Poraženi protivnici (Plemena)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
gle srce zalijepio si svoju vojskicu na zid naše drage kolegice ,umijesto da pošalješ malere i vrtlare da poskidaju koščice od tvoje vojske i ponovno posade cvijeće oko zida ,ti se prijetiš s nekakvim napadima ......kako ti kažeš nemamo više vojske .......a zašto sam ne pošalješ vojsku pa to i potvrdi........i još nešto ...nisam vidjela sve izvještaje od tebe kak si nas počistio i zašto ne kažeš svima koliko ste napada zalijepili ...........srećo ti si za rang diječijeg vrtića ..i zato te molim da lijepo pustiš ove velike igrače da i oni nešto kažu..........(oprostite PMS)
 

DeletedUser

Guest
gle srce zalijepio si svoju vojskicu na zid naše drage kolegice ,umijesto da pošalješ malere i vrtlare da poskidaju koščice od tvoje vojske i ponovno posade cvijeće oko zida ,ti se prijetiš s nekakvim napadima ......kako ti kažeš nemamo više vojske .......a zašto sam ne pošalješ vojsku pa to i potvrdi........i još nešto ...nisam vidjela sve izvještaje od tebe kak si nas počistio i zašto ne kažeš svima koliko ste napada zalijepili ...........srećo ti si za rang diječijeg vrtića ..i zato te molim da lijepo pustiš ove velike igrače da i oni nešto kažu..........(oprostite PMS)

E ako ste vi zensko pleme onda smo i mi zensko pleme.
Mirisete mi na nekog poznatog... hmm...
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
gle srce zalijepio si svoju vojskicu na zid naše drage kolegice ,umijesto da pošalješ malere i vrtlare da poskidaju koščice od tvoje vojske i ponovno posade cvijeće oko zida ,ti se prijetiš s nekakvim napadima ......kako ti kažeš nemamo više vojske .......a zašto sam ne pošalješ vojsku pa to i potvrdi........i još nešto ...nisam vidjela sve izvještaje od tebe kak si nas počistio i zašto ne kažeš svima koliko ste napada zalijepili ...........srećo ti si za rang diječijeg vrtića ..i zato te molim da lijepo pustiš ove velike igrače da i oni nešto kažu..........(oprostite PMS)

Govorim u ime plemena a vas su iznapusavali igraci do 1,5k
Zar se nepitate a sta je sa onim preko 1,5k :D..... Zene :-* pre nego skocite kazite hoooop i ja nisam licno vs 1 nista rekao kao sto vi protiv mene radite :)))

E pa znam ja koga vi najvise volite :-*
 

DeletedUser

Guest
DorA
Poraženi protivnici: 312.661 (1.)

Hvala Bogu , pa ne djelim kontinent s njima hihihi :D


Glavno da je GodFather. prijetio uokolo i lijepo nekakve izvještaje ;)
Sljedećeg jutra , plemena -ULT- više nije bilo :hahaha:



btw.
Nisam mogao da ne primjetim

Plemenski ratovi
Pleme .V.
Poraženi protivici u napadu : 0
Poraženi protivnici u obrani : 38.643

:hmm:
 

DeletedUser

Guest
haha.. zene pale i zare.. skidam kapu curke na daleko najvecem plemenskom OD do sada:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Ajmo curke :boks:,ova tema zamrla od kad nam nema kuma


Poraženi protivnici (Plemena)


1 Russway 287.541
2 Klub razvedenih žena 257.508
3 Bad Boyz 249.403
4 -PLEME- 226.567
5 Opus dei 169.948
 

DeletedUser

Guest
Mislim da se trebate okrenuti temi i maniti se rasprave :boks::boks:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 Russway 345.725
2 Klub razvedenih žena 327.713
3 Bad Boyz 316.811
4 -PLEME- 256.595
5 Opus dei 217.391
6 BANGARANG 207.723
 

DeletedUser

Guest
Village Points Old owner New owner Date/Time
black5 (493|532) K54 1,835 Hagrid Štef0612 [Opus] 2012-05-01 19:41:01
black4 (494|530) K54 1,242 Beky [.V.] Štef0612 [Opus] 2012-05-01 18:00:54
black3 (492|529) K54 2,719 nina86 [.V.] Štef0612 [Opus] 2012-05-01 07:00:31

Covjek noblao 3 sela u danu,i to 3 ziva igraca.U ovom stadijumu igre... :woot:
Svaka cast majstore! :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Cestitke gospodjama iz Dore u "rusenju" ULT plemena,u kojem sam i ja bio.
vec se izdvajate,kao timski igraci..sto se vrlo jasno i vidi..
i velika zahvalnica Lazaru (God Father.) na sebicnosti,jer ni u jednoj akciji na doru nije ucestvovao..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Cestitke gospodjama iz Dore u "rusenju" ULT plemena,u kojem sam i ja bio.
vec se izdvajate,kao timski igraci..sto se vrlo jasno i vidi..
i velika zahvalnica Lazaru (God Father.) na sebicnosti,jer ni u jednoj akciji na doru nije ucestvovao..

Hvala :eek:k: ali Lazar je uveliko ucestovao u ratu...krcao je sebi deff tak da smo mi mirno mogle peglati po ostalima :festa:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Hvala :eek:k: ali Lazar je uveliko ucestovao u ratu...krcao je sebi deff tak da smo mi mirno mogle peglati po ostalima :festa:

:pivo::pivo:, ...to mi zvuci gadno, ...:boks:, svaka cast cure, za sad odlicno, ...samo naprijed
 

lazayb2

New Member
Reaction score
0
ima jos puno,rano je jos prognozirati, ali polako se izdvajaju PLEME i R.S.W.. :festa::festa::festa::festa::festa::festa::festa:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...porazeni protivnici,

1 -PLEME- 370.502
2 Russway 370.063
3 Bad Boyz 344.087
4 Klub razvedenih žena 341.911
5 Opus dei 230.518


...polako stvari sjedaju na svoje mjesto


...ako netko iz PLEMEna ima vremena neka okaci izvjestaje, ...pogotovo one o deffanju napadnutih igraca, ...hmmm, cure moje, cure, :lool::lool:

lp.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
Svaka čast Štefu, ali nekako su mi ta noblanja sumnjiva :ludilo:

Nije da se miješam, no osvojio je 3 sela, a ODA mu skočio za samo 3k. Ispričavam se ako griješim, al' to ili su neki kreteni bez vojske ili su štefu očišćena sela ili pak neki dogovor noblanja.

:ludilo:

EDIT:
Čestitke scapi i maratoncu za akciju na Battalgazi. Vidim, pala su mu dva velika sela. Krenulo je opako, samo tako naprijed :boks:
 
Last edited by a moderator:

scapa

Banned
Reaction score
0
Svaka čast Štefu, ali nekako su mi ta noblanja sumnjiva :ludilo:

Nije da se miješam, no osvojio je 3 sela, a ODA mu skočio za samo 3k. Ispričavam se ako griješim, al' to ili su neki kreteni bez vojske ili su štefu očišćena sela ili pak neki dogovor noblanja.

:ludilo:

EDIT:
Čestitke scapi i maratoncu za akciju na Battalgazi. Vidim, pala su mu dva velika sela. Krenulo je opako, samo tako naprijed :boks:

...akcija na Battalgazi je PLEMEnska akcija, ...cestitke idu cjelom PLEMEnu, ...posebno nasem Voljenom Vodji...
 
Status
Not open for further replies.
Top