Poraženi protivnici (Igrači)

Status
Not open for further replies.

Godfather.

Member
Reaction score
0
auuu izvini molim te fakerc da se tebi nesto moram objasnjavati !
Ali evo da nebude da je muljaza a rubo bravo citas tw stats ko veliki...
Decko je bio ofer imao zid na 15 medjutim spava dugo pa mu napad u 7 bio previse,,,
pobijeno je 800 sjekira nesto koplji i maceva i 120 lake ! Sto tv stats govori, nije moj problem stoo imam dobrog paladina a i vosjke pa nemoze mi meda.
Medjutim faker zalosno je da visis po top 20 i i gledas ko kako igra, umjesto da farmas. Tako mi barem neces gledati u ledja (rubo: mislim da smo na 4 bili u istom tribe)

Svaka ti cast brat moj :eek:k: da kazem da smo u rangu ;)
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Gle to je dobro malo kasnije...svi to adimo osvajamo bonus sela.....barbarska sela koja nastanu kad igrac napusti igru....strateski vazne barbare itd itd....ali prvih 3-4 sela terba uzet kako spada... :D :D

potpis na sve


auuu izvini molim te fakerc da se tebi nesto moram objasnjavati !
Ali evo da nebude da je muljaza a rubo bravo citas tw stats ko veliki...
Decko je bio ofer imao zid na 15 medjutim spava dugo pa mu napad u 7 bio previse,,,
pobijeno je 800 sjekira nesto koplji i maceva i 120 lake ! Sto tv stats govori, nije moj problem stoo imam dobrog paladina a i vosjke pa nemoze mi meda.
Medjutim faker zalosno je da visis po top 20 i i gledas ko kako igra, umjesto da farmas. Tako mi barem neces gledati u ledja (rubo: mislim da smo na 4 bili u istom tribe)

a ovo je za sve one koji se dvoume sta naoblati neko seoce ili ovako nekog zidara sa poluofom


@domingus da si neznam ti koliko aktivan i da mozes kupovati gradevine u kompletu da se ni ne grade nemozes stici nekogab tko je noblao ovakvo selo

kako nitko ne zeli shvatiti ovo kao dobronamjerne kritike kada se kritizira trosenje nobla na sela od 500 bodova
 

DeletedUser

Guest
FAKERKC - cijelo ovo vrijeme čitam tvoje postove, ali, nažalost, nigdje nisam vidio da je netko, po tvome mišljenju, učinio pravu stvar. Non-stop kritiziraš, da ne kažem sereš po drugima, a meni ni nakon 3 pitanja nisi odgovorio koji ti je hebeni nick. Zar se toliko sramiš pokazati ili i dalje želiš biti Casper? :zid:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
potpis na sve




a ovo je za sve one koji se dvoume sta naoblati neko seoce ili ovako nekog zidara sa poluofom


@domingus da si neznam ti koliko aktivan i da mozes kupovati gradevine u kompletu da se ni ne grade nemozes stici nekogab tko je noblao ovakvo selo

kako nitko ne zeli shvatiti ovo kao dobronamjerne kritike kada se kritizira trosenje nobla na sela od 500 bodova

Ma znam ja isto ne volim noblat barbare, radije noblam igrača od 1000 bodova nego barbara od 1500, ali neki na taj način taktiziraju, sad koliko je uspješno ovisi od igrača do igrača. Zvonkec3 pogledajte ga na hr1, nije sigurno slučajno dogurao do toliko sela.
 

DeletedUser

Guest
*update*

3bxx7k7kx50ddwsa1pse.jpg
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...neki su se malo "primirili", neki krenuli, ...uglavnom cure su jos uvjek vrlo uvjerljive:

1 Itzpapalotl [DorA] 57.092
2 BattalGazi [THG] 56.495
3 Avantura [..BB..] 55.954
4 pandora-plava [DorA] 54.073
5 Muhetina [DorA] 53.444
6 Asipu [BANG] 52.832
7 scapa [PLEME] 51.946
8 WhiteWidow7 [PLEME] 50.522
9 Vanjuha [..BB..] 49.044
10 *Amazonka* [DorA] 45.155
 

DeletedUser

Guest
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime Poražen
1 BattalGazi [THG] 398.279


Ovo je impresivno, svaka čast battale.
Ugl. da ne duljim, detalje potražite OVDJE na profilu dotičnog igrača.
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime Poražen
1 BattalGazi [THG] 398.279


Ovo je impresivno, svaka čast battale.
Ugl. da ne duljim, detalje potražite OVDJE na profilu dotičnog igrača.


