Prekid napada za Uskrs?

DeletedUser

Guest
Da li bude kakvih prekida napada i ako da, od kada do kada? Čisto da znamo na čemu smo.

Unaprijed hvala na odgovoru. :)

:pivo:
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Nema toga, samo Božić i Nova Godina...
bar do sad nije bilo, ne vjerujem da će se nešto promijeniti
 

DeletedUser

Guest
Nema toga, samo Božić i Nova Godina...

Hehe, to mi nema smisla. Uskrs je najveći krščanski blagdan, pa po nekoj logici ako se ne napada za Božić, nebi trebalo ni za Uskrs? Ne sjećam se više kako je bilo prije...

Ali čisto da znam dali ću za vrijeme Uskrsa "posjećivat" susjede ili napadati. :andjeo:
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Posjećivaćemo ih...i usput istjerati iz vlastitih sela :hahaha:

btw, sad se sjetih, nije bilo prekida prošle godine 100%, sjećam se da su bile kokoši umjesto kopljanika :D
 
Last edited:
Reaction score
0
Pa sta ako je praznik.. Ne vidim potrebu za prekidima.. Nova godina je poseban slucaj.. Svi se opijaju i idunegde na docek.. Nije fer da neko ko ostane kuci da roka sve oko sebe.. Za novu godinu firme ne rade, a za uskrs rade..
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Ne znam za vas gdje rade. Ali kod nas u Republici Srpskoj za Vaskrs ne radi nista.
 

DeletedUser

Guest
neće biti prekida napada za uskrs.

no vjerojatno će biti nekih iznenađenja u smislu pilića, zečeva i sl.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Neshvacam razlog zasto nece bit prekida.Uskrs najveci krscanski blagdan.
Ljudi ce bit s obiteljima,a ovi ostali kojima to nije puno vazno,ce to iskoristit.Sto bas i nije ok.
:ljut:
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Neshvacam razlog zasto nece bit prekida.Uskrs najveci krscanski blagdan.
Ljudi ce bit s obiteljima,a ovi ostali kojima to nije puno vazno,ce to iskoristit.Sto bas i nije ok.
:ljut:

uzmi u obzir da istu igru igraju i pripadnici drugih vjera, pogotovo sada kada se ba server zavrsio, nije ok da se postavi prekid napadanja na uskrs a ne postavi na bajrame i vaskrs ;)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
aaa vi bi prekide... e nemaaaaa, samo uzivajte u "ukrstenim macevima" u gornjem desnom uglu vaseg monitora :p

hahaha,uzivamo mi dobro ,meni je i drago sto nece bit prekida,al opet mislim da nije ok za druge.Al sto je i piplok rekao istina je.
jbg,ovdje smo da se igramo ponajprije :eek:ok:
 
Top