PLEME vs PAT

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
PLEME idete na s7 ili jos niste nasli saveznike?

hehe, ček ček... nemoj mi reć... hmmm... aha, sad sam se sjetio... "tamo vas čekamo" - tako je trebala završiti rečenica... ili? da sam dobio lipu za svaki put kad sam to čuo sad bi bio tajkun... :festa:

na sv7 će se možda ići možda ne... zavisno o postavkama i o volji ljudi za igrom... a i da, ako ne dođemo tamo to je zato što se bojimo virtualnih napada :eek:ok:

btw cristo - ne vidim tvoj nick na sv4... ili si već davnih dana obrisao acc ili igraš na nekom lijevom acc-u pa si kakti željan osvete ili pišeš ovdje tek toliko da nešta pišeš :pivo: kako god, sve već viđeni slučajevi :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
pustite sad sv7.....boris je rekao da će igrat,scapa da neće,ali nitko od njih nije spominjao pleme kao pleme...ili sam ja nešto krivo upućen,sv7 će za mene i nadam se većinu bit novi svijet i na rasplet situacije tamo sigurno neće utjecat samo događanja na prethodnim svijetovima(ok možda će netko u nekoga imat više ili manje povjerenja) ali novi svijet nova priča,novi neprijatelji,novi prijatelji.... ovo neprijatelji svatite u navodnicima jer kao što spiderix kaže riječ je o virtualnim napadima
 

scapa

Banned
Reaction score
0
auuuuuu, ovdje vas covjek pusti malo na miru i odmah belaj, ....ne boy, samo belaj....



....jel tako "slatkice"......:love:



....balic mi se opet javio sa novim opaskama, ....citaj, sa laganom nostalgijom, ....i inim osjecajima.....


lp. scapa, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
auuuuuu, ovdje vas covjek pusti malo na miru i odmah belaj, ....ne boy, samo belaj....



....jel tako "slatkice"......:love:



....balic mi se opet javio sa novim opaskama, ....citaj, sa laganom nostalgijom, ....i inim osjecajima.....


lp. scapa, :pivo:


ispravak netočnog navoda..... balic se tebi nikako nije javio, malo poradi na rečenicama
nema tu ni nostalgije ni osjećaja, pogotovo u tvom slučaju
:zid:

moj post ovdje je bio više kao podsjetnik
i na kraju od ovog zbroja članova:

pleme 48 članova
MH 72 člana
BOGNLP 48 članova
DL 67 članova
MH@ 53 člana
DL@ 48 članova
= 336 članova


samo da napomenem u 6 mjesecu vas je bilo u kompletnom zbroju 336
velikim trudom i zalaganjem ste došli na nekih 120 kako kažete
što znači da je 216 igrača izvisilo
da je i 30% bilo sitanih računa opet je previše

ako je to tebi na ponos i diku, napisi jos jednom ono slavno ime i prezime da ga ljudi dobro zapamte :hmm:
 

DeletedUser

Guest
ispravak netočnog navoda..... balic se tebi nikako nije javio, malo poradi na rečenicama
nema tu ni nostalgije ni osjećaja, pogotovo u tvom slučaju
:zid:

moj post ovdje je bio više kao podsjetnik
i na kraju od ovog zbroja članova:

pleme 48 članova
MH 72 člana
BOGNLP 48 članova
DL 67 članova
MH@ 53 člana
DL@ 48 članova
= 336 članova


samo da napomenem u 6 mjesecu vas je bilo u kompletnom zbroju 336
velikim trudom i zalaganjem ste došli na nekih 120 kako kažete
što znači da je 216 igrača izvisilo
da je i 30% bilo sitanih računa opet je previše

ako je to tebi na ponos i diku, napisi jos jednom ono slavno ime i prezime da ga ljudi dobro zapamte :hmm:

Koliko gluposti ti mozes napisati a sve sa namjerom ne bi li malo isprovocirao scapu.
Smijesno. Ovim postom pokazujes koliko inata i ljubomore imas prema scapi...

