Plemena - verzija 7.0 najava

Status
Not open for further replies.

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Poštovani igrači,

sretni smo što vam danas možemo najaviti novu generaciju Plemena. Ovo su Plemena 7.0.

header.png


Do izdavanja Plemena 7.0 predstavljati ćemo vam po 2 nove mogućnosti svakog tjedna. Saznajte novosti, uključite se u raspravu ili jednostavno uživajte u novostima oko novih mogućnosti koje ćete moći koristiti u Plemenima 7.0.

Pravo masovno prosljeđivanje izvještaja

forward_reports_en.png


Predstavljamo vam pravi način za prosljeđivanje izvještaja. Više nećete imati potrebe objavljivati ili prolaziti kroz razne poteškoće kako bi svojim prijateljima pokazali izvještaje. Sve što morate učiniti je odabrati nekoliko izvještaja i odabrati "proslijedi". Dobiti ćete opciju za komentiranje grupe izvještaja koje šaljete, te možete koristiti BB-kodove kako bih bolje označili. Vaš prijatelj će dobiti poruku unutar igre u kojoj će mu biti javljeno kako mu šaljete izvještaje, prikazati će mu sve izvještaje i njihove naslove. Ukoliko ih vaš prijatelj želi vidjeti, jednostavno će pritisnuti "prihvati, i tada će ih dobiti u punom formatu, kako bismo spriječili neželjeni spam.
 
Last edited:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
header.png


Došli smo do idućeg koraka u predstavljanju novih mogućnosti za Plemena 7.0.

Ovaj puta predstavljamo: Istraživanje je upravo postalo jednostavnije!

U verziji 6.5 smo vam predstavili opciju nadogradnje vaših građevina direktno iz pregleda svih naselja. ovaj puta tu funkcionalnost dodali smo i za istraživanja. Istraživanje u svim selima nikad nije bilo lakše nego sad, jednostavno je, učinkovito i štedi vam puno vremena kao premium korisniku.

research_en.png


Sustav je osmišljen tako da radi s 3 različita sustava istraživanja. U jednostavnom istraživanju samo kliknete gumb i početi će s nadogradnjom, isto tako nadogradnju možete i otkazati. U sustavu s 4 razine možete dizati razinu istraživanja, smanjivati i otkazivati je u istom pregledu, ista stvar važi i za klasični 10-razinski sustav.

Uskoro dolazi više informacija o jednostavnijim načinima za navigaciju unutar igre!

Do idući puta,
Plemena tim
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
header.png


Stigli smo do trećeg koraka u predstavljanju novih funkcionalnosti koje ćete moći pronaći u Plemenima 7.0, i ovaj puta ćemo vam pokazati kako je navigiranje po karti postalo još bolje.

Ovaj puta vam predstavljamo: Kontekstni izbornik karte

Postoji mnoštvo novih funkcionalnosti koje dolaze s verzijom Plemena 7.0, od kojih niste još vidjeli ni naznaku - kontekstni izbornik karte je jedna od takvih. Više ne morate otvarati ekran s informacijama o selu kako bi napravili neku radnju, već to možete direktno s karte, s novim izbornikom.

navigate1.png
navigate2.png
navigate3.png


Koje su mogućnosti? Možete direktno poslati napad ili podršku, poslati resurse, rezervirati selo, dodati u omiljene, otići direktno u pregled sela - možete obaviti sve radnje direktno s karte.

Ovo je samo jedna u nizu mnogih sjajnih funkcionalnosti koja se sprema u verziji 7.0, i vjerujemo kako će vam se kao igračima svidjeti.

U idućoj objavi: Kako je karta postala bolja na razne načine, te nekoliko detalja o listi izgradnje.

Do idući puta,

Vaš Plemena Tim
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Stigli smo i do četvrtog koraka u predstavljanju novih mogućnosti Plemena verzije 7.0.. sada je vrijeme da vam pokažemo i neke veće nove mogućnosti. Nešto što je oduvijek veći dio Plemena.

Ovaj puta vam predstavljamo: Poboljšanu kartu, u svim mogućim pogledima, i dajemo vam neke informacije o promjenjivim listama izgradnje!

Super novosti u verziji 7.0 se nastavljaju, postajemo brži i jednostavniji i radimo igru bolju svima. Ovaj pua smo promijenili kartu, u biti ponovno smo napravili kartu od 0. Sada je brža, jednostavnija i bolja no ikad. Performanse su joj bar 5 puta bolje i povlačenje mape s mišem je sada uživancija.

map_wide_screen.png


Sjećate li se lijepe mogućnosti koju smo ugradili za premium korisnike, pomoću koje mogu mijenjati redosljed u listi za izgradnju? Budući da su nam igrači pokazali da je jako vole, odlučili smo je implementirati i za liste izgradnje jedinica, poput one u vojarni, štali ili radionici.

reorder_que.png


U idućem dijelu: Pokazali ste nam da volite označavati sela na karti, pa smo vam dali neke nove mogućnosti.

Do sljedeći puta,

Vaš Plemena tim.
 

