PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ma naravno, kad ne ide odmah prozivanje admina aahahhahahahahahha :hahaha::hahaha:

Tko kaže da ne ide :lool:

Side 1:
Tribes: R.S.W, Opus, Opus-a, Km-caa, BANG
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 6
Side 2: 14
Difference: 8

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 43,467
Side 2: 97,645
Difference: 54,178

chart
 

DeletedUser

Guest
Bila je akcija od strane RSWa, 3 sela su noblali.
Akcija je bila danas, Pleme je noblalo 8 sela. Bice vraceno par koliko vidim.

Zakljucak je da je u obe akcije pobjedio deff. Sad kad je deff razrijedjen, bice interesantan nastavak fajta.

Admini jos uvjek tolerisu igru multija RSWa.

mislim da bi bilo zanimljivo usporediti koliko je offa ukupno sudjelovalo u obje akcije i koliko je riknulo......komentiram samo sa moje strane da se razumijemo,kad smo schulza noblali danny i ja smo mu s 6-7 nuki uzeli 2 sela......danas je na meni riknulo 15 komada i sva su mi sela na broju :).....mislim da je vaša akcija daleko neefikasnija bila što se same vojske tiče,ako ste na meni ostavili dvoznamenkasti broj nuki tko zna koliko je na ostale igrače otišlo
 

DeletedUser

Guest
pa cuj.. znas i sam da se off brze obnavlja.. sada smo vas naceli, potamanili deffa.. sljedeci put ide malo jace:eek:k:

a i bas me zanima kolko ce vas sada opus, bang, i kmcaa deffati kad i njima padaju sela:predaja:
 

DeletedUser

Guest
mene osobno su deffali samo igrači R.S.W i iskreno nije baš da ste osakatili taj deff........
 

DeletedUser

Guest
huh.. mozda ne kod tebe.. ali vjeruj, lijepu kolicinu deffa smo potukli:pivo:
 

DeletedUser

Guest
pa cuj.. znas i sam da se off brze obnavlja.. sada smo vas naceli, potamanili deffa.. sljedeci put ide malo jace:eek:k:

a i bas me zanima kolko ce vas sada opus, bang, i kmcaa deffati kad i njima padaju sela:predaja:

teško da se vi naš deff osakatali jer mislim da ste imali u svakom selu doček s bakljom :lool:
 

DeletedUser

Guest
teško da se vi naš deff osakatali jer mislim da ste imali u svakom selu doček s bakljom :lool:

jel ti stvarno moram sada stavljati reporte:zid:

kazem ti, ja sam sebi selo uzeo, i najbolje od toga

Trenutni rekordi

Napadač dana
Kao napadač ste danas porazili najviše jedinica na ovom svijetu (25.699 jedinica)!
Držite ovaj rekord do 0:00 kako biste dobili nagradu



bit ce da sam porazio 25k kata:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
jel ti stvarno moram sada stavljati reporte:zid:

kazem ti, ja sam sebi selo uzeo, i najbolje od toga

Trenutni rekordi

Napadač dana
Kao napadač ste danas porazili najviše jedinica na ovom svijetu (25.699 jedinica)!
Držite ovaj rekord do 0:00 kako biste dobili nagradu



bit ce da sam porazio 25k kata:ludilo:


Ne zanimaju me vaši lažni izvještaji i ostale laži !!!!
 

ghost007

Member
Reaction score
0
A nije vam akcija bila loša.. Dobro ste to obavili..

Ali svakako izgubili ste i dosta nuka.. a i plemića.. :boks:
ali uspjeli ste nekoliko sela uzet..
 

DeletedUser

Guest
nismo mi krivi šta ti imaš super moći pa ti nemožemo ubit ni vojnika! :(

jbg nisam ja kriv što vam je akcija bila prozirna i fino sam dočekao vaše sjekire da im vritnjak opalim pa moraš biti ciničan (ne nužno i humorističan)
 

DeletedUser

Guest
e moj danny.. ja ne lazem.. ali kad napravis pameti, javi se:eek:k:

ili vas to ne uce u skoli za pajkane:hahaha:

neću se svađati s tobom pošto znam da si sad malo očajan toliko offa a sela nigdje sve pet razumijem te :D
 

DeletedUser

Guest
A nije vam akcija bila loša.. Dobro ste to obavili..

Ali svakako izgubili ste i dosta nuka.. a i plemića.. :boks:
ali uspjeli ste nekoliko sela uzet..

To je bio i cilj, sigurno nismo mislili proć svuda protiv takve koalicije, i ovo je previše ;)
 

DeletedUser

Guest
jbg nisam ja kriv što vam je akcija bila prozirna i fino sam dočekao vaše sjekire da im vritnjak opalim pa moraš biti ciničan (ne nužno i humorističan)

Kad je bila prozirna kako ste onda izgubili sela???? :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Kad je bila prozirna kako ste onda izgubili sela???? :hahaha:

s obzirom koliko ste offa ispucali malo ste uzeli,to sam već rekao i neda mi se biti papagaj.....da,bila je prozirna jer kraj toliko napada i fejkova jedino su plemići sjedali u 12:55.......
 

DeletedUser

Guest
neću se svađati s tobom pošto znam da si sad malo očajan toliko offa a sela nigdje sve pet razumijem te :D


I kad gubiš ti si pobjednik, bar u svojoj glavi...:zid:

Koliko je deffa otišlo?? možda 2-3 kate
 
Status
Not open for further replies.
Top