Plaćanje premiuma putem sms-a

DeletedUser

Guest
Na početku gdje je cjenik piše 15,99 HRK/1,99 EUR za 3 premium boda, a kad uplatiš oduzme ti samo 6,10 HRK. Pa, je li to regularno ili neka greška?
 

DeletedUser

Guest
to ti je ok.. oko 13 ili 14 kn ti uzme moras dva puta po 3 boda uzet preko SMS ako oces na mjesec dana
 

DeletedUser

Guest
ja sam iz bosne i nesto nisam obracao paznju ali da li ja mogu putem sms-a uplatiti premium racun:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Mislim da ne, odi provjeri na premium>kupi pa stisni bosnu i hercegovinu. premda mislim da vi mozete samo telefonom kupovat ne sms-om :(
 

DeletedUser

Guest
a zasto nema neka zastita ukljucena u premium

Imas zastitu da ti se korisnicki racun na nekom svijetu nece obrisati zbog neaktivnosti dok god imas premium, dok ce se obicni racun bez premiuma nakon 14 dana obrisati tj. sela ce se pretvorit u barbarska.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Znaci nece skinuti s racuna 15,99+6,10 kuna, ko sto sam se bojao, vec samo 16 kn?

SMS kosta 6kn i 10 lipa i placa se samo 6kn i 10 lipa i nema nikakve naknadne naplate, kupujem na taj nacin premium zadnjih 3 mjeseca pa sam prilicno siguran sta se toga tice.
 

DeletedUser

Guest
SMS kosta 6kn i 10 lipa i placa se samo 6kn i 10 lipa i nema nikakve naknadne naplate, kupujem na taj nacin premium zadnjih 3 mjeseca pa sam prilicno siguran sta se toga tice.

tako je zato je malo manje nego sto tamo pise(15 kn)
 

DeletedUser

Guest
tako je zato je malo manje nego sto tamo pise(15 kn)

a ma to 15.99 pise jer to je normalna cijena za 3 boda, samo sto kod nas svabe nisu mogle nac sms servis preko kojeg ce naplatiti 16kn za 3 boda, najskuplje sta su mogli dobit je 67xxx numeracija koja po poruci kosta tih 6kn i 10 lipa pa su zakljucili bolje ista nego nista i u slucaju sms kupovine imate naj jefitniji premium koji sam osobno u svoje 2 godine igranja vidio :p
 

izo10

Member
Reaction score
0
eeeeee a oceli na svijetu 2 doci onaj besplatni premium racun koji traje 7 dana
 

DeletedUser

Guest
Idemo se malo kontrolirati, manje spama i lakse ostalima doci do informacija u vezi premiuma :)
 
Top