DeletedUser

Guest
vidli smo to vec neko iz saveza nam je pokazao sa .net servera:eek:ok::eek:ok::eek:ok::eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
ovo sa obrisom crkve na karti je mrak! dugo si već mislim zašto to ne postoji :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
ovo sa obrisom crkve na karti je mrak! dugo si već mislim zašto to ne postoji :eek:ok:

ha? pa tog ima o dana 1... moraš si uključiti to na karti... vidiš di piše "display influence area of religion"? to ti to... kod nas je to prikaži utjecaj crkve ili nešta na tu foru... naravno, to vrijedi za svijetove sa crkvom
 

DeletedUser

Guest
ha? pa tog ima o dana 1... moraš si uključiti to na karti... vidiš di piše "display influence area of religion"? to ti to... kod nas je to prikaži utjecaj crkve ili nešta na tu foru... naravno, to vrijedi za svijetove sa crkvom

:D mala karta na desnoj strani misliš? jasno mi je i imam to uključeno od prvog dana
mislim na ove lijepe svjetlo plave obrise na velikoj karti, to je novitet ako se ne varam, a možda se i varam jer tek mjesec dana imam premium pa nisam upućena..al mislim da se ne varam ;)
 

DeletedUser

Guest
varas se crkvin radijus je tu na obama mapama od pocetka... :hmm::hmm::hmm:
 

DeletedUser

Guest
varas se crkvin radijus je tu na obama mapama od pocetka... :hmm::hmm::hmm:

ok, al jel znaš možda razlog zašto kod mene to ne postoji.
sorryte za spamanje al u šoku sam da ja to nemam :D

i uključen mi je radijus regije oduvijek
 

DeletedUser

Guest
jedini razlog koji moze bit zasto ti nemas radijus je taj sto igras svjet 3 a tamo nema crkve:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Onda prati sljedeće korake pažljivo:

1. klikni na "Karta"
2. sa desne strane će ti se pojaviti mini mapa a ispod mape imaš sljedeće opcije:
a) "Prikaži političku kartu"
b) "Prikaži radijus crkve" (ili nešta slično, ne igram više svijetove sa crkvom pa neznam ziher)
3. uključi (klikni) na "Prikaži radijus crkve"
4. Ponovno klikni na "Karta" (u slučaju da ti se ne pokaže plavi rub crkve nakon 3. koraka)

Ako ni onda neće, onda imaš problema ili sa browserom ili ti fali neki dodatak (kao npr. da ne možeš flash aplikacije gledati)

Sve u svemu, plavi krug (radijus) crkve je opcija koja postoji i na sv1 i na sv2, sv3 nema crkve.
 

DeletedUser

Guest
mogu onda nepotrebni postovi na delete... isprike adminima... samo se željelo pomoći...
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Stigli smo i do pete najave novih mogućnosti u verziji Plemena. Pogledajmo ponovno kartu svijeta.

Ovaj puta vam predstavljamo; Volite označavati sela na karti, dali smo vam novu mogućnost.

Sada možete označavati sela prijatelja, vaših skoro prijatelja i sela vaših neprijatelja na karti sa specijalnim bojama. Ova mogućnost vrlo je bitna za navigaciju po karti i dobar pregled.

Omogućili smo vam opciju označavanja pojedinačnih sela na karti, bilo neprijateljskih ili barbarskih. Tako na primjer, ako imate 20 sela koja uvijek napadate, i želite ih posebno označiti npr crnom bojom, kako biste ih lakše pronašli, koristite ovu novu opciju i to ćete vrlo jednostavno učiniti!
special_marking_adding.png


special_marking_added_villages.png


special_marking.png


U idućoj najavi: Jeste li spremni? Plemena 7.0 su iza ugla!
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
header.png


Stigli smo i do posljednjeg koraka u predstavljanju novih mogućnosti u Plemenima 7.0. One koje smo vam prezentirali su samo neke od mnoštva onih koje će se naći u potpunom izdanju nove verzije.

Za nekoliko dana dobiti ćete daljnje informacije gdje i kad će se događati nove stvari, i možemo vam reći kako je riječ o pravoj lavini novih mogućnosti koje ćemo vam pokazati!

Što će se događati u idućih nekoliko tjedana:

- Biti će objavljen popis svih izmjena verzije 7.0. Vidjeti ćete SVE nove mogućnosti i poboljšanja
- Startati će novi svijet s verzijom 7.0, i za sad će samo taj svijet sadržavati verziju igre 7.0
- Proslaviti ćemo verziju 7.0 u idućim tjednima zajedno s vama, s natjecanjima gdje ćemo podijeliti besplatne premium bodove!

Jeste li zainteresirani za druženje? Od idućeg tjedna, zabava polako počinje. Nadamo se kako ćete se družiti s nama na forumu.

Do idući puta,

Plemena Tim.
 

DeletedUser

Guest
Vrlo zanimljivo :)

Da li se otprilike već zna koji će to dan bit kad će se otvoriti svijet? Kakve će ostale postavke biti? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top