Na samom finishu

Status
Not open for further replies.

isabella

Member
Reaction score
21
Evo tek nekih nepunih mjesec dana od end faze dosli smo u cudnu situaciju u kojoj ROYAL ima preko 99,5% svijeta i gdje smo nazalost prinudjeni da stanemo sa noblanjem nebarbarskih sela. Nenoblana su ostala iskljucivo ona mala sela neaktivnih igraca koja nam server ne dopusta napasti zbog 1:20 razlike u bodovima. Kontaktirali smo podrsku da se ukloni ta zastita u end fazi da zavrsimo sa svijetom sa 100% dominacije, dobili smo odgovor da nam ne mogu pomoci i da nam nema druge nego da cekamo da istekne ta zastita.
Dok cekamo napraviljen je video u kojem predstavljamo sastav i istoriju plemena ROYAL kao i kratak pregled razvijanja svijeta10.

Ovo je prva i zadnja pojava ROYALA na hr serveru, bar u ovoj postavi, tako da u ime vodstva ROYALA koristimo priliku da pozelimo vise srece na drugim svijetovima svim igracima koji su nam se nasli na putu kao i bivsim igracima ROYAL-a koji nazalost nisu zavrsili svijet medju pobjednicima.




VIDEO:

http://www.youtube.com/watch?v=8Z8bK1kReb0&feature=youtu.be
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
fino odradjen video..par zamjerki samo zato sto su na videu prikazani igraci koji su tu sada,a recimo osnivac i covjek koji je sakupio ekipu nije ni pomenut,kao i mnostvo drugih igraca koji su dali svoj doprinos cak i vise nego pojedinci koji su isticani u videu..sve najbolje i cestitke na 100 % dominaciji :)
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Royalsoldier pricas o osnivacu a svi znamo ovde da mislis na sebe i svom otprilke jednomesecnom doprinosu :D



Ovo je prva i zadnja pojava ROYALA na hr serveru, bar u ovoj postavi, tako da u ime vodstva ROYALA koristimo priliku da pozelimo vise srece na drugim svijetovima svim igracima koji su nam se nasli na putu kao i bivsim igracima ROYAL-a koji nazalost nisu zavrsili svijet medju pobjednicima.

Kao igrac prve postave royala sa pocetka ja sam se nasla u ovoj recenici i koristim priliku da se zahvalim na tome iako nisam u videu. :)
Cestitke royalu a pogotovo onima koji su izdrzali do kraja sto nikako nije bilo lako za doticne heroje.
 

DeletedUser

Guest
Cestitke na najprljavije uzetom svijetu ikad na hr serveru :pivo:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
da li sam spomenuo sebe i moj jednomjesecni rad,koji je predstavljao mnogo vise..svi znamo da je zamlata sastavio ekipu i da nije bilo njega royal ne da nebi uzeo svijet,vec nikad nebi ni dosao na hr10,i ne samo on nego nekolicina igraca koji su dali ogroman doprinos a nisu ni pomenuti..i nemoj da tumacis moje recenice za sta ocito nisi kvalifikovana..a o jednomesecnom doprinosu nek kazu oni koji su saradjivali sa mnom..
 

DeletedUser

Guest
Nepravda moj drug, sto drugo ocekivat....ni hvala....pljuc pljuc
 

DeletedUser

Guest
Ja bi posebno cestitala sunji , sute mali i naravno isabelli na ulozenom trudu sto ih je doveo do mjesta u pobjenickom plemenu i pobjednickom videu :lool:
 

DeletedUser

Guest



Ovo je prva i zadnja pojava ROYALA na hr serveru, bar u ovoj postavi, tako da u ime vodstva ROYALA koristimo priliku da pozelimo vise srece na drugim svijetovima svim igracima koji su nam se nasli na putu kao i bivsim igracima ROYAL-a koji nazalost nisu zavrsili svijet medju pobjednicima.


]

video nije los , lijepo odradeno ...svaka cast na trudu ..jest da se Putko stavlja u prvi plan ali dobro to je stvar vaseg plemena ...iako ja iskreno mislim da ima tu vaznih igraca koji su zasluzili tu poziciju ...

i zanimljivo mi je da od svoih prvaka iz royala izabela prestavlja prvi video plemena ...ako ovaj svjet produzi jos malo mozda nas iznenadite sa jos necim :pivo:

konstatacija ono blodirano je da i vrapci na grani znaju da nema teorije da Putko sastavi ekipu na hr serveru pogotovo ne sa svojim prvaci koji su mu i donjeli pobjedu na ovom svjetu ..:lool:.
 

DeletedUser

Guest
Ako može bez svadze i zamjerki. Ovaj put ipak treba dati komentar na ono što je bilo i što se desilo na jedan lijep i pristojan način.

Meni posebno je drago što sam pristao doči na hr10 kada sam dobio pozivnicu.
Primarni zadatak je bio RB i svi oni koji se priklone njima. To je odradzeno a posle toga je sve drugo bila pohlepa i volja igrača koji su imali i željeli mnogo veči dio kolača od onog primarnog.

