poredak plemena

Status
Not open for further replies.

ghost007

Member
Reaction score
0
Hehehehe, za mene BB prvi a onda svi ostali.... Možemo mi na svom internom forumu došaptavati se i analizirati tko je za stvarno kandidat za prvo mjesto ali prema van, hehhehehehe, mi smo prvi! To nam je i borbeni poklič, naoružani toljagama jurišamo na neprijatelja frustrirano vičući :- Mi smo prvi, nemaj drugih prvih osim nas!


:hahaha: , a neka sretno vama a i ostalima..
 

DeletedUser

Guest
upravo si vanjuha sve sto si rekao, ali evo ti primjer.
Kada je bila akcija na aneniona isla je kruzna od vase strane svi defajte (nekog pored igraca) a ne njega, kada se krenule noble stize od njega poruka zasto me napadate.
A forum je i namjenjen za rasprave.
Meni je drago sto je ovo dobar fajt, posebno jer smo sa clanovima izjednaceni ;=
 

DeletedUser

Guest
a kome sam se borise prodao kad toneja nije ni bilo pokupili su se jer ste napravili 5k saveza ?
Ne htjedoh ovo spomenuti al evo, u trenutku kada sam prenoblavao selo koja su uzimali likovi bez crkve i rezervacije, trazili ste od mene ACC kao za kaznu dobit ces manji :) to je glavni razlog zasto ja ne igram i plemenu danas, a drugi si ti i tvoja politika bez uvrede, ali nisi dobro oponasao funkciju vodje, za razliku od scape koji je bio objektivan uvijek.
I da sa BB nije objavljen rat jer ocigledno dok im sela padaju oni se javljaju sa porukama zasto ih napadamo....
Ja mislim da ti je malkice krivo sto je ovoliko clanova pozvano na server izvinii necu vise...
Al se samo zapitaj ovo bili svi oni pozvani u jedan trajb da nema limita....

Mogao si otici kod Dise i Grimija u pleme.
...Jocker... Joined 07th July 2011 - 14:07 1,212,727
Milion bodova si ima, prvi igrac na serveru.

To sto si ti napunio gace je druga stvar.

Ja mislim da ti je malkice krivo sto je ovoliko clanova pozvano na server izvinii necu vise...

SB politika broj 2.

Dodjes na server hr 8 sa 3 plemena, napravis saveznistvo sa 3 plemena i par napova.
Al bitno da je za sve krivo Pleme sa hr 4 servera....

Hehehehehe, da skratim, igrajte igru, vodite konstruktivne rasprave a manite se upiranja prstom u druge jer tako nećete postići ništa osim što ćete smoriti nas ostale...

Svaka cast Vanjuha. Sve si rekao.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Meni je drago sto je ovo dobar fajt, posebno jer smo sa clanovima izjednaceni ;=

