Plemena News - vaši komentari i primjedbe

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
očito se naš repotrer sa hr 5 opet malo zaigrao.

već mu je ukazano na te greške u prošlom newsu.
sad ću mu ja kako kaže deja dvije tri popravne opalit. :D


neće se ponovit.
isprike u ime tima.
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Imam ja primedbu vezanu za new , a tice se s5 .
Ne znam ko vas obavestava o desavanju na tom svetu i ko u opste pise o tome...Ali ocigledno je da nema objektivni pristup. Samim tim vec drugu nedelju pise dezinformacije...

U prethodnom izdanju se pricalo o nekom ratu alkosa i blacka , koji ne postoji...Pa ste nas cak i uvrstili u neku statistiku sa patom protiv njih...Totalna nebuloza.

U ovom broju opet neka prica o nekim neaktivnim clanovima i kako neko pokusava da ih zauzme...Sto opet mora da demantujem :)

Bolje uzmte par aktivnih igraca i ispitajte malo o desavanjima , pa izvucite neku sustinu i donesite zakljucak.

Pisati , cisto da bi nesto bilo napisano i nije neka stvar...

Shvatite ovo kao dobronamernu kritiku :)

Ehem ja sam pisao za svijet 5 i koliko sam mogao vidjet sa tajnog foruma i pouzdanih izvora :andjeo: da je to bilo, znaci plemena news se nije pisao onaj dan kad je izasao vec par dana prije.
U proslom broju je doslo do male zabune.

Sto se statistike tice, PAT Vam nije neprijatelj kao ni drugo pleme koje se nalazi u NAP-u pa smo ih morali ubacit sa Vama u isti "rang".

Usput malo suskanja svakome dobro dodje :andjeo:


Usput ovo je izvjestaj svijeta 5

Na svijetu 5 nekima je postalo dosadno a nekima tek zanimljivo, ekipa Alkosa dominira svijetom od pocetka servera. (ovdje ne vidim neku dezinformaciju)

U novoj "akciji" da se svijet zatvori uzeli su PAT-riote kao saveznike, zanimljiv potez. (ovdje ne vidim neku dezinformaciju)

No bilo kako bilo, Alkosi sa PATom jurisaju da zatvore server i ratuju sa 7 plemena, dok samo jedno pleme ima NAP sa njima. (ovdje ne vidim neku dezinformaciju, jer ste trenutno saveznici PAT-om, pa ne mozemo napisat da ratujete sa njima :andjeo:)

Naravno, ni u Alkosima nije sve tako sjano i bajno, kako doznajemo od pouzdanih izvora, Alkosi imaju problema sa nekolicinom neaktivnih igraca, koje neprijatelj pokusava zauzeti. (ovdje takodjer ne vidim neku dezinformaciju, jer mi je kopirano sa foruma igraci koji su neaktivni :andjeo:)

Kao sto smo najavili u proslim brojevima u vezi plemena BORG, s pitanjem da li igra takticki jer kupi barbare ili ce se raspasti, na zalost pleme je dozivjelo potpuni raspad. (Cak i ovo ovdje je tacno, sto se moze vidjet OVDJE)


A ovdje mi navedi neku dezi-informaciju ako je moguce.
 
Last edited:

doctor no

New Member
Reaction score
0
U novoj "akciji" da se svijet zatvori uzeli su PAT-riote kao saveznike, zanimljiv potez. No bilo kako bilo, Alkosi sa PATom jurisaju da zatvore server i ratuju sa 7 plemena, dok samo jedno pleme ima NAP sa njima.

Gresis, imamo 2 plemena pod NAP-om.:love:
 

maltret

Member
Reaction score
0
Ja sam ti rekao gde si pogresio...Ne moras da analiziras ceo izvestaj.

Dovoljno je samo da si rekao : Jesam , priznajem pogrsio sam druze prigi ...Nece se vise nikad ponoviti :D
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Ja sam ti rekao gde si pogresio...Ne moras da analiziras ceo izvestaj.

Dovoljno je samo da si rekao : Jesam , priznajem pogrsio sam druze prigi ...Nece se vise nikad ponoviti :D

Jesam druze pogrjesio u proslom izdanju u ovom sam pazio :D
 

DeletedUser

Guest
pa pises da neprijatelj nam pokusava pokupiti neaktivne igrače...pusti to
mi ne znamo da gubimo sela jedino kada danny počne da kupi naše igrače
 

DeletedUser

Guest
pa pises da neprijatelj nam pokusava pokupiti neaktivne igrače...pusti to
mi ne znamo da gubimo sela jedino kada danny počne da kupi naše igrače

Čut ćemo se mi na skypeu :boks::boks:

Izgleda da novinari ne rade svoj posao kako treba :)
 
Last edited by a moderator:

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
pa pises da neprijatelj nam pokusava pokupiti neaktivne igrače...pusti to
mi ne znamo da gubimo sela jedino kada danny počne da kupi naše igrače

Neke statistike sto sam vidio govore drukcije :)

Skrete34
Serboss

Prije nego neprijatelj pokusa noblat neaktivnog igraca ( tu spada i igrac koji se povlaci sa servera zbog obaveza), Alkosi noblaju svog igraca.

Jeli ti sad jasno sta kazem Rafka?
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Slažem se sa Belajom čovjek je u pravu :p

Neka mi covjek neda lagat, bio je prisutan u konferenciji kad smo pisali u vezi Alkosa i kad je doticni gospodin (kojeg ne zelim imenovat) kopirao neaktivne igrace plemena.

Pa normalno da cu to ubacit da igraci pokusaju noblat kojeg igraca Alkosa :festa:
 

maltret

Member
Reaction score
0
"Naravno, ni u Alkosima nije sve tako sjano i bajno, kako doznajemo od pouzdanih izvora, Alkosi imaju problema sa nekolicinom neaktivnih igraca, koje neprijatelj pokusava zauzeti."

Gde si ti video da neko pokusava njih da zauzme ?
Na ovim linkovima koje si postavio se jasno vidi da su prenoblani od strane saigraca .
 

DeletedUser

Guest
Neka mi covjek neda lagat, bio je prisutan u konferenciji kad smo pisali u vezi Alkosa i kad je doticni gospodin (kojeg ne zelim imenovat) kopirao neaktivne igrace plemena.

Pa normalno da cu to ubacit da igraci pokusaju noblat kojeg igraca Alkosa :festa:

:eek:ok:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
"Naravno, ni u Alkosima nije sve tako sjano i bajno, kako doznajemo od pouzdanih izvora, Alkosi imaju problema sa nekolicinom neaktivnih igraca, koje neprijatelj pokusava zauzeti."

Gde si ti video da neko pokusava njih da zauzme ?
Na ovim linkovima koje si postavio se jasno vidi da su prenoblani od strane saigraca .

Gdje sam vidio, moguce na drugim forumima (neprijatelja) plemena gdje se pisalo o nekim igracima Alkosa.

:eek:k:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Onda ste vi tabloidne novine....U sledecem broju stavite "ko koga i tako to" :p

Ocekuj neocekivano ;)


Sad imam pristup forumima od prvih 10 plemena pa ce biti mozda malo iscrpnije :andjeo:, sa vise informacija.

O tome tko kome krije zavjeru i tako :)
 
Status
Not open for further replies.
Top