Bio moj Balicu tada 6 mjesec, sad 10 mjesec...
Ko god nije prekrsio pravila plemena,ili bio neaktivan sad je tu sa nama.

Sta sam ja ono bio govorio o neaktivnosti,odustajanju ljudi od igre... podsjeti me...

Mali si kao covjek Balicu...
 

DeletedUser

Guest
Koliko gluposti ti mozes napisati a sve sa namjerom ne bi li malo isprovocirao scapu.
Smijesno. Ovim postom pokazujes koliko inata i ljubomore imas prema scapi...

Bio moj Balicu tada 6 mjesec, sad 10 mjesec...
Ko god nije prekrsio pravila plemena,ili bio neaktivan sad je tu sa nama.

Sta sam ja ono bio govorio o neaktivnosti,odustajanju ljudi od igre... podsjeti me...

Mali si kao covjek Balicu...

bez tebe i scape ne liježem niti se ne budim, vi ste mi sve na svijetu svi koji vas znaju vi ste im centar svijeta jer ste veliki kao ljudi

no vidiš boris, bolje biti mali čovjek nego nikakav poput tebe
no to je samo moje skromno mišljenje o jednom velikanu poput tebe :)
 

DeletedUser

Guest
Sarkazam nikad nije bio dobar odgovor.

Kad nestane argumenata,onda se pribjegava sarkazmu.
 

scapa

Banned
Reaction score
0
bez tebe i scape ne liježem niti se ne budim, vi ste mi sve na svijetu svi koji vas znaju vi ste im centar svijeta jer ste veliki kao ljudi

no vidiš boris, bolje biti mali čovjek nego nikakav poput tebe
no to je samo moje skromno mišljenje o jednom velikanu poput tebe :)

ocito da ovdje negdje i lezi odgovor, ...prijatlju, niti 5 mjeseci odo odustajanja nisi se primirio, ...jos dolazis ovamo i spominjes scapu....

...mada, balicu, ima jedna sitnica koju ni danas ne razumijem, ...nas zadnji razgovor je zvrsio tvojom recenicom: "ok. vidjet cu sa kety i grantsom o cemu se radi i pokusat sredit stvari, ako hoce igrat neka igraju, ako ne ...jbg." otprilike to je izgledalo tako, poslije ....muk, nisi se javljao, jedino ovdje pljuvat po PLEMEnu koje si i sam stvarao, po potezima koje si i sam vukao, a sve bez nekog suvislog obrazlozenja, uz sve to spominjes borisa i mene kao ljude, ...moje ime, ...vrlo interesantno za nekog tko sebe drzi za pravog, a druge za krive, ...vrlo "muski" je nikad se ne suocit na vodstvu, na skypeu....


lp. scapa, :pivo:
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
356745_460s.jpg
 

DeletedUser

Guest
PLEME je svoju rijec uvijek odrzalo. Ovi pljuvaci mogu da nam pljunu pod prozor. :festa:

P.S. Zaboravio si reci izigran Ballantines.. :hahaha:

Sarkazam nikad nije bio dobar odgovor.

Kad nestane argumenata,onda se pribjegava sarkazmu.

odlično da si došao do tog zaključka, profesore, sa sarkazmom si prvi počeo ti
no ja sam nastavio u ironičnom tonu no kako se spomenuo veliki dvojac u mom postu odmah je to manjak argumenata

uvijek ste pričali kako BROJKE govore, e pa govore jako puno o vašem načinu igre kojeg bi rubo nazvao tribal hugs ako se ne varam

da vam je odustalo preko 200 članova u 4 mjeseca igre je čista laž

....balic mi se opet javio sa novim opaskama, ....citaj, sa laganom nostalgijom, ....i inim osjecajima.....


