Prosjaci i Sinovi

DeletedUser

Guest
Gospodine posteni imas mahanje, da me lik 3 svijeta ganja zato sto sam znao sifru od igraca cijeg sam plemena vodja, i niti sam usao na racun nego dao sifru njegovom spijunu da udje. :D
Koji vrag me ponese, pa da ga restartujem, nema mi mira do kraja zivota. :confused:
 

DeletedUser

Guest
Ma kakve slike diplomacije....mi i vido o tome drzimo.Ajmo onda redom:
Disa brise diplomaciju.
[video=youtube;y_GKtg6p3jA]http://www.youtube.com/watch?v=y_GKtg6p3jA[/video]
 

DeletedUser

Guest
Evo šunji i disi se sudi za tribal hug
[video=youtube;JpwBS-rRBoI]http://www.youtube.com/watch?v=JpwBS-rRBoI[/video]

I toga ima koliko oces :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Evo nam se i pulp potresao veceras :D:D


[video=youtube;ETR1KZ1f4ck]http://www.youtube.com/watch?v=ETR1KZ1f4ck[/video]
 

DeletedUser

Guest
aa ptica brajo

kako ti ono kažeš,ko od straha umire,na grobu mu prdeee :D

je*** ti granicu i ko je izmisli


loooooooooooooooool :D
 

DeletedUser

Guest
hahaha
Jos da niste tribal hug pleme. :)

Ev ti samo ovaj dokaz :p nije vam dosta 2 plemena u pocetku i akademija vam treba :p
i sad si ti nasao da pametujes o tribal hug ....

-RB-
-PAT-
XXX


Kao sto rece na hr7 nisam nikad vidio bolje i aktivnije igrace :p
 

sinisa90

Member
Reaction score
0
Pocetak rata, 300tinjak clanova vs 15


3eoXE.png



Nakon mjesec i nesto..


1PTv6.png



Veliki vodja reagira hrabro...


4Rbdy.png



I trenutna situacija


EO7df.png



Mene bi stid bilo:ludilo:


puno se toga izdesavalo i ti sto si sliko znas ko se jedini borio a ko je spavo isto znas i skim ste pakt sklopili i sta su nam isti obecali prije ulaska mene nema na forumu nikad da dobra ste ekipa ja vam nebih rat ni objavio da to nisam znao a pleme je otislo u k.. kad sam suspendiran na 12 dana pleme je ostalo bez vodstva jer sam sve radio sam sa ljudima koje ne poznam jer sam na svijet dosao da se zabavim i u pleme pozvan kao obican clan koji za sedam dana bez da to i pita i zeli i trazi dobija ulogu osnivaca plemena koje je zeljelo casnu borbu ali na zalost nije ju dobilo :)
 

DeletedUser

Guest
Slikicu je zoye objavila na prozivku neciju, mislim da na prozivanje onog Srecka, ispricavam se ako sam pogrjesio ime. Ti jesi bio banovan, al to ne mjenja cinjenicu da je cijela vasa diplomacija pristupila ratu s nama i da je tadasnje stanje bilo 5 plemena vs.1 koje je tada imalo 15 clanova. Samim time bili ste u ogromnoj prednosti, svi smo bili na puno manje sela, i steta je sto nije znalo da se iskoristi to bolje. Da nisi bio banovan, moguce da bi bilo vise fajta, duze bi se vjerojatno borili, ali rezultat bi na kraju bio isti. Evo ti bi puno prije otisao na restart npr da nisi popio ban jer mi smo imali puno vise offa blize tebi u momentu kad si banovan, cekao se samo train, ali kako te se nije moglo napadat logicno da smo rokali ostale, a po raspadu tvog plemena i po prelasku u novo spasio te jedino njihov deff na kratko. :)
 

