego ovaj ispod tebe. To valjda mislio na tebe. . Ubija u pojam, eto.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ma nisam ja ni znao da on igra da jesam ja bi njega odmah restartovao ko zna kada cu opet imati priliku za to... :p
 

DeletedUser

Guest
mora se reci da je spidi kasnio 40 min svaka cast :D

ODA

As attacker As defender Total
Rank Name Defeated
1 Pospanko 23.810
2 SRBCUS 21.740
3 Gyorke 20.155
4 ravkamaja 19.082
5 pajke 16.825
6 blejac 15.415
7 dr.chan 13.222
8 LordOfBicikli 13.011
9 Kr3t0s 12.450
10 kikiriki vataj 11.234
11 ralph-lauren 10.743
12 najmanje 4 znaka 8.968
13 spidi.ba 8.609
14 nine tiles 8.510
15 vill6 7.174
 
Top