Nagradna igra: Najzgodnije pleme

DeletedUser

Guest
a čujte... piše najzgodnije pleme... a o ukusima se ne raspravlja :p
 

DeletedUser

Guest
Koliko ja vidim svaki admin/moderator je odabrao svoje pleme...

Evo profil PATa sa hr 5 ili DL sa hr 4 su odlicni a nisu usli u taj licni izbor....
A usli su neki koji ne da nisu kvalitetni,nego su i ruzni profili.

Hvala na tome Borise,sve ima svoje razloge na skype cu ti reci!
 

DeletedUser

Guest
Pleme PSYCHO nema moderatora/admina u svojim redovima!
A za to dole navedeno se u potpunosti slazem....Ovo pleme Royal Knights ili kako vec uopste nema nesto zanimljivo da bi uslo u 5 najboljih plemena kao ni pleme RAST@.

Nema ni rasta moderatora/admina u svojim redovima,a dali je trebalo uć u top5 to su sad pojedinačna mišljenja ima i boljih i gorih, od ovih koji su ušli osobno mi je najbolji insane,od onih koji nisu alkosi mi imaju dobar profil
 

DeletedUser

Guest
Koliko ja vidim svaki admin/moderator je odabrao svoje pleme...

Evo profil PATa sa hr 5 ili DL sa hr 4 su odlicni a nisu usli u taj licni izbor....
A usli su neki koji ne da nisu kvalitetni,nego su i ruzni profili.

Mi usli mitologijom (mito i korupcija) zato jer me deja voli,
al to se nesmje procut, nalupat ce me pa ce da me boli.

I lajk za AlkoSe, njihov profil mi bas strava,
al' ni ostali nisu losi, al' glavno da je zabava prava.
 

Tose23

Member
Reaction score
0
sta se mene tiče i alkosi i beva su trebali uć u konkurenciju
al eto sta je tu je
jos jednom like za kupusare:hmm::hmm:
strava:eek:k:
 

maltret

Member
Reaction score
0
Realno alkosi imaju bolji profil od vecine izabranih...Ne znam po kom kriterijumu ste birali...
 

DeletedUser

Guest
sef je biro:D 1 kriterij je koliko znam bio da bude pristojno, neki otpali zbog tog:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ma nije bitan izgled,bitno je znati igrati,pusti to,bolje da su ocjenivali najbolje pleme po sposobnosti a ne profilu
 

DeletedUser

Guest
alkosi nisu dolazili u obzir jer im profil nije bio rafki pristojan.:p on se uvjek buni da sve prosto.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
da i ja ubacim koji post ovde :D

Zanima me sto se izbor vrsi preko fb (ima nas igraca koji nemam to smece)...Koliko znam sve vezano za plemena se vrsi preko plemenskog foruma tako bi trebalo i ovo...ubaciti anketu i da se glasa ovde...jel ovo neka caka da skupite vise fanova na fb :D

Takodje trebali ste ubaciti anketu sa 10 profila(ako se ne varam u anketu se moze ubaciti maks 10 stavki) plemena,staviti izbor 7 dana...3 sa najvise glasova da udju u uzi izbor i opet glasanje 7 dana i eto pobjednika...

ocigledno je da ovaj vas izbor top5 nije prosao kod vecine (koliko vidim po kom)...a i ja se slazem sa njima :pivo:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
da i ja ubacim koji post ovde :D

Zanima me sto se izbor vrsi preko fb (ima nas igraca koji nemam to smece)...Koliko znam sve vezano za plemena se vrsi preko plemenskog foruma tako bi trebalo i ovo...ubaciti anketu i da se glasa ovde...jel ovo neka caka da skupite vise fanova na fb :D

Takodje trebali ste ubaciti anketu sa 10 profila(ako se ne varam u anketu se moze ubaciti maks 10 stavki) plemena,staviti izbor 7 dana...3 sa najvise glasova da udju u uzi izbor i opet glasanje 7 dana i eto pobjednika...

ocigledno je da ovaj vas izbor top5 nije prosao kod vecine (koliko vidim po kom)...a i ja se slazem sa njima :pivo:
Odlucili smo se za ovu mehaniku s obzirom da imamo "cak" 174 aktivna clana na forumu - kao sto i sami vidite i pocetni odaziv na igru je manji od 10 prijedloga, ljudi na forumu imaju neku fobiju od postanja. Zasto, nemam pojma.

Uglavnom, igra je na facebooku zabavna, da, i dobili smo nesto novih fanova, i ljudi komuniciraju i vise nego na forumu.

Sto se odabira tice, upravo se i zato ide u 2 kruga - od opcenitog smo mi kao team odabrali favorite, a dalje je na igracima. Da smo napravili obrnuto i u zadnjem dijelu izbora mi odabirali onda bi tek bilo kojekakvih optuzbi - uvijek nekome nesto nije u redu :)
 

DeletedUser

Guest
da i ja ubacim koji post ovde :D

Zanima me sto se izbor vrsi preko fb (ima nas igraca koji nemam to smece)...Koliko znam sve vezano za plemena se vrsi preko plemenskog foruma tako bi trebalo i ovo...ubaciti anketu i da se glasa ovde...jel ovo neka caka da skupite vise fanova na fb :D

Takodje trebali ste ubaciti anketu sa 10 profila(ako se ne varam u anketu se moze ubaciti maks 10 stavki) plemena,staviti izbor 7 dana...3 sa najvise glasova da udju u uzi izbor i opet glasanje 7 dana i eto pobjednika...

ocigledno je da ovaj vas izbor top5 nije prosao kod vecine (koliko vidim po kom)...a i ja se slazem sa njima :pivo:

slazem i ja s tobom jer i ja nemam fb
 
Top