-pleme- ( chat topic za završetak svijeta )

Status
Not open for further replies.

whitewidow7

Member
Reaction score
0
offtopic :lool:

ŠUMI nas vođa Haile Selassie kaze da si ti igrac kojeg moramo preobratiti na rastafarianstvo.
Ti malo razmisli i odluci a sve sto ti Zdravko Mamić ponudi su lažna obećanja. Kod nas ti plaća nije neka jer materijalna sredstva nam puno ne znače trošimo samo na premiume, vatrenu vodu i lule mira.To su namirnice bez kojih se ne ratuje u dobrom raspolozenju a da bi se dobro ratovalo potrebno je to dobro raspoloženje.
Pošto vidim da zadnje dvije namirnice očito vec imas onda problema oko tvog dolaska nama i nema.Samo malo bob marley na razglas i ti si spreman
:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
offtopic :lool:

ŠUMI nas vođa Haile Selassie kaze da si ti igrac kojeg moramo preobratiti na rastafarianstvo.
Ti malo razmisli i odluci a sve sto ti Zdravko Mamić ponudi su lažna obećanja. Kod nas ti plaća nije neka jer materijalna sredstva nam puno ne znače trošimo samo na premiume, vatrenu vodu i lule mira.To su namirnice bez kojih se ne ratuje u dobrom raspolozenju a da bi se dobro ratovalo potrebno je to dobro raspoloženje.
Pošto vidim da zadnje dvije namirnice očito vec imas onda problema oko tvog dolaska nama i nema.Samo malo bob marley na razglas i ti si spreman
:eek:ok:

Offtopic:

Nazirem mass regr....
 

DeletedUser

Guest
lol mi nooba igrati ova igra prvi puta, ne valjda da se neko bojati nas
mi učiti da dobiti diploma, da i u naša zemlja nigerija mi moći zatražiti otvoriti tw servera
mi čak predložiti nove jedinica vojna za ratna igra tw na nigerija svijet

kopljanik
mačevaoc
sjekiraš
strijelac
izvidnik
laka konjica
brzi strijelac
teška konjica
ovan
katapult
paladin
plemić

kao što vi dobra ljude mogla zaključiti i kod nas imati puno majmun i životinja

hahahahahaha legendoooo! mogu reći da si ih pravo uhvatio u elementu :D
 

DeletedUser

Guest
E borisse, borisse.Ti jos ne shvacas da ces(ako igras) s4 i na njemu biti restartovan kao i na svakom serveru koji si igrao do sada.
Previse se hvalis, ali bas previse. Pa na .ba sv2 dok si igrao, svaki put kada iskujes zlatnike ti to odmah na forum objavis da mi vidimo kako si ti opasan igrac i da se nije s tobom zezati.
Zelim ti svu srecu, ali svi znaju kako ti i igraci kao ti zavrse na bilo kom serveru. Eo ovako ( :predaja: )

:pivo:

Se to meni čini ili ste sebe opisali? :confused: :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
offtopic :lool:

ŠUMI nas vođa Haile Selassie kaze da si ti igrac kojeg moramo preobratiti na rastafarianstvo.
Ti malo razmisli i odluci a sve sto ti Zdravko Mamić ponudi su lažna obećanja. Kod nas ti plaća nije neka jer materijalna sredstva nam puno ne znače trošimo samo na premiume, vatrenu vodu i lule mira.To su namirnice bez kojih se ne ratuje u dobrom raspolozenju a da bi se dobro ratovalo potrebno je to dobro raspoloženje.
Pošto vidim da zadnje dvije namirnice očito vec imas onda problema oko tvog dolaska nama i nema.Samo malo bob marley na razglas i ti si spreman

offtopic

ne možete vas 5 više podnijet tolike acceve, pa rasta pokrenula regrutaciju, može može, ali otvorite si temu za to, objavite to ko i svaki rat prema nekom plemenu na forumu svijeta 2, mozete fino postati poruke kako vas dozivljavaju na te upite, pa da raja čita, ovako regrutacija sa s4 igrač ovdje totalno ne dobrodošla

pa ona poznata razguli s teme ti evil wajt widow
idi tamo rolat i uzivat, ne se bavit lopovlukom igrača kod nas

necete valjda postat ko barbari na s3, zatvorit svijet regrutacijom svega sta valja, di vam je duh plemena

ontopic

naša nova član dobila prinova u kuća, cijeli tim nooba 4 svijeta čestitati mladom tata, i mlada mama
:pivo::pivo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
offtopic :lool:

ŠUMI nas vođa Haile Selassie kaze da si ti igrac kojeg moramo preobratiti na rastafarianstvo.
Ti malo razmisli i odluci a sve sto ti Zdravko Mamić ponudi su lažna obećanja. Kod nas ti plaća nije neka jer materijalna sredstva nam puno ne znače trošimo samo na premiume, vatrenu vodu i lule mira.To su namirnice bez kojih se ne ratuje u dobrom raspolozenju a da bi se dobro ratovalo potrebno je to dobro raspoloženje.
Pošto vidim da zadnje dvije namirnice očito vec imas onda problema oko tvog dolaska nama i nema.Samo malo bob marley na razglas i ti si spreman
:eek:ok:

Zahvale vasem vodji, sto prosvjetlit me htjede,
al ja sam vjeran Buci, i drugacije neide.

