plemić i predmeti

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
:confused:..tražio sam po forumu ali nisamuspio naći.......zanima me koje sve predmete paladin može pronać i koja su im pojaćanja....hvala....:confused:
 

DeletedUser

Guest
Paladin je uglavnom prvi vojnik koji se pravi u selu i sa njim počinje i prvo farmanje.
Sam po sebi paladin ima sledeće karakteristike u borbi:
Napadačka snaga - 150
Odbrana od pješadije - 250
Odbrana od konjice - 400
Odbrana od strijelaca - 150

Mnogo je efikasniji u borbi ukoliko je opremljen sa nekim oružjem(na svetu u kom su omogućena paladinova oružja).


-Vrste oružja:

*Federalni helebard: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Kopljanik za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Paracelzusov mač: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Mačevalaca za 40% i defanzivnu borbenu snagu za 30%.

*Togardova sjekira: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Sjekiraša za 40% i defanzivnu borbenu snagu za 30%.

*Edvardov luk: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Strijelaca za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Kalidov durbin: Izviđač vidi sve trupe iz tog sela uključujući i one koje nisu u selu u tom trenutku.

*Mieskovo koplje: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Lakih konjanika za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Baptistova zastava: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Teških konjanika za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Khanov samostrijel: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Brzih strijelaca za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Jutarnja zvijezda: Povećava štetu sa ovnovima za 100%. Dodatno, zid će biti više oštećen za vrijeme prve faze borbe.

*Vatreni signal: Povećava štetu sa katapultima za 100%. Dodatno, odbrana katapulta se povećava za 1000%.

*Vaskov skepter: Plemić smanjuje lojalnost sela koje napada za najmanje 30. Takođe povećava ofanzivnu borbenu snagu Plemića za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.


Oružje je efikasno samo kad paladin opremljen sa njim učestvuje u borbi.
U Statua==>Skladiste oružja na dnu je skala koja procentualno pokazuje koliko fali da paladin pronađe novo oružje.
Brzina kretanja skale zavisi od aktivnosti paladina, tj zavisi od broja napada kao i od napravljene štete u napadima(Poraženo neprijatelja Kao Napadač), veća šteta = veće pomeranje skale.
Ista stvar je i za prvo, drugo, treće... oružje.

Ne može se znati koje oružje će paladin pronaći.

evo :D
 

DeletedUser

Guest
*Kalidov durbin: Izviđač vidi sve trupe iz tog sela uključujući i one koje nisu u selu u tom trenutku.
..znaći moram i paladina slat u napad ili ne
 

DeletedUser

Guest
*Kalidov durbin: Izviđač vidi sve trupe iz tog sela uključujući i one koje nisu u selu u tom trenutku.
..znaći moram i paladina slat u napad ili ne

pa naravno da moras,kada izvidjas sa paladinom koji nosi ovaj predmet,paladin dobiva ulogu izvidjaca.
 

experience

Member
Reaction score
0
Paladin je uglavnom prvi vojnik koji se pravi u selu i sa njim počinje i prvo farmanje.
Sam po sebi paladin ima sledeće karakteristike u borbi:
Napadačka snaga - 150
Odbrana od pješadije - 250
Odbrana od konjice - 400
Odbrana od strijelaca - 150

Mnogo je efikasniji u borbi ukoliko je opremljen sa nekim oružjem(na svetu u kom su omogućena paladinova oružja).


-Vrste oružja:

*Federalni helebard: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Kopljanik za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Paracelzusov mač: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Mačevalaca za 40% i defanzivnu borbenu snagu za 30%.

*Togardova sjekira: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Sjekiraša za 40% i defanzivnu borbenu snagu za 30%.

*Edvardov luk: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Strijelaca za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Kalidov durbin: Izviđač vidi sve trupe iz tog sela uključujući i one koje nisu u selu u tom trenutku.

*Mieskovo koplje: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Lakih konjanika za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Baptistova zastava: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Teških konjanika za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Khanov samostrijel: Povećava ofanzivnu borbenu snagu vaših Brzih strijelaca za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.

*Jutarnja zvijezda: Povećava štetu sa ovnovima za 100%. Dodatno, zid će biti više oštećen za vrijeme prve faze borbe.

*Vatreni signal: Povećava štetu sa katapultima za 100%. Dodatno, odbrana katapulta se povećava za 1000%.

*Vaskov skepter: Plemić smanjuje lojalnost sela koje napada za najmanje 30. Takođe povećava ofanzivnu borbenu snagu Plemića za 30% i defanzivnu borbenu snagu za 20%.