Ne znam za izjednačenost članova, neću ulaziti u prebrojavanje... ali činjenica je da akcija izaziva reakciju, da ako jedna strana okupi koaliciju, druga strana mora učiniti isto kako bi ostala konkurentna jer sam ići protiv saveza više plemena je besmisleno... Ono što ja znam je da smo krenuli samo sa akademijom a onda kad su počele kombinacije, kad su se crvene točke počele množiti, poduplavati... počeli smo i mi na taj način igrati i moram priznati da smo debelo zakasnili na taj vlak, svi jači savezi su već sklopljeni. Nekako sam se nadao da će na ovom svijetu biti fajt između plemena a ne koalicija ali šta je- tu je... prilagodi se ili nestani.... Razumijem jaka plemena kad sklapaju saveze ali ne razumijem manja plemena koja ulaze u takve koalicije, jer tu nema nikakvog drugog motiva osim spašavanja guzice i nerealnog životarenja u igri... manja plemena moraju biti svjesna da su pijuni u igri velikih i umjesto da se ponosno pofajtaju pa i izginu ako treba, oni gaze svoju zastavu, ponos i k'o peseki čekaju da ih gazde pozovu u svoje redove, ako ih ikad i pozovu.... Zastava je samo jedna kao i ponos, također na vrhu ima mjesta samo za jednoga, to je činjenica!!! Ako netko misli da je fora biti drugi ili treći, super za njega...., mene osobno ne pogoni prvo mjesto već zezanje, sama igra kao takva (uf, kako sam ja super i skroman lik), nema lijepšeg nego igrati protiv jačih i nema sramote u gubitku sela, restartu (ako izgubiš- pa jači su, ako pobjediš- onda si faca, heheheheh)... sramota je ne pružiti otpor i zgaziti svoj ponos! Bla, bla, bla...
Jedva čekam kad će se pojaviti svijet u kojem se neće moći slati pojačanja izvan plemena, navodno ima takav na bih servru... to će biti istinska igra...
Meni je drago sto je ovo dobar fajt
A slažem se s tobom da je ovo dobar fajt i da će biti sve bolji, uživajmo u njemu bez negativnih primisli i niskih strasti....
 
Last edited:

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Vrag će doći po svoje, hehehehee...
Evo primjera igre,.... moj dobar drug Nimiz, čovjek kojeg izrazito poštujem, u suprotnom je taboru i jedva čekam da mu dođem arlaukati i nužditi pod zidove. Zašto? Pa zato što ću mu se krvi napiti preko poruka a i dobro ćemo se nasmijati, Shumija isto priželjkujem za neprijatelja jer će on onda mene nasmijavati... Nije mi do pametovanja ali jel' ja jedini tako razmišljam?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
21312q.jpg
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
Vrag će doći po svoje, hehehehee...
Evo primjera igre,.... moj dobar drug Nimiz, čovjek kojeg izrazito poštujem, u suprotnom je taboru i jedva čekam da mu dođem arlaukati i nužditi pod zidove. Zašto? Pa zato što ću mu se krvi napiti preko poruka a i dobro ćemo se nasmijati, Shumija isto priželjkujem za neprijatelja jer će on onda mene nasmijavati... Nije mi do pametovanja ali jel' ja jedini tako razmišljam?

nisi jedini ima još nas par koji kuže da je ovo igra! :pivo:
a ovi ostali nedaj bože da se sretnu na ulici! :zid:

gyorke malo su ti se karte prolipšale ili san ja još pijan od sinoč! :woot:
 

DeletedUser

Guest
Ima nas više koji kuže da je to samo igra te se ne treba bespotrebno frustrirati. :festa:

Nažalost, ovaj lik to ne razumije. :ljut:


LerDI 06.06. u 10:08 sati
ma boli me kurac ionako su svi debili oko njega i on sam..a i onako mi se polako prestajalo igrat tako da možeš i ovog barbara uzet ako hoces :)

Gens ZG 06.06. u 10:09 sati
Gle, debil si ti jer imaš doma hrpu deffa, dok se ostali pate na frontama.
Ne razumijem tvoj način igranja, al sam siguran da je sebičan

LerDI 07.06. u 01:39 sati
ko si ti da ti mene vrijedaš preko ovih poruka ae faco da te vidim uzivo kad ti slomin zube p ces onda vidit ko je debil kretenu jedan

Gens ZG 07.06. u 01:40 sati
samo miran budi

Gens ZG 07.06. u 11:49 sati
Frustracija je zajebana stvar.. odi se malo opusti

LerDI 08.06. u 12:43 sati
ae pičko da se nademo na cesti da te slomim na pol jebem ti mater

Gens ZG 08.06. u 13:28 sati
Hahahah, ti si bolestan čovjek. Odi malo radi u životu jer vidim da nemaš pametnijeg posla osim prodavanja magle na online igricama. Ali dobro, uvijek se nađu čudaci kao i ti ;)