Pa bez zamjere vece, al to je iza mene,
na sv2 schumi vise nece da krene.

Sad su brige nove i pjesmice se pisu,
na sv4 nekom Trojnom Slijepom Misu.

Sto naklonost trenutno svu moju sad ima,
bar dok ne promjeni se ova hladna klima.

I nema se vremena za svjetove druge,
jer s ovima iz Nigerije vezan sam na duge pruge.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
@Ballantines


Najprije duboke i iskrene isprike za spam tvoje teme (kriv sam)

offtopic

Prvo zasto pričas neistine i stvari za koje moze doci pravna tuzba nazivom "kleveta"(to je sada moderno).Mi imamo 35 racuna i 40 igraca vjerovatno jedini na serveru bez puno sittanja.To je pravi duh plemena

Drugo zašto me nazivas "evil ww" i ruzno tjeras sa poznatom "razguli" a ja o PLEMEnu iz Nigerija kojeg ti
744.gif
predstavljas samo najbolje do sada pisao.Ne mogu rolati i uzivati a biti evil.Kao dokaz moja slika
578.gif
gdje se vidi smile onoga koji uziva.

Trece zasto nas usporedivas sa barbar s3 i mas regrutacija kad mi ne primamo nove racune nego samo mjenjamo neaktivne igrace.Upravo jedan racun uzeo jonny bravo
609.gif
samo necemo reci koji

ontopic

Nase pleme je sa Jamajka ali nam je ista pradomovina (afrika) i zato nase pleme RASTA poštiva i podrzava vase PLEME iz Nigerija.Dobra igra na s4 i jos bolja zafrkancija kao i profil plemena

Čestitke vašem novom članu i njegovoj obitelji u kojoj očito ne nedostaje ljubavi pa neka bude zdrava i sretna
fam21.gif
 

DeletedUser

Guest
vi bijela udovica imati velika
bowing-036.gif
od nas nooba nigerija tim 4 svijeta
ako vi imati višak zabranjena duhan, vi nama poslati mi u zamjenu vama poslati što vi željeti :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ja vama cestitati 8 mart i zeljeti sve najbolje
vi danas biti sretne i dobiti poloncic ....:love:
 

DeletedUser

Guest
također mi čestitala svim tetkama crtanim likovi sretan 8 mart

nadati se mi da vi danas dobila >>>> s€x <<<< za prvi puta u života :D

pozdrava iz nigerija :festa::festa:


> peeny
 

DeletedUser

Guest
Oni jos cekati na sex. Oni prvo postati punoljetni. :hmm::hmm::hmm:
 

DeletedUser

Guest
Oni jos cekati na sex. Oni prvo postati punoljetni. :hmm::hmm:

da,da ja iamti samo 5 godina i htjeti sex,
meni ne dati djevojke iz pleme ,
jer ja iamti 5 godina one imati po 45 god hihihi ;)


:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Otiso nam Ballantines nije reko zbogom,
il' je bio pijan il' je bio pod drogom.

Nije cak ni naznake bilo, da bi mogo otic,
mozda bi ga na tom putu mogo konjicom stic.

Pa ga molit, pa mu tepat i zagrljaj dati,
da nas ne napusta, jer nam u plemenu ko otac i mati.

Otiso je Ballantines otiso bez fame,
bez ispaljenog metka, na drugare il' name.

Otiso je potiho, odreko se Nigerijskog roda,
otisla je nasa nada, sad ga pere sloboda.

I svi ce sada plakat, i tuzi nece biti kraja,
cak ce za njim plakat i Tooneyeva raja.

Otiso nam Ballantines pred sam kraj jucerasnjeg dana,
sad ce scapa osvojit mu sela i bit ce Ballantines STAN-a.

Otiso nam voljeni drug, nesto iz plemena,
otiso je nas Ballantines za sva vremena.

Ali mozda ima nade u buducem vremenu,
pa ujuto Ballantines svane u ovom plemenu.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
RaZoR-eni mnogo voljeti pjesma, neznam zasto on meni prestla slati pjesma, ja mnogo voljeti ska muzika


:glazba::glazba::glazba:
 

DeletedUser

Guest
lol, new colection ne doći tako brzo, tonski studio ti sigurno biti u japan pa ne može ti do njega zbog radijacija :glazba:
 

DeletedUser

Guest
Nešto je mirno ovdje :andjeo:


Da neće neki raspad uskoro :lool::lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top