Nikom ništa nezamjerim svi smo mi ljudi ovakvi ili onakvi svi različito reagujemo i različitim situaciama.
Bilo je trenutaka kada je moral naši igrača bio u blagom padu ali se brzo vračao na staro i još koji procenat viši.
Po nekom mom mišljenju jedan od uzbudljivijih svjetova bar koje sam ja igrao i mogu se sa pravom pofaliti da sam igrao sa nekim od najboljih igrača sa ovih prostora a isto tako i sa druge strane sam imao priliku da igram i protiv jednih od najboljih.

Mutne radnje. Ja bi to ovako plasirao, sve je mutno što neide vama u prilog i to je 100% tako.

Čestitam svim igračima koji su imali sreču, strpljenje i volju da istraju do kraja.
Čestitam i veličanstvenim od srca više sreče drugi put.

Moram pomenuti i one koji nisu tu bili do kraja a doprinjeli su sigurno jako puno plemenu Royal u ovoj pobjedi i u neku ruku ostali uz pleme iako nisu bili na kraju dio njega, oni znaju koi su.

Čestitam vodstvu plemena koje je imalo jako puno strpljenja sa nama a isto tako čestitam i nama koji su imali strpljenja i razumjevanja prema vodstvu koji su u neku ruku nekad znali biti jako jako tvrdoglavi ali ljudi moji sve je to na kraju doonjelo rezultat.

Vidimo se u čujemo nekad u budučnosti.
Svi smo ponešto naučili iz ovog druzenja.

Pozz od Campe.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest


Ovaj put ipak treba dati komentar na ono što je bilo i što se desilo na jedan lijep i pristojan način.

kad si ti vidio da mi nismo bili pristojni i lijepi ..mislim na ekipu iz plemena Wanted :)):love:
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Royalsoldier neka ti nama znas zasto je i kako Royal uzeo svet pa kud puklo :)

Zar nije iznad videa zahvaljeno svim bivsim igracima royala, znaci i tebe i belfabia ? Sta te tu sad muci ? Kao sto je zahvaljeno i protivnicima koje ovde sad pljuju. Sta vas to muci ? :D

Dve trecine prve postave royala odavno vise nema na hr10, screenovi tih profila je tesko naci ali eto ako nadjes nacin napravi ti video o tim ex igracima pa stavi ovde. Nemoj samo i mene da zaboravis bas bih volela da vidim svoj profil iz starih dana :D
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
Royalsoldier neka ti nama znas zasto je i kako Royal uzeo svet pa kud puklo :)

Zar nije iznad videa zahvaljeno svim bivsim igracima royala, znaci i tebe i belfabia ? Sta te tu sad muci ? Kao sto je zahvaljeno i protivnicima koje ovde sad pljuju. Sta vas to muci ? :D

Dve trecine prve postave royala odavno vise nema na hr10, screenovi tih profila je tesko naci ali eto ako nadjes nacin napravi ti video o tim ex igracima pa stavi ovde. Nemoj samo i mene da zaboravis bas bih volela da vidim svoj profil iz starih dana :D

bilo je nas iz prve postave 15tak samo smo ocito nekom smetali..sta znam mozda je putko vidio pretnju u nama
ne znam ko je autor teksta,al ima pivo od mene :pivo:

https://www.facebook.com/konkurszakratkupricu/posts/518333791523524
 

DeletedUser

Guest
royal solider nemoj da se ljutis jer kad bi autor ovog videa spominjao sve igrace koji su igrali u royalu (ili za royal) onda nebi bio video nego bi bio dokumentarac trajanja 1:30:00 i tako to
 

DeletedUser

Guest
ne uzimati moje ime uzalud ..i vidim da si informiranija od mene za neke stvari ..



hahahaha...cekamo vas da se iskupite ..jer bez vas nema jake ekipe ...a da nema vise iskupljanja vase postave ..da mi je znati sto :hahaha:

Ma kakvi
priča se da se vi obrišete čim počnete gubit..niste intersantni
 

DeletedUser

Guest
Ma kakvi
priča se da se vi obrišete čim počnete gubit..niste intersantni

pa kad pogledas video pola od toga je kako ste ratovali sa wantedom ..hmmm nismo interesantni nimalo ...da nebi nas nebi ni imali sta staviti u video ..:hahaha:
 

DeletedUser

Guest
wanted odlična ekipa
nisi me shvatio

kažem,niste nam interesantni za sljedeće okupljanje :p
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
pleme koje je izgubilo 1400 sela od royala se moralo staviti, to se ne vidja cesto :D
 

DeletedUser

Guest
1KclJMp.png



ODA i ODD sami sebi nabijali, blago majci na unucima....
Pleme hr4 i dalje rekorder
 

DeletedUser

Guest
wanted odlična ekipa
nisi me shvatio

kažem,niste nam interesantni za sljedeće okupljanje :p

da se vi mozete okupiti bili bi vama svi interesantni kao i ekipi iz PLEMENA ..ali vi sto ste se okupljali u ovom sastavu okljupalji i da se okupitet tolika biste truba bili da bi vas SAS namlatio ...:pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top