MilosGak

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Xexe
Gle, igram hrvatski vise od 3 meseca a nisam ovo primetio :D


Ala volim pisati romane....jooooj

Poceo sam moju karijeru na ba 2 serveru, igrajuci kao vodja jedne akademije, slabo se secam kako mi je to islo i sve, jer je bilo to davno, pre, godinu ipo dana!
Znaci krenuo sam kao NooB, onda sam sa 15k bodova presao u bivse pleme .:ZD:. ako ste igrali ba servere, secate se sigurno toga....
I dalje sam bio NooB
Tada smo bili u savezu sa plemenom Pat gde je svakodnevno bilo svadja, u kojim sam naravno voleo da ucestvujem :D
I dalje sam bio NooB
E onda, kada smo usli u rat sa plemenom Pat, podelio sam gradove, i uzeo acc TraXeS, sa kojim sam igrao neko vreme, dok mi Mirzograd nije dao svoj acc, (za koji sam posle proglasen da sam ga ukrao :S)
I onda kada sam presao u pat, napokon sam prestao da budem NooB
jer me je poducavao Oblivion, naucio sam mnogo toga od njega, tacnije reci sve!
Tu sam ratovao sa bivsim VDK-om, dok se nisam posvadjao sa borisom, i obrisao acc zajedno sa WooCheena (nazalost)
I tako sam zavrsio sa s2, dok me do skoro ne bi Oblivion vratio na acc iracdali!
To je ba 2

Na hr 2 sam dosao tako sto su me pozvali oblivion;iracdali i jos par igraca, malo sam kasnio sa registracijom, ali se to nadoknadilo kada je krenulo noblanje:
16 MilosGak BaRbaR 219.827 26 8455


i evo sada hr 3 ne krecem kao igrac, vec kao vodja

____________________________________________________________________


Zovem se Milos, prezivam Gak!
Mesto stanovanja:Srbija/Novi Sad/Ledinci
Igram plemena oko 1 godinu i 6 meseca...
Volim da jedem pasulj (ako nekoga interesuje :D)
itd itd :)
 

DeletedUser

Guest
noob + nacionalista =MilosGak

evo ovo je pravi roman :hmm::hmm:
 

TopSecret

Member
Reaction score
0
Legendo pa nisam ni video da si se predstavio ovde

jako lepa prica ali izostavio si par detalja, kad si vec poceo nadam se da nece smetati ako malo dodam.

Kao n00b i saveznik PAT-a radio si nam iza ledja , gde smo unistili ZD u 2 nedelje a bili ste prvi na svetu 2.

Bio si jako aktivan zato sam hteo da te naucim nesto, jer pokazivao si dobar potencijal, ali si to sve ucio na tezi nacin.

U PAT-u smo bili jako striktni, i zbog kuplljenja barbara, i spama si restartovan 5-6 puta ako se nevaram, i pored toga ostao si sa nama , naucio da se nekupe barabri od 3000p i da se na ozbiljnim temema nespama.
A ja sam od tebe naucio da spamam , pa mi ravka preti banom na vanjskom forumu :(

Sve u svemu, drago mi je sto si ponovo sa nama na hr3, i nemoj da pozutis da te nemoram restartovati po sedmi put.

Oblivion
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Pozdrav Milose :)
Zaboravio si reci da si igrao malo i na s1 bih servera ;) Nisi uopste los bio
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top