Nagradna igra

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Nagradna igra Plemena HR

Tema nagradne igre: Izrada wallpapera na temu plemena (HR motivi u rješenju su plus)

Maksimalna veličina wallpapera: 1600x1200 px
Minimalna: 1024x768 px

Prvi krug nagradne igre:

Wallpapere možete LINKATI na topic na forumu koji je pokrenut vezan uz to - znaci OVDJE. Same wallpapere mozete uploadati na imageshack ili rapidshare odnosno slicne servise.

Dozvoljeno je dodati više wallpapera ukoliko se osjetite inspiriranim :)

Nagradna igra traje 14 dana - znači prijave radova primamo od 26.05. do 08.06 u 23:59h.

Nakon 14 dana Plemena HR team se sastaje i odabrati će 5 najboljih prijedloga.

Drugi krug nagradne igre:

Odabranih 5 će idući dan biti prebačeno u novi topic na forumu u kojem će biti anketa te svatko od vas može glasati za favorita.

Top 3 po vašem izboru nakon 3 dana glasanja dobijaju nagradu.

Osim navedena 3 igrača koji su autori wallpapera 1 nagrada ide i nekom od sretnih glasača kojeg ćemo nasumično odabrati.

Napomena: Svako plagiranje i korištenje tuđih rješenja znači automatsku diskvalifikaciju, budite kreativni ali svoji. Svi radovi koji budu nagrađeni postaju vlasništvo plemena.com.hr i možemo ih koristiti u promociji igre (uz konzultacije s autorom i kreditiranje gdje je to moguće, naravno :) ).

Nagrade:

1.400 premium bodova
2. 200 premium bodova
3. 100 premium bodova

+ nagrada nasumičnom glasaču: 100 premium bodova.

Slobodni ste postavljati pitanja ili komentirati igru na ovoj temi, temu za grafička rješenja molim ostavite samo za to.

DODATAK 10.06.:


Tim Plemena se jučer sastao i prošli smo kroz sve prijavljene radove. Moram priznati da smo očekivali malo više inspiracije, te smo našli tek 2-3 rada koja bi nam mogla ući u zadnji krug. Većina radova je samo "skini grafiku i nalijepi www.plemena.com.hr", sto nije neki kreativni rad i tesko da ga mozemo nagraditi.

Stoga smo odučili produžiti natječaj za još 7 dana - radove ćemo primati do 17.06. do 23:59, nadam se da će nam se još netko priključiti s radovima jer premium bodovi su osigurani, tražimo samo još koji rad koji možemo ubaciti u zadnji krug.
Hvala svima koji su do sad sudjelovali, a vi koji razmišljate o tome - samo dajte, premium nije nikad bilo lakše osvojiti, imate jos tjedan dana.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
(url)moslem_village.jpg (34k)(url)
 
Last edited by a moderator:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Tim Plemena se jučer sastao i prošli smo kroz sve prijavljene radove. Moram priznati da smo očekivali malo više inspiracije, te smo našli tek 2-3 rada koja bi nam mogla ući u zadnji krug. Većina radova je samo "skini grafiku i nalijepi www.plemena.com.hr", sto nije neki kreativni rad i tesko da ga mozemo nagraditi.

Stoga smo odučili produžiti natječaj za još 7 dana - radove ćemo primati do 17.06. do 23:59, nadam se da će nam se još netko priključiti s radovima jer premium bodovi su osigurani, tražimo samo još koji rad koji možemo ubaciti u zadnji krug.
Hvala svima koji su do sad sudjelovali, a vi koji razmišljate o tome - samo dajte, premium nije nikad bilo lakše osvojiti, imate jos tjedan dana.
 

DeletedUser

Guest
wicked ako bi mogo mi dati bodove na die-staemme.de ja bi ti uradio 30 super wallpaperi:festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
pa ni ja ne igram pa opet učestvujem u nagradnoj igri

podijelit cu premium bodove ako osvojim(al neću osvojiti xD) :)
 

DeletedUser

Guest
ja igram tribal wars i jako malo plemena na hero andi zato jer su me uništili a imal sam 9000
 
Status
Not open for further replies.
Top