Nagradna igra - wallpaperi na temu igre Plemena

Status
Not open for further replies.

experience

Member
Reaction score
0
eto ga decko opet sam napravio wallper ali ovaj puta sam se vise potrudio :eek:ok:

ono prvo to sam napravio u roku od 10min :zzz:

p.s ako treba ista popraviti na slici mogu to napraviti bez pol frke :festa:

http://slike.hr/slike/plemena2_1bf5a.jpg.html

Bosanac7 de priznaj da si sve te slike skino onakve kakve jesu sve sta si ti napravio je dodo si plemenacom.hr xD aj onu prvu si sam napravio xD ali ostale nisi :p

odlicna slika..... :eek:k:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Tim Plemena se jučer sastao i prošli smo kroz sve prijavljene radove. Moram priznati da smo očekivali malo više inspiracije, te smo našli tek 2-3 rada koja bi nam mogla ući u zadnji krug. Većina radova je samo "skini grafiku i nalijepi www.plemena.com.hr", sto nije neki kreativni rad i tesko da ga mozemo nagraditi.

Stoga smo odučili produžiti natječaj za još 7 dana - radove ćemo primati do 17.06. do 23:59, nadam se da će nam se još netko priključiti s radovima jer premium bodovi su osigurani, tražimo samo još koji rad koji možemo ubaciti u zadnji krug.
Hvala svima koji su do sad sudjelovali, a vi koji razmišljate o tome - samo dajte, premium nije nikad bilo lakše osvojiti, imate jos tjedan dana.
 

DeletedUser

Guest
1 pitanje:
Koja je nagrada?

1. Nagrada je Golf 4 (s registraciom + 4 godine garancija)
2. Nagrada (putovanje u Grčku na 10 dana - pješke )
3. Nagrada (karta za finale SP uz uslov da moraš biti najglasniji navijač na tribinama sa vuvuzelom )
:eek:k:
 
Status
Not open for further replies.
Top