PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ghost, ajde ne lazi, i ti se vec zesce brukas ovdje.. noblate multije na sve strane, i onda nama nabrajas noblanje bonusaaa:hahaha::hahaha:

vidi, samo jedno pitanjce.. ako je sve sta mi radimo, noblamo barbare koji ne pruzaju otpor, zasto smo onda kroz cijelu igru imali skoro pa jedank ODA kao i bang i rsw zajedno:confused:

a i ubuce ghost, moj brzopotezni prijatelju, provjeri svoje podatke prije nego nesto postas.. noblati barbara, ili noblati bonusa, su svije razlicite stvari
 

ghost007

Member
Reaction score
0
A čuj,, vjerujem da je to vaše noblanje bonusa, dio strategije,,

I da vam je to korisno, možda za crkvu radit pa se širit dalje..
Kao šta je i nama bilo..

A ja osobno nisam noblao nijednog barbara, a ni bonus selo..
Nego samo igrače prenoblao..

I to sva solidna sela.. I većinom su pružali dobar otpor.. :andjeo:

Tako da nitko od nas nije noblao bonus selo bezveze...
Nego je trebao imat dobar razlog, i dobio je odobrenje od vodstva
 

DeletedUser

Guest
Nema više neaktivaca..

Tko je neaktivan bio- tog više nema :boks:

E moj prijatelju, i ja dok sam bio unutra sam mislio da su to neaktivci. Ne želim nikoga javno optuživati, ali meni se ovo ne čini kao "neaktivan igrač." Nemoj biti naivan.

~06~ (523|476) K45 2,316 nosy booy [BANG] S0VA [BANG] 2012-05-25 22:41:27

Dvije krigle bavarije... (521|477) K45 1,954 nosy booy [Km-caa] -god01father- [R.S.W] 2012-05-01 18:51:24


Goldfinger (523|477) K45 2,380 cleopatra57 [R.S.W] S0VA [BANG] 2012-05-27 07:05:42

Kuglica:) (520|472) K45 2,792 cleopatra57 [Km-caa] -god01father- [R.S.W] 2012-04-30 19:30:2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"[23.6.2012. 23:08:20] kiki(-god01father-): pa prijatelju ako se tebi da dizat neki račun pa prenoblat di je tu problem?"

Nažalost, nisam u Zagrebu pri svom laptopu, pa ne mogu izvući pitanje sa skypea na gore navedeni odgovor.
--------------------------------------------------------------------------------------------
U prosjeku im treba 25.5 dana da dignu selo od 36 bodova do 2360.5 bodova.
:ljut:
 
Last edited by a moderator:

ghost007

Member
Reaction score
0
A čuj,., ako si odustao od hr8

Onda svejedno, ne trebaš pričat protiv RSW I BANG.. :andjeo:


Mene baš briga šta drugi rade,, Ja igram ovu igru, i gledam svoje,, A za tuđe me ne briga..
Šta ko radi-neka radi..

Ali ipak sa ovom sam ekipom , pa je normalno i da se ih malo brani na vanjskom forumu,, :lool:
A i nemam niš protiv njih..

A i PLEME, vjerojatno svašta radi između sebe,. pa svejedno ne objavljuju takve stvari na vanjskom forumu..

Bitno je da smo protiv PLEMENA, kako u igri- tako i na vanjskom forumu :boks:
 

DeletedUser

Guest
A čuj,., ako si odustao od hr8

Onda svejedno, ne trebaš pričat protiv RSW I BANG.. :andjeo:


Mene baš briga šta drugi rade,, Ja igram ovu igru, i gledam svoje,, A za tuđe me ne briga..
Šta ko radi-neka radi..

Ali ipak sa ovom sam ekipom , pa je normalno i da se ih malo brani na vanjskom forumu,, :lool:
A i nemam niš protiv njih..

A i PLEME, vjerojatno svašta radi između sebe,. pa svejedno ne objavljuju takve stvari na vanjskom forumu..

Bitno je da smo protiv PLEMENA, kako u igri- tako i na vanjskom forumu :boks:


Gledaj, ja sam upravo zbog gore navedenoga te diplomacije odustao na ovom svijetu, ali to ne mora značiti da se neću vratiti.
Želim doći na sljedeće svjetove s obrazom, a ne da me netko proziva za sv8. :eek:ok:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
A frende,, dok su živi ovi iz PLEME-na

Uvijek će oni prozivat članove RSW-a za sve i svašta ,,
ali mene to ne briga..

