Postavke: Svijet 21

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Postavke

Brzina igre: a) 1.1 b)1.2 c)1.3
Brzina jedinica: a) 1.1 b)1.2 c)1.3
Moral: a) aktivno (bazirano na vremenu) b) neaktivno
Pravilo farme: a) aktivno b) neaktivno
Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno b) 1% bodova sela
Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje b) sustav 3 razine
Crkva: a)aktivno b) neaktivno
Noćni bonus: a) aktivno od 1:00 do 7:00 sati b) aktivno od 02:00 do 06:00 c) aktivno od 00:00 do 08:00
Zastave: a) Omogućeno b) Onemogućeno

Jedinice

Paladin: a) neaktivan b) aktivan, bez predmeta c) aktivan, s predmetima
Strijelci: a) aktivno b) neaktivno
Milicija: a) Omogućeno b) onemogućeno

Plemić

Maksimalni doseg plemića: a) 30 Polja b) 40 polja c)50 polja
Maksimalan broj igraca u plemenu: a)25 b)30 c)35
 
Reaction score
2
Znam da se nece prihvatit ali bar da probam ako ne sad za iduce svjetove..Iskljuite sve silne pogodnosti premiuma ostavite samo pomocnik upravitelj i prem acc..Skracivanje gradnje kupovanje resa povecanje proizvodnje iskljucit..Je da na kraju bez obzira na premium najbolji na kraju pobjede ali plemena gube tu car natjecanja do kraja pocetnicke.Natjeces se s nekim za vise ofarmat a taj ima 100lc a neki prosjecni igrac ni stalu..Ili stavite da svi pocinju sa cca 1500pb koje mogu koristit samo na tom svijetu i da na accu ne moze big vise od 1500premiuma a da ih ima samo na tom svijet na drugim koliko i inace pa da su sve pogodnosti ukljucene
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Znam da se nece prihvatit ali bar da probam ako ne sad za iduce svjetove..Iskljuite sve silne pogodnosti premiuma ostavite samo pomocnik upravitelj i prem acc..Skracivanje gradnje kupovanje resa povecanje proizvodnje iskljucit..Je da na kraju bez obzira na premium najbolji na kraju pobjede ali plemena gube tu car natjecanja do kraja pocetnicke.Natjeces se s nekim za vise ofarmat a taj ima 100lc a neki prosjecni igrac ni stalu..Ili stavite da svi pocinju sa cca 1500pb koje mogu koristit samo na tom svijetu i da na accu ne moze big vise od 1500premiuma a da ih ima samo na tom svijet na drugim koliko i inace pa da su sve pogodnosti ukljucene

Stvarno je glupo vise ovo sa pb, nek makar ukinu trgovinu jer je igra postala smijesna, kad vidis top10 to je kao da si poredao od najvise potrosenih do najmanje potrosenih pb respektivno..
 

freya

Member
Reaction score
0
Stvarno je glupo vise ovo sa pb, nek makar ukinu trgovinu jer je igra postala smijesna, kad vidis top10 to je kao da si poredao od najvise potrosenih do najmanje potrosenih pb respektivno..

istina da nema pb ja bih bila svaki svijet prva :* <3
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Bilo bi uredu da se namjesti da se samo jednom moze pridruzit nekom plemenu,da se izbjegnu puste izdaje i spajanja...
barem bi tako ucinili zabavnijim plemena

Odavno smatram da treba uvesti masters postavku. Sedam pocetnih dana moze se mjenjati pleme, nakon toga u kojemu ostante vise nema mjenjanja plemena i naravno bez vanplemenskog defanja. To bi rijesilo mnoge probleme. Ali to nikad nece proci.Svakako savjetujem da zaigrate svijet 21 bez obzira na postavke.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Znam da se nece prihvatit ali bar da probam ako ne sad za iduce svjetove..Iskljuite sve silne pogodnosti premiuma ostavite samo pomocnik upravitelj i prem acc..Skracivanje gradnje kupovanje resa povecanje proizvodnje iskljucit..Je da na kraju bez obzira na premium najbolji na kraju pobjede ali plemena gube tu car natjecanja do kraja pocetnicke.Natjeces se s nekim za vise ofarmat a taj ima 100lc a neki prosjecni igrac ni stalu..Ili stavite da svi pocinju sa cca 1500pb koje mogu koristit samo na tom svijetu i da na accu ne moze big vise od 1500premiuma a da ih ima samo na tom svijet na drugim koliko i inace pa da su sve pogodnosti ukljucene

Dvije stvari su sigurne vezano za plemena, a to je: 1. nastavak ugrađivanja premium opcija. 2. opstanaka svijetova ovisno o trzistu.
Nekad su plemena bila minimalno zahvacena time, ali kako vrijeme prolazi i to se mjenja. Dakle to je nesto sto admini nemogu sprijeciti, bez obzira sto ja osobno mislim da su plemena igra koja moze donositi profit sa minimalnim uplitanjem premiuma. Uostalom nekoc davno sam osobno i presao na plemena bas radi toga. Ali, sto je tu je.

Nastavite sa prijedlozima postavki.
 
Last edited:

Toni

Active Member
Reaction score
11
Toni ne budi pametan i ne pametuj.Gle nikad u plemenima nije bilo od 00:08 bilo bi vrijeme jer ljudi po.ljetu duze spavaju

Da,al ako bi spava/la onda nemoj traziti brzi svijet,jer ako se planira brzi svijet onda treba bez nocnog,pa daj da se 0-24 koljemo,a ne spavat ako je brzi...
 