lp. scapa, :pivo:

lijepo se vidi da sam ja tebe spomenuo prvi, jel ?? stariš scapa

tvoj način pisanja je povlačenje za jezik, e pa onda šta se buniš.... ponovo pročitaj temu PLEME i akademije vs INSANE mozda ti sve tamo piše, samo ti ne čitaš s razumijevanjem

no to je prošlost na koju se vi i dalje ložite ko sumanuta djeca :)))
a balić, se zbog jedne igre nema šta suočavat s nekim poput tebe, opet pročitaj temu multikoalicija vs insane, bit će ti jasnije

što se tiče moje zadnje rečenice, čudno je to kako se toga sjećaš, a kety i grants ostali u igri dosta duže od mene

pokorio si jos jedan svijet, u rekordnom roku, nisi birao sredstva da bi ostvario cilj, veseli se tome
oprosti scapa ali za mene ti nisi čovjek kom bi ja ponovo vjerovao
jer ti ideš kako vjetar puše

no kako me je jedan veliki čovjek prozvao malim čovjekom, tko se još obazire na post nekog malog čovjeka poput mene

ostajte mi živi i zdravi i srest ćemo se na hr7
pa da i boriss krene neki svijet od početka na svom računu
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...znas i sam da pamtim vrlo dobro, ...sto se tice ostanka u igri, nisu kety i grants ostali duze od tebe, ti si otisao na neko pecanje ako se dobro sjecam, racun je ostao na sittu, ...dalje se nema smisla ponavljat i opet prepricavat dogadjaje, ...na hr7 necu, moralo bi se previse toga poklopit da ovo postane ponovo interesantno, mozda negdje drugdje...


lp. scapa, :eek:ok:


P.S. ...sto se tice 200 clanova, ...odustalo je odista i puno vise, ...igrao si, ...znas i sam da igra ide nekim svojim tempom, ...ima se vremena, ...nema, ...ljudima dosadi, ...u konacnici, s vijet se odvio tocno onako kako smo i predvidjali, ni u cemu nije iznenadio, ...procitaj teme koje si prije spominjao, ..sa razumjevanjem....
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Balic ako kaze da je bijela boja crna to je kraj price, on je u pravu i tacka.
Posto vidim da razumijes samo sarkasticne odgovore evo ti jos jedan da imas sta citirati.

A sto se tice hr 4 i desavanja, francetic je sve jasno rekao u svom postu ovdje.
Da ja ne ponavljam istu pricu.

A scapa je u pravu kad te proziva da nikad nisi smio doci na konferenciju vodstva pa reci svima sta ne valja.

Lakse je ogovarati iza ledja...
Mali covjek...
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Tema : Pleme vs PAT.

Cilj teme : Postavljat izvjestaje, statistike

Koliko vidim da ste otisli u krivom smijeru, idite prvo skretanje lijevo i vratite se na temu, a prepiranja, svadjanja, budalestine i ostalo ostavite na skype uz jedno :pivo:

Eto toliko bih da Vas zamolim da ne spamate :eek:k:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Tema : Pleme vs PAT.

Cilj teme : Postavljat izvjestaje, statistike

Koliko vidim da ste otisli u krivom smijeru, idite prvo skretanje lijevo i vratite se na temu, a prepiranja, svadjanja, budalestine i ostalo ostavite na skype uz jedno :pivo:

Eto toliko bih da Vas zamolim da ne spamate :eek:k:

belay napravi i ovdje belay sa ovim crvenilom, ...mi ne volimo crvena slova...:ljut:

lp. scapa, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
belay je malo svratio ovdje u najboljoj namjeri..
ne odmah biti ljut scapa.

evo bez crvenih slova jel može :D
radije plava.

:pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
belay je malo svratio ovdje u najboljoj namjeri..
ne odmah biti ljut scapa.

evo bez crvenih slova jel može :D
radije plava.

:pivo:

...plava moze jedina pisati u boji, :love:, ...belay, oprosten ti je samo zbog PLAVE, ...i ne grjesi vise...:D

lp. scapa, :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top