Svaka čast njemu.. Zaposlio je on cijelo PLEME , i malo ih unazadio..
Cijelo pleme se tuče sa jednim igračem :andjeo:

Ali i njima čestitke, vidi se da su dobro organizirani
 

DeletedUser

Guest
pa i nije bas da se cijelo pleme tuce s jednim igracem.. odredjenih 10 igraca ga napadaju, a on je navukao deff od drugih 15 igraca..

tako da to tvoje i ne drzi vodu, ali ako ces se bolje osjecati s time, samo daj:eek:k:


ali naravno svaka cast ljudima koji ga deffaju, vidi se da su se uspjeli malo bolje organizirati nego zadnji put:lool:
 
Last edited by a moderator:

ghost007

Member
Reaction score
0
pa i nije bas da se cijelo pleme tuce s jednim igracem.. odredjenih 10 igraca ga napadaju, a on je navukao deff od drugih 15 igraca..

tako da to tvoje i ne drzi vodu, ali ako ces se bolje osjecati s time, samo daj:eek:k:


ali naravno svaka cast ljudima koji ga deffaju, vidi se da su se uspjeli malo bolje organizirati nego zadnji put:lool:


Čuj.. jest da Battal.. pokazuje samo Gubitke od PLEMENA..
A nigdje ne pokazuje koliko deffa se gubilo kod njega..

Ali kako god okreneš.. Samo od ovog šta je stavio na svoj profil..
Vidi se da je palo barem 9-10 vaših offova, i par plemića.. :lool:

To vam je čisti rat protiv jednog igrača
PLEME vs Battal :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Čuj.. jest da Battal.. pokazuje samo Gubitke od PLEMENA..
A nigdje ne pokazuje koliko deffa se gubilo kod njega..

Ali kako god okreneš.. Samo od ovog šta je stavio na svoj profil..
Vidi se da je palo barem 9-10 vaših offova, i par plemića.. :lool:

To vam je čisti rat protiv jednog igrača
PLEME vs Battal :ludilo:

Jeste da ne farmamo sad ove sto su ga deffali. :hmm:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Ja stvarno ne vidim u čemu je sad ovdje problem :confused:

počelo je ovako....
AH2 (501|540) K55 4,178 grifon2 [PLEME] BattalGazi [THG] 2012-04-29 07:00:47

pa dobio po nosu
03 Iskopat će tebe Bili. (499|534) K54 5,222 BattalGazi [THG] maratonci [PLEME] 2012-05-03 08:00:04
03. STAN (498|535) K54 3,672 BattalGazi [THG] scapa [PLEME] 2012-05-03 07:59:36

Niti smo se mi sjetili pa krenuli napadati jadnog batalla niti mi njega vrijeđamo_Odgovorili smo na njegovu provokaciju najbolje šta znamo -plemenski- kako se u ovoj igrici i radi ovo je i dalj igra PLEMENA a ne pojedinaca i mi ju igramo.

:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Da se mene pita, trebali ste skupiti 20-ak plemića i noblat 5 igrača oko njega, a njega pošteno izfjekat. Mislim da bi to bilo učinkovitije, ali, naravno, nitko nije mogao znati da ima 15 paladina u SELIMA! :boks:
 

DeletedUser

Guest
Ja stvarno ne vidim u čemu je sad ovdje problem :confused:

Niti smo se mi sjetili pa krenuli napadati jadnog batalla niti mi njega vrijeđamo_Odgovorili smo na njegovu provokaciju najbolje šta znamo -plemenski- kako se u ovoj igrici i radi ovo je i dalj igra PLEMENA a ne pojedinaca i mi ju igramo.