Oružje je efikasno samo kad paladin opremljen sa njim učestvuje u borbi.
U Statua==>Skladiste oružja na dnu je skala koja procentualno pokazuje koliko fali da paladin pronađe novo oružje.
Brzina kretanja skale zavisi od aktivnosti paladina, tj zavisi od broja napada kao i od napravljene štete u napadima(Poraženo neprijatelja Kao Napadač), veća šteta = veće pomeranje skale.
Ista stvar je i za prvo, drugo, treće... oružje.

Ne može se znati koje oružje će paladin pronaći.

evo :D

malo da sredim ovo....

ovako je na hrvatskom serveru:

Federalni helebard - Švicarka helebarda
Paracelzusov mač - Ullrchov dugi mac
Togardova sjekira - Thogardova sijekira
Edvardov luk - Edwardov dugi luk
Kalidov durbin - Kalidov teleskop
Mieskovo koplje = Mieskovo koplje
Baptistova zastava = Baptistova zastava
Khanov samostrijel - Khanov kompozitni luk
Jutarnja zvijezda = Jutarnja zvijezda
Vatreni signal - Altejina Baklja
Vaskov skepter - Vascovo žezlo

eto mali patch na post..... ;)
 

DeletedUser

Guest
Joj fićo

FIĆO jel ti igraš ovu igru ja mislim ne samo se zezaš sa forumima idi igrat a ne izmišljat:
Vaskov skepter.Vatreni signal ti predmeti uopće ne postoje ako znaš po forumima nauči napamet sve živo pravila,građevine,jedinice, itd itd :cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
FIĆO jel ti igraš ovu igru ja mislim ne samo se zezaš sa forumima idi igrat a ne izmišljat:
Vaskov skepter.Vatreni signal ti predmeti uopće ne postoje ako znaš po forumima nauči napamet sve živo pravila,građevine,jedinice, itd itd :cool::cool::cool::cool:


EXPERIENCE ZNA VIŠE NEGO TI NAUČI PA TEK SKUŽI he he..
ja isto nemam pojma moj bratić igra igru a ja forum XD
 

DeletedUser

Guest
FIĆO jel ti igraš ovu igru ja mislim ne samo se zezaš sa forumima idi igrat a ne izmišljat:
Vaskov skepter.Vatreni signal ti predmeti uopće ne postoje ako znaš po forumima nauči napamet sve živo pravila,građevine,jedinice, itd itd :cool::cool::cool::cool:

nisi ti dobar nikako o_O
ako si ikad igro bosanski server,onda znas da ovi predmeti postoje samo sto nisu isti nazivi ko i na hr,al vidim da si pocetnik pa te necu zamarat nekim pojmovima,nauci prvo sta je off deff vojska pa cemo pricat....
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pićo umjesto fićo.

he he znam ja to sve samo što igram njemački server pa znam deff ti je obrana off ti je napad.

POČETNIK:
1 selo napad.
1 selo obrana.

MALO JAČI:
3.sela obrana
2 sela napad.


PUNO JAK:
10 sela napad.
7. sela obrana.:crveni::crveni:

i evo ti.

A moj brat koji igra na sv1 u hr serveru sve to zna i plus predmete pa ga pitaj ja ne znam baš sve sve.
MOJ brat igra i engleski server i bosanskii hrvatski.

Pa se pitam "FIĆO" na koji server ti igraš?
 

DeletedUser

Guest
Pitanje koje je postavljeno je odgovoreno,ovo ostalo je spam.
A odg. na svoje pitanje potrazi sam,il nek ti brat nadje ;)
 

DeletedUser

Guest
Šta koji upit....

pitao sam brata pa je rekao da on je ....... pa je napisao poruku ...... pa onda išo učiti jer sutra ima ispit ne znam točno jer imam 8 godina :p

Pozdravi mog brata i reci mu da se ja prijavljujem kao LORD FRAKO-

ppp:

LORD FIRE VAM ŠALJE PORUKU:

E bok brate kako si?

Ovaj nikome ne reci za pitanje "bolje reći neki igrač koristi dodatne alate pa ubrza vrijeme "GRADNJE"
pa moram to reći.
Ako netko sazna mogu se pozddraviti sa igrom jer te ovaj pametni "GEBS" i te ovaj "ORANGE" prave se sa selima.
Pa šta ti znaš ti ovu igru uopče ne igraš...
Ako kažeš bilo kome ,.a da se ne moram vraćati sa posla aj ti sa cresa u zagreb :D ok ćao...

Lord Fi@a vam je tu poruku napisao.

he he ima cool ime LORD FI@a.
Pa Fićo,WiCkEd,xXx DISEL i ostali molim vas ne recite nikome ako želite znati pošaljite poruku. ::(

ili lord fif@ ne znam samo znam da sam isprinto.

kako se može promijenitiime ja bih promijenio u moje:
LORD DEO.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top