nooble train

kefalo

New Member
Reaction score
0
pitanje, iako ima vec raspravljano, ali nije mi jasno, jer neki odgovaraju bezze, a moderator upučuje na pravila u kojim ne piše puno o tom.

u prijašnjim raspravama napisano da nooble train nesmije ići u razmaku manjem od 150 ms, od napada do napada. pa molim assist, al od nekog normalonog, ne ovih spamera i filozofa

svijet je 4, i napadi su dolazili:

20:29:22:769 sati
20:29:22:819 sati
20:29:22:869 sati
20:29:22:919 sati

neam pojma zasto podrska ne odgovara, mozd su pod napadima
 

kefalo

New Member
Reaction score
0
pa ako sam dobro skuzio, razlika od napada do napada bi trebala bit 150 ms, to me pati.
 

DeletedUser

Guest
edino ti ostaje sjeći, ali ne radi sever xD, grad ti pada
 

kefalo

New Member
Reaction score
0
ma grad je vec lego, to je bilo sinoc, nisam uspio presječi, sekunda falila.

sj3kiras živio
:boks::ludilo:
 

DeletedUser

Guest
pitanje, iako ima vec raspravljano, ali nije mi jasno, jer neki odgovaraju bezze, a moderator upučuje na pravila u kojim ne piše puno o tom.

u prijašnjim raspravama napisano da nooble train nesmije ići u razmaku manjem od 150 ms, od napada do napada. pa molim assist, al od nekog normalonog, ne ovih spamera i filozofa

svijet je 4, i napadi su dolazili:

20:29:22:769 sati
20:29:22:819 sati
20:29:22:869 sati
20:29:22:919 sati

neam pojma zasto podrska ne odgovara, mozd su pod napadima

sad ces reci da jos i trainove ne smijemo slati u 150 nije 150 vec 50 ms ;)


jarane resetan si kreni ponovo ;)
 

kefalo

New Member
Reaction score
0
aj neseri, doci ces i ti na red.

pitanje je bilo dal se smije, ne da se tu proseravas.

vec kad spamas bezz, u qurcu se od plemena, pobjedit na 4 mozete samo ulaskom k njima. a sumnjam da ce se to desit. ostajem na 4 samo promatrat kako ces se usrecit.
 

DeletedUser

Guest
aj neseri, doci ces i ti na red.

pitanje je bilo dal se smije, ne da se tu proseravas.

vec kad spamas bezz, u qurcu se od plemena, pobjedit na 4 mozete samo ulaskom k njima. a sumnjam da ce se to desit. ostajem na 4 samo promatrat kako ces se usrecit.

jarane ja cu mozda biti srusen al resetovao me nikad niko nije niti ce me ikad resetovati ;)
kao sto si ti resetovan
a sto se tice tog noble traina bas me interesuje dal ti znas postali il ne znas pa se bunis
 

kefalo

New Member
Reaction score
0
ma ti si strašan. predpostavljam da je odgovor na moje pitanje da je sve ok. ajd sad nastavi spamat.
 

DeletedUser

Guest
koliko ja znam 50ms između 2napada je dozvoljeno
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ma grad je vec lego, to je bilo sinoc, nisam uspio presječi, sekunda falila.

sj3kiras živio
:boks::ludilo:

ako je falila sekunda, to ti je kao da fali mjesec dana ako onaj ko šalje train zna sta radi, više sreće idući put :pivo:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
koliko ja znam 50ms između 2napada je dozvoljeno

na nasim serverima nema GAP-a.
Na nekim stranim serverima ima GAP-a i pretezno je on 50ms

Edit: Iz prilozenih dokumenata vidim da je razmak tacno 50ms,cini mi se da sam na hr4 probao dal moze ispod toga u uspeo sam,ako ne na hr4,onda na hr3.
Nisam siguran za ova 2 sveta....
A velika je mogucnost da na oba servera nema GAP. Cim prorade plemena dodacu koment za ovo :)
 
Last edited:
Top