PLEME I RSW - su neprijatelj oduvijek-zauvijek.. :boks:
 

DeletedUser

Guest
A čuj,., ako si odustao od hr8

Onda svejedno, ne trebaš pričat protiv RSW I BANG.. :andjeo:


Mene baš briga šta drugi rade,, Ja igram ovu igru, i gledam svoje,, A za tuđe me ne briga..
Šta ko radi-neka radi..

Ali ipak sa ovom sam ekipom , pa je normalno i da se ih malo brani na vanjskom forumu,, :lool:
A i nemam niš protiv njih..

A i PLEME, vjerojatno svašta radi između sebe,. pa svejedno ne objavljuju takve stvari na vanjskom forumu..

Bitno je da smo protiv PLEMENA, kako u igri- tako i na vanjskom forumu :boks:

Jednu stvar te molim samo da prestane izmišljat i svaljivat krivicu na nas. Mi šta smo imali neaktivnih igrača to je bilo to i prenoblali smo ih, tu se nije radilo o 100 sela nego o kojih 5-10 sela. Pogledaj molim te na TWstats kad smo mi noblali nekog igrača kod sebe. Zato prestani stalno sr** protiv nas jer lažeš koliko si širok i dugačak.

Boli me briga koliko saveznika imate i kako ćete igra, rekao sam već 50 puta, to je vaša sramota. Ako noblamo barbare to je iz razloga što nam treba deff i što se borimo protiv takve sramotne koalicije.Nemamo kao vi 5 saveznika sa strane koji imaju striktan zadatak da vas opskrbljuju deffom samo. Nemamo nikoga u diplomaciji da nam pomaže i to je naš izbor i ne želimo nikakvog saveznika jer za ovakve svijetove naše je sramota tako i igrat.

I počni malo mislit prije nego gluposti tu pišeš. Ako si za to sve šta se događa u RSW-u i ako si za tribalhugs onda ga igraj i šuti, jer nemate pravo a reći protiv nas. Barem smo se došli igrat sa određenom ekipom a ne kako zagusti zvati novog saveznika. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Dobro, nebitan je naziv PLEMENA,, ali isti igrači su u pitanju
:ljut:
Ajde, molim te, prije nego bubneš provjeri tko igra u RASTI. Ondje nitko iz plemena nije igrao.

2 igrača iz RASTE su na ovom svijetu došli u PLEME - ExperiencE i WhiteWidow7 - ali nitko iz PLEME-na prije nije igrao u RASTI.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pazite se LukaZG drukat će vas sve čim mu napravite nešto loše hahaahahaa :hmm:
svi će te past hahaha
 

ghost007

Member
Reaction score
0
:ljut:
Ajde, molim te, prije nego bubneš provjeri tko igra u RASTI. Ondje nitko iz plemena nije igrao.

2 igrača iz RASTE su na ovom svijetu došli u PLEME - ExperiencE i WhiteWidow7 - ali nitko iz PLEME-na prije nije igrao u RASTI.

Ma zaboli me :hahaha:
A ohladi malo,, nismo ti mi krivi šta više ne igraš hr8.. Pa odjednom imaš nešto protiv RSW i BANG..

:zzz:
 

DeletedUser

Guest
Ma zaboli me :hahaha:
A ohladi malo,, nismo ti mi krivi šta više ne igraš hr8.. Pa odjednom imaš nešto protiv RSW i BANG..

:zzz:

Si siguran da ja ne igram na sv8? Uglavnom, nemam ja protiv njih ništa. Oprosti mi stvarno što ne želim igrati u plemenu gdje je in-tribe noblanje glavna stvar, a diplomaciju da ne spominjem. Ako te već zanima, ja sam ostao u dobrim odnosima s određenim ljudima u RSW/BANG te sam dobio poziv za sljedeći svijet.

Ja sam samovoljno odustao s Gens ZG te se mogu svaki čas vratiti, po tvome pitanju. :festa:
 
Status
Not open for further replies.
Top