:pivo:

ma sve to stoji dodi.. ali oni kao se oce praviti pametni pa govore da jedan igrac nama radi probleme..

pa mislim, posaljite mi 15 deffova, pa ni bog nece moci da me nobla:D
 

DeletedUser

Guest
Čuj.. jest da Battal.. pokazuje samo Gubitke od PLEMENA..
A nigdje ne pokazuje koliko deffa se gubilo kod njega..

Ali kako god okreneš.. Samo od ovog šta je stavio na svoj profil..
Vidi se da je palo barem 9-10 vaših offova, i par plemića.. :lool:

To vam je čisti rat protiv jednog igrača
PLEME vs Battal :ludilo:

naravno da se neće objaviti deff (pogotovo zato što je debelo preživio i nisu ništa vidjeli), kao što se ne objavljuje ni off kad oni stavljaju izvještaje, ali ovo dovoljno govori:

danas
PLEME: +18.562 ODA
ThonG: +194.930 ODD
 
Last edited by a moderator:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Po meni, previše priče oko jednog zaista dobrog fajta. Sva ta osporavanja, prepucavanja i omalovažavanja umanjuju postignuća obiju strana, a ona su svakako dojmljiva....Misli li itko od vas da je sramota izgubiti off ili deff u akciji??? Vojska je tu da se troši, sela su tu da se brane ili osvajaju, igra je tu da nas razonodi i zabavi... U nekim reakcijama ne vidim zabavu a kamoli razonodu, vidim samo osobne frustracije i komplekse....
Moje skromno mišljenje.
Čestitam objema stranama na rezultatima u igri, ostalo je uobičajni folklor koji redovito prati pobjednike i poražene...
 

DeletedUser

Guest
Po meni, previše priče oko jednog zaista dobrog fajta. Sva ta osporavanja, prepucavanja i omalovažavanja umanjuju postignuća obiju strana, a ona su svakako dojmljiva....Misli li itko od vas da je sramota izgubiti off ili deff u akciji??? Vojska je tu da se troši, sela su tu da se brane ili osvajaju, igra je tu da nas razonodi i zabavi... U nekim reakcijama ne vidim zabavu a kamoli razonodu, vidim samo osobne frustracije i komplekse....
Moje skromno mišljenje.
Čestitam objema stranama na rezultatima u igri, ostalo je uobičajni folklor koji redovito prati pobjednike i poražene...

:eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Po meni, previše priče oko jednog zaista dobrog fajta. Sva ta osporavanja, prepucavanja i omalovažavanja umanjuju postignuća obiju strana, a ona su svakako dojmljiva....Misli li itko od vas da je sramota izgubiti off ili deff u akciji??? Vojska je tu da se troši, sela su tu da se brane ili osvajaju, igra je tu da nas razonodi i zabavi... U nekim reakcijama ne vidim zabavu a kamoli razonodu, vidim samo osobne frustracije i komplekse....
Moje skromno mišljenje.
Čestitam objema stranama na rezultatima u igri, ostalo je uobičajni folklor koji redovito prati pobjednike i poražene...

Bravo :eek:k:,bolje se nebi ni sama izrazila :pivo:
Ajmo ljudi ratovati i katati :festa:
 

DeletedUser

Guest
danas
PLEME: +18.562 ODA
ThonG: +194.930 ODD

Malo ti računica nevalja za danas kad se već hvališ:

PLEME: +59065 ODA
ThonG:+194.930 ODD

Uzeći u obzir prve napade izgleda ovako, barem ovo što smo vidjeli:

PLEME: +110665 ODA + još par desetaka tisuća
ThonG: +45800 ODD + još par desetaka tisuća

A kad zbrojiš to onda dobiješ da ste vi dobili kojih 70 k više poraženih kao branitelj, što je jako malo s obzirom ako ćeš uzeti u obzir koliko se off brže radi od deff-a.

No unatoč svemu čestitke na obrani. Nismo gotovi ni vi ni mi još....neka je i ovako, uvijek je lijepo vidjet da netko pruža otpor. Pitanje je samo tko će prvi pokleknut...sretno :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top