molim vas pomoc

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
molim vas pomozite mi
ako napadnem selo koje nije u onom plavom okviru,nije u dometu moje crkve,kakav ce moj napad biti , jaci ili slabiji i ako je slabiji koliko je slabiji???????
 

DeletedUser

Guest
Ako selo ima crkvu iz kojeg napadas imat ces 100% napad snage (znaci najjaci napad), mozes poslat napad 100 sati daleko i dalje ce imat 100%. ako selo nema crkvu iz koje napadas napad ce bit slabiji za 50 % mislim.


Za obranu vrijedi: selo koje branis mora biti u okviru radijusa crkve (ne mora znaci imat crkvu da bi imalo 100% obrane ali mora bit u radijusu).
 

marli

Member
Reaction score
0
Ako selo ima crkvu iz kojeg napadas imat ces 100% napad snage (znaci najjaci napad), mozes poslat napad 100 sati daleko i dalje ce imat 100%. ako selo nema crkvu iz koje napadas napad ce bit slabiji za 50 % mislim.


Za obranu vrijedi: selo koje branis mora biti u okviru radijusa crkve (ne mora znaci imat crkvu da bi imalo 100% obrane ali mora bit u radijusu).

smrc,smrc.. i tako ce game napokon saznati za ovu cinjenicu nakon 4 godine "iskustva" :D
 

DeletedUser

Guest
Ucestalo Napadanje

Kako da se rijesim jdnog daveza koji me stalno napada i stalno mi unistava vojsku? Nemam vise volje ni igrati ovu igru.... stalno sam na pocetku sa svim.... pisem mu poruke a on odgovara da se mora razvijati ... ful neki odgovor....pomagajte
 

.CoW*

Member
Reaction score
0
Kako da se rijesim jdnog daveza koji me stalno napada i stalno mi unistava vojsku? Nemam vise volje ni igrati ovu igru.... stalno sam na pocetku sa svim.... pisem mu poruke a on odgovara da se mora razvijati ... ful neki odgovor....pomagajte

Sredi ti njega :D

Sretno ;)
 

demon13

Member
Reaction score
0
Crkva

Crkva pomaže religioznim seljacima u okolnim selima. Bez prisustva crkve se jedinice ovog sela i sela u području utjecaja crkve bore lošije.

Maksimalna razina izgradnje: 3
 
Status
Not open for further replies.
Top