pomoć!

DeletedUser

Guest
Ovako vec duze vrijeme me zanima kako se napravi kontra napad tj. kad tebe protivnik napadne sa off vojskom i ti znas da on ima jaku vojsku, ali je to samo off vojska i onda njegova vojska dolazi kod tebe recimo u 10:43, ja bih sad htio znati kako napraviti da ja svoj off sklonim, ali da iste sekunde kada njegov napad stigne i u onom trenutku kada krene nazad moja off vojska napadne njega tako da nema sanse skloniti tu svoju vojsku kada mu se vrati jer bi iste sekunde bila porazena od mojih vojnika... nadam se da sam bio dovoljno jasan :)
 

DeletedUser

Guest
matematika samo :D Execel i računaš :eek:ok:

Malo attack planner i to ti je više manje to...

A sad teško da ćeš uspjet ga napast istom brzinom, recimo ovnovima jer sumnjam da ćeš tako brz bit, ali jednostavno pošalješ napad na njega malo kasnije sa lakom i sjekirama i opet ćeš mu pobit dosta ako ne bude imao ništa deff-a naravno :D
 

DeletedUser

Guest
Bek da bi uradio uzmesh atak planer ,sracunas kad se njegova vojska vraca odradish kojom bi najprikladnije vojskom bilo napast i to je to
naravno mislim lahku sjekiru ne deff vojsku :D

Probaj nekoliko puta dok ne shvatis
:festa:
 

DeletedUser

Guest
Naravno da ne bi :)

Služi se ATTACK PLANEROM i tako izračunaš kada mu se točno vraća vojska. Svoju 3 sec prije napade pošalješ van zatim je vratiš sec nakon što sjedne napad i što je prije moguće pošalješ kontru na njega :predaja:
 

DeletedUser

Guest
skuzio sam kako radi taj attack planner, nije mi samo jasno zasto govoris da bi svoju vojsku 3 sec poslao van osim ako je neki slabi deff koji ne zelim da mi pobije, pa namjestim ako on napada u 21:35:43, da ja napadam 21:35:42, znaci stotinku ranije tako da kad mu se pocinje vojska vracat ima 1 stotinku da je skloni :p e da jos me zanima dali se taj attack planner moze koristiti i na sds rundama ili ti speed serverima?
 

DeletedUser

Guest
skuzio sam kako radi taj attack planner, nije mi samo jasno zasto govoris da bi svoju vojsku 3 sec poslao van osim ako je neki slabi deff koji ne zelim da mi pobije, pa namjestim ako on napada u 21:35:43, da ja napadam 21:35:42, znaci stotinku ranije tako da kad mu se pocinje vojska vracat ima 1 stotinku da je skloni :p e da jos me zanima dali se taj attack planner moze koristiti i na sds rundama ili ti speed serverima?

Ne znam je li došlo do neke pogrješke, ali napisao si da bi tvoja vojska došla 1 sec prije njegove, a to nema učinka.
A ovo što sam rekao za 3 sec - mislio sam da svoj off za kontru makneš 3 sec prije napada. To ćeš poduzeti ako se radi o jednakoj brzini tvoje i njegove vojske, a ukoliko nije tako, onda ćeš iskalkulirati kada trebaš poslati - prije ili poslije napada, također ovisno o brzini jedinica.

Valjda si me uspio pohvatati :festa:
 

DeletedUser

Guest
izgleda mi mnogo zahtjevno, znaci moram izracunati da maknem svoju vojsku pa da se vrati na sekundu poslije njegovog napada i odmah krene, zvuci mi nemoguce, ali je opet moguce posto sam se nasao u par takvih situacija kada se moja vojska vracala nazad sa njegovog sela a istodobno mislim da oko 400 stotinki kasnije njegova napadacka vojska je dolazila da mi porusi tu moju koja se vraca i tu nema spasa i sada opet dolazi ono pitanje KAKO? ako ima netko tko stvarno to zna objasnit na tenane sta bi se reklo ja bih mu stvarno bio zahvalan, a i mislim da nisam jedini kojeg to zanima, gledao sam malo po youtube-u i forumima i nigdje konkretnog odgovora...
 

DeletedUser

Guest
Ne nego ovako:
izracunash kolik osjekirama treba da stigne do tamo i udarish u istu sekundu ha ya
Ovnovi su spori i od sjekira i bice ti odma u istu sek :p

Posto malo teze kontash javi mi se na pp sve cu ti pojasniti :andjeo:
 

kenoo

Member
Reaction score
0
Ako ti vec niko ne objasni javi se meni na pp pa cu ti pojasniti malo bolje... Mozes i izbjeci backtime isto jednostavno (kad ti neko posaljes napad istu sekundu kad se vrati tvoja u selo) samo trebas imati premium i jednu malu skripticu...
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
skuzio sam kako radi taj attack planner, nije mi samo jasno zasto govoris da bi svoju vojsku 3 sec poslao van osim ako je neki slabi deff koji ne zelim da mi pobije, pa namjestim ako on napada u 21:35:43, da ja napadam 21:35:42, znaci stotinku ranije tako da kad mu se pocinje vojska vracat ima 1 stotinku da je skloni :p e da jos me zanima dali se taj attack planner moze koristiti i na sds rundama ili ti speed serverima?

moze i tamo je to najcesce jedino oruzje :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
ajde stvarno sad ako je netko voljan mi to malo vise pojasnit neka mi se javi na pp bit cu mu mnogo zahvalan, a mislim da nisam jedini s tim problemom...
 

DeletedUser

Guest
Ako ti vec niko ne objasni javi se meni na pp pa cu ti pojasniti malo bolje... Mozes i izbjeci backtime isto jednostavno (kad ti neko posaljes napad istu sekundu kad se vrati tvoja u selo) samo trebas imati premium i jednu malu skripticu...


E vidiš, to se meni ne sviđa što duže igram plemena. Imam osjećaj da više uopće nema skilla što se igre tiče, već se učestalo koriste razno-razne skripte i ostali dodatci što također uništava žar igranja, bar kako ja mislim.

:ljut:
 

kenoo

Member
Reaction score
0
E vidiš, to se meni ne sviđa što duže igram plemena. Imam osjećaj da više uopće nema skilla što se igre tiče, već se učestalo koriste razno-razne skripte i ostali dodatci što također uništava žar igranja, bar kako ja mislim.

:ljut:

Ne bas. Sve zavisi od toga koliko je backtime dobar. Ako imas "lufta" 1 sekundu na primjer onda ga je uz premium jednostavno izbjeci, dok kad su u pitanju ms onda je malo teze i treba vjezbe... Skripte ti fakticki ne pomazu toliko puno oko skila (osim kad je backtime u pitanju da ga izbjegnes) vec su tu samo da tebi skrate tvoje vrijeme provodjenja na plemenima i radjenjem razno raznih akcija...
 
Top