LerDI 08.06. u 19:11 sati
i mislio sam da ce nesto filozofirat kad nemaš muda da izades na cestu pičkice

Gens ZG 08.06. u 19:15 sati
Evo, izašao sam na cestu, ali nigdje nikoga, bar ne isfrustriranih ljudi kao što si ti ;)

LerDI 09.06. u 02:54 sati
ae pičko reci mjesto i vrijeme

Gens ZG 09.06. u 15:21 sati
Stradun, 12 sati u utorak :)
 

DeletedUser

Guest
gyroke fulio si malo mapu (BB jos par plemena) al eto nema veze.
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Vrag će doći po svoje, hehehehee...
Evo primjera igre,.... moj dobar drug Nimiz, čovjek kojeg izrazito poštujem, u suprotnom je taboru i jedva čekam da mu dođem arlaukati i nužditi pod zidove. Zašto? Pa zato što ću mu se krvi napiti preko poruka a i dobro ćemo se nasmijati, Shumija isto priželjkujem za neprijatelja jer će on onda mene nasmijavati... Nije mi do pametovanja ali jel' ja jedini tako razmišljam?

:pivo:
nisi jedini

dobro ja baš neću nužditi pod zidinama :D al uglavnom se slažem s tobom
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
gyroke fulio si malo mapu (BB jos par plemena) al eto nema veze.

Hehehehehehhehehe, ma kog' je briga, ti znaš i to je dovoljno, ostali nek' maštaju....
 

DeletedUser

Guest
Poredak Ime plemena
1 PLEME 1.077.362
2 R.S.W 1.021.718
3 ..BB.. 592.139
4 Opus 588.826
5 BANG 525.499
6 DorA 513.310
7 SHARK. 454.091
8 » ? « 294.151
9 CHOSEN 263.658
10 Km-caa 206.997

jos se samo ceka, da se vidi ako ce evil slijediti primjer svoga susjeda:kokice:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Poredak Ime plemena
1 PLEME 1.077.362
2 R.S.W 1.021.718
3 ..BB.. 592.139
4 Opus 588.826
5 BANG 525.499
6 DorA 513.310
7 SHARK. 454.091
8 » ? « 294.151
9 CHOSEN 263.658
10 Km-caa 206.997

jos se samo ceka, da se vidi ako ce evil slijediti primjer svoga susjeda:kokice:


Ma đabe ti čekanje,, jer on će slijediti taj primjer :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Poredak Ime plemena
1 PLEME 1.077.362
2 R.S.W 1.021.718
3 ..BB.. 592.139
4 Opus 588.826
5 BANG 525.499
6 DorA 513.310
7 SHARK. 454.091
8 » ? « 294.151
9 CHOSEN 263.658
10 Km-caa 206.997

jos se samo ceka, da se vidi ako ce evil slijediti primjer svoga susjeda:kokice:

:lool::lool::lool::lool:
 

DeletedUser

Guest
dali je to pleme RSW uvrstilo SHARK u još jednog brata?

The eviL Left 13th June 2012 - 21:06 46,443
Kii Wu. Left 13th June 2012 - 15:06 74,734

čist sumnjam da je transfer bez koristi :lool: :eek:k:

pitam li se dali su to sva braća :confused: ili se još koji traži :confused: mislim u svakom dobrom filmu uvijek ih ima više :pivo:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
dali je to pleme RSW uvrstilo SHARK u još jednog brata?

The eviL Left 13th June 2012 - 21:06 46,443
Kii Wu. Left 13th June 2012 - 15:06 74,734

čist sumnjam da je transfer bez koristi :lool: :eek:k:

pitam li se dali su to sva braća :confused: ili se još koji traži :confused: mislim u svakom dobrom filmu uvijek ih ima više :pivo:

:andjeo: najbolje je da se ni ne komentira ovo tvoje

Usput, nisi ni primjetio da je i Kranjo iz BANG prešao tamo :hahaha:
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top