pozivnice u pleme

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
dobio sam pozivnicu u pleme i ne mogu prihvatiti jer mi ne daje tu opciju, samo izbriši poruku i to je to...ovo je ne znam koji put da ne mogu prihvatit poziv...pa ak neko zna o čem se radi bio bi zahvalan
 

Holiday

Member
Reaction score
0
dobio sam pozivnicu u pleme i ne mogu prihvatiti jer mi ne daje tu opciju, samo izbriši poruku i to je to...ovo je ne znam koji put da ne mogu prihvatit poziv...pa ak neko zna o čem se radi bio bi zahvalan

Idi na Pleme --> Prihvati Pozivnicu..
 

DeletedUser

Guest
dobio sam pozivnicu u pleme i ne mogu prihvatiti jer mi ne daje tu opciju, samo izbriši poruku i to je to...ovo je ne znam koji put da ne mogu prihvatit poziv...pa ak neko zna o čem se radi bio bi zahvalan


Ma to je zato jer ne valja pleme pa neće ti prikazat pozivnicu :hmm:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
pa daj sta mora na svakoj temi neko pamtovat glupostima.

ako covjek lijepo pita i ljudi mu lijepo odgovore neka ostane na tome,, sta se pravis pametan ti predatoru uh da sam admin nebis vise provirio na forum
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Predator7 - opomenut pred iskljucenje

Kao sto holiday kaze, pleme - prihvati pozivnicu, osim ako vec imas pleme onda prvo moras napustiti trenutno pleme
 

DeletedUser

Guest
dobio sam pozivnicu u pleme i ne mogu prihvatiti jer mi ne daje tu opciju, samo izbriši poruku i to je to...ovo je ne znam koji put da ne mogu prihvatit poziv...pa ak neko zna o čem se radi bio bi zahvalan

Možda imaš pod filterima uključenu opciju da ti automatski odbija pozivnicu u pleme. Odi pod "Izvještaji" pa tamo isključi opciju "Pozivnice iz plemena" ako ti je kojim slučajem uključeno. Ako nije onda napravi kako su ti Holiday i rubo napisali.
 

DeletedUser

Guest
pa daj sta mora na svakoj temi neko pamtovat glupostima.

ako covjek lijepo pita i ljudi mu lijepo odgovore neka ostane na tome,, sta se pravis pametan ti predatoru uh da sam admin nebis vise provirio na forum


Ko te šta pito pametniji si kad šutiš evo dobio sam opomenu i dobro riješeno!:predaja:
 
Status
Not open for further replies.
Top