GRIFON

New Member
Reaction score
0
Ima da bude kako oni kazu,a kome se ne svidja ima I drugih servera.Ja trenutno igram jedan brzi svijet I razmisljam da se ne vracam na ove spore svijetove koji traju predugo,dok
pocne I zavrsi mozes napraviti dijete I poslati ga u vrtic
 

botina deLuxe

New Member
Reaction score
0
Lol? Kakav brzi svijet kad bude max 200 aktivnih igraca nakon mjesec i na 1.0
Mogu se svi igraci potrpat na 1 kontinent
 

Meho125

Member
Reaction score
5
treba za freyu napraviti onaj svijet sa moodusom spavanja. pa ukljucis modus spavanja i niko te ne moze napadati , dok se ne probudis :D
 

GRIFON

New Member
Reaction score
0
Sad recite da vam se ne smuci kad znate da treba za prvu fazu pola godine,pa dok se ne osvoji 85% dominacije jos ko zna koliko.Treba skratiti trajanje (sto mislim da je nerealno),ili smanjiti dominaciju na 70%(sto se moze), ili izbacivati svijetove svakih 6 mjeseci a ne svaka 3, jer cim pocne novi svijet dosta igraca odose tamo.Mislim da je komentar na mjestu a vi prosudite..
 

freya

Member
Reaction score
0
Dragi toni ne trazim to vrijeme zbog sebe nego zbog vecine ljudi jer znam da se ne budi svatko u 6 i
da bas svatko ne spava 6 sati jos je ljeto po ljetu ljudi duze spavaju a ovo je igra a ne obaveza

Sto se mene tice moze i bez nocnog bonusa hahaha :***
 
Reaction score
0
Brzina igre: a) 1.1 b)1.2 c)1.3
Brzina jedinica: a) 1.1 b)1.2 c)1.3
Moral: a) aktivno (bazirano na vremenu) b) neaktivno
Pravilo farme: a) aktivno b) neaktivno
Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno b) 1% bodova sela
Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje b) sustav 3 razine
Crkva: a)aktivno b) neaktivno
Noćni bonus: a) aktivno od 1:00 do 7:00 sati b) aktivno od 02:00 do 06:00 c) aktivno od 00:00 do 08:00
Zastave: a) Omogućeno b) Onemogućeno

Jedinice

Paladin: a) neaktivan b) aktivan, bez predmeta c) aktivan, s predmetima
Strijelci: a) aktivno b) neaktivno
Milicija: a) Omogućeno b) onemogućeno

Plemić

Maksimalni doseg plemića: a) 30 Polja b) 40 polja c)50 polja
Maksimalan broj igraca u plemenu: a)25 b)30 c)35
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Dragi toni ne trazim to vrijeme zbog sebe nego zbog vecine ljudi jer znam da se ne budi svatko u 6 i
da bas svatko ne spava 6 sati jos je ljeto po ljetu ljudi duze spavaju a ovo je igra a ne obaveza

Sto se mene tice moze i bez nocnog bonusa hahaha :***

to nije obaveza to stoji,al ili igras ili ne igras,ono izmedu ne postoji...
a brzi svijet s tolikim nocnim je gubljenje vrimena
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Ma ništa od toga sve skupa :D propadanje to čisto.. dok ne maknu premium i sve te mogućnosti da pare utječu na sve nece bit zanimljivo a to maknut neće...

al hajd.. postavke koje bi na nešto ličile bi bilo..

Brzina 1.3
Bez crkve..
Sa paladinom al bez predmeta..
Moral: Neaktivno..
Istraživanje jednostavno
Noćni 1 do 7
I bez zastava svakako..

Doseg plemka čim duže.. 50 polja
Igrača u plemenu 35 bez mogućnosti mjenjanja plemena što također neće ostvarit to.. Sa kim kreneš sa time do kraja... I deffanje samo unutar plemena.. da se izbjegne multiće velika savezništa i sve te gluposti..
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Postavke

Brzina igre: b)1.2
Brzina jedinica: a) 1.1
Moral: b) neaktivno
Pravilo farme: a) aktivno
Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno
Sustav istraživanja: a) pojednostavljeno istraživanje
Crkva: a)aktivno
Noćni bonus:c) aktivno od 00:00 do 08:00
Zastave: b) Onemogućeno

Jedinice

Paladin: c) aktivan, s predmetima
Strijelci: a) aktivno
Milicija: b) onemogućeno

Plemić

Maksimalni doseg plemića: c)50 polja
Maksimalan broj igraca u plemenu:b)30
 

vilenjak

Member
Reaction score
0
Brzina igre: b)1.2
Brzina jedinica: c)1.3
Moral: a) aktivno (bazirano na vremenu)
Pravilo farme: b) neaktivno
Zaštita od lažnih napada: a) neaktivno
Sustav istraživanja: b) sustav 3 razine
Crkva: b) neaktivno
Noćni bonus: c) aktivno od 00:00 do 08:00
Zastave: a) Omogućeno

Jedinice

Paladin: c) aktivan, s predmetima
Strijelci: a) aktivno
Milicija: a) Omogućeno

Plemić

Maksimalni doseg plemića: a) 30 Polja
Maksimalan broj igraca u plemenu: c)35
 
Status
Not open for further replies.
Top