Vebit

Member
Reaction score
0
Ovi napadaju ko hijene ..., xD
da malo i matanu kažem kako su bili pred raspadom plemena u ratu sa @S (i ostalima) a to znamo svi iz bivše DIA jer smo djelili forum i vidili da ste ostali skoro bez vojnika pošto ste većina krenuli kao oferi ... ali svaka čast,što igrom a što pametnom politikom ste se izvukli i onda rasturili ...što je-je :pivo:

a ubacio sam se citirajući b@rb@ara jer i on zna kako se to prelomno vrime odigralo , tj. krivom politikom ili izdajom osnivača DIA , prvenstveno disordera koji umisto da je tad pristupio ratu protiv vas (što sam ja predlagao,kad je pitao što da radimo) je ušao u savez s vama i tako vam skinio brigu dok se ne oporavite...jer iako smo bili slabije razvijeni i nismo vas mogli osvajati
mogli smo vas rušiti i ne dati da se razvijete i čak i dobre farme imati jer se tad niste imali čime braniti ...ali to je lanjski snig,vi ste strateški dobro odigrali i čestitam iako ste me restali (moja greška,nemam prigovora):predaja:

:pivo:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Evo malo se nadovezah sinisi na rat sa Seljacima, pa da kazem i tebi. Vec sam njemu spomenuo da su se tih 5 plemena udruzenih protiv nas koji smo tada imali 15 clanova organizirali bolje, fajt bi vjerojatno potrajao duze nego sto se to desilo sa banom Sinise. Da ste se vi prikljucili ratu na nas tada, potrajao bi 100% duze. Mi nismo uticali na vas izbor, nismo vam obecavali sta nismo mogli dati, to vrlo dobro znas i sam.
A to da WANTED nije imao vojske demantiram, jer razlika je ogromna kako se branite vi, seljaci, corw, a kako se branimo mi. Mi smo vazda stedili deff (cak i sad kad ga se puno ima), i radije bi pustili da nam igraca skataju (prvog su mene katali eto), nego trosili deff na malim zidovima. Mi bi radije zrtvovali par lvla kovacnice ili farme i odradili posten backtime nego trosili deff kad plemica nema na vidiku, pogotovo u onoj fazi igre kad nas je bilo 15 i svi sa jednim selom. Plemena od 30 clanova su u dan gubili cijeli plemenski deff od nas, zamisli tek kojom bi brzinom mi izgubili da smo ostavljali u selu.

Vezano za odabir vase diplomacije, odnosno diplomacije die plemena, necu da ulazim u to, ali hocu da napomenem da je sve sto je dogovoreno, s nase strane ispostovano do kraja, dok ste vi svaki dogovor prekrsili. A bilo je jednostavno - nema noblanja barbara, bonuse odobravamo zajedno, nema regrutacije neprijateljskih plemena, nema regrutacije po hramovima. Vi niti jednu stavku iz toga niste ispostovali, sto dokazuje sami tw stats.
Meni je jasno da si frustriran na svoje tadasnje vodstvo, na kraju krajeva njih i jesi prozvao, za te prigovore njima nije mjesto na ovom forumu, to bi ti trebao da rijesis s njima na pp.
 

DeletedUser

Guest
da malo i matanu kažem kako su bili pred raspadom plemena u ratu sa @S (i ostalima) a to znamo svi iz bivše DIA jer smo djelili forum i vidili da ste ostali skoro bez vojnika pošto ste većina krenuli kao oferi ... ali svaka čast,što igrom a što pametnom politikom ste se izvukli i onda rasturili ...što je-je :pivo:

a ubacio sam se citirajući b@rb@ara jer i on zna kako se to prelomno vrime odigralo , tj. krivom politikom ili izdajom osnivača DIA , prvenstveno disordera koji umisto da je tad pristupio ratu protiv vas (što sam ja predlagao,kad je pitao što da radimo) je ušao u savez s vama i tako vam skinio brigu dok se ne oporavite...jer iako smo bili slabije razvijeni i nismo vas mogli osvajati
mogli smo vas rušiti i ne dati da se razvijete i čak i dobre farme imati jer se tad niste imali čime braniti ...ali to je lanjski snig,vi ste strateški dobro odigrali i čestitam iako ste me restali (moja greška,nemam prigovora):predaja:

samo me zanima dali je disorder tu odluku donio isfrustriran svojim banovima ili mu je već unaprid bilo obećano da će kad razbiju naše pleme on nimiz i još poneki "odabrani" dobiti pozivnicu za vše pleme , pa nas junački :hmm:

nije ovo kritika vas,svatko ima svoju strategiju ... više se osvrćem na naše bivše pleme DIA koje je moglo puno više postići da riba ne smrdi od glave
b@arb@r mislim da bi se složio sa mnom ... ali sve je ovo igra,pa i ja izvlačim poruku s kim nikad više u pleme neću ,a tu je prvi disorder a i nimiz me debelo razočarao:ljut:

300 na 15 je junački zato, al dobro
Vezano uz ostalo, diplomacija je prekinuta u afektu, dok wanted nije bija spreman, 3 dana svi koji nisu prebjezi su dobili nenapadanja, nakon toga nije išla akcija wanteda, jer smo se nedavno prije istrošili pošteno, tako da mi nije jasno šta želiš reć
još vezano za nimiza i disordera šta su prešli kod nas, prešli su dok je bilo diplomacije, kad je prekinuta za njih je vrijedila i dalje
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
300 barbara protiv 15 spartanaca xD :D
Placite zamnom jesenje kise ,nasih sela nema vise haha
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Evo malo se nadovezah sinisi na rat sa Seljacima, pa da kazem i tebi. Vec sam njemu spomenuo da su se tih 5 plemena udruzenih protiv nas koji smo tada imali 15 clanova organizirali bolje, fajt bi vjerojatno potrajao duze nego sto se to desilo sa banom Sinise. Da ste se vi prikljucili ratu na nas tada, potrajao bi 100% duze. Mi nismo uticali na vas izbor, nismo vam obecavali sta nismo mogli dati, to vrlo dobro znas i sam.
A to da WANTED nije imao vojske demantiram, jer razlika je ogromna kako se branite vi, seljaci, corw, a kako se branimo mi. Mi smo vazda stedili deff (cak i sad kad ga se puno ima), i radije bi pustili da nam igraca skataju (prvog su mene katali eto), nego trosili deff na malim zidovima. Mi bi radije zrtvovali par lvla kovacnice ili farme i odradili posten backtime nego trosili deff kad plemica nema na vidiku, pogotovo u onoj fazi igre kad nas je bilo 15 i svi sa jednim selom. Plemena od 30 clanova su u dan gubili cijeli plemenski deff od nas, zamisli tek kojom bi brzinom mi izgubili da smo ostavljali u selu.

Vezano za odabir vase diplomacije, odnosno diplomacije die plemena, necu da ulazim u to, ali hocu da napomenem da je sve sto je dogovoreno, s nase strane ispostovano do kraja, dok ste vi svaki dogovor prekrsili. A bilo je jednostavno - nema noblanja barbara, bonuse odobravamo zajedno, nema regrutacije neprijateljskih plemena, nema regrutacije po hramovima. Vi niti jednu stavku iz toga niste ispostovali, sto dokazuje sami tw stats.
Meni je jasno da si frustriran na svoje tadasnje vodstvo, na kraju krajeva njih i jesi prozvao, za te prigovore njima nije mjesto na ovom forumu, to bi ti trebao da rijesis s njima na pp.

Ja sam cuo da ste zaslugom "brata" bili sa deffom kao crkveni misevi.

lp
 

DeletedUser

Guest
pa et sjeti se scapa cetvorke i kako sam se ja branio od vas, ovdje svi moraju tako ako sam medju ostalim sefovima ;)
nismo bili bez deffa, al da smo docekivali svaki napad na malim zidovima ostali bi bez deffa, stedilo se da skidamo nuku po nuku, deffali u nocnom gdje smo ocekivali napade i dizali zidove, radili bt gdje se moglo. nije neka nauka, aktivni svi i dobra organizacija i to je to.
 

Vebit

Member
Reaction score
0
matane mislim da ja nisam ničim umanjivao vaš uspjeh,kao što sam i rekao da sam ja krivac za zvoj restart a ne nešto podmuklo s vaše strane
(ja na nagovor disordera prešao privremeno u akademiju iako nikako nisam po položaju tamo gravitirao,vi savez prekinuli i ostavili nap samo sa "glavnim" plemenom i mene restali kao igrača s kojim niste imali nikakvu diplomaciju) i tu ja ama baš ništa ne prigovaram
kao što niti ne potcjenjujem vašu borbu i kako ste je vodili sa daleko nadbrojnijim protivnicima
a da već niste imali pokoju akademiju nije istina jer sam vidio izvješća vaših sela, samo niste mogli ići u prenoblavanja sa 1-2 plemića i tako oslabljeni :andjeo:
a nisam ni rekao da niste ništa vojske imali,ali da se još DIA priključila koaliciji (osobito jer mi vojsku nismo trošili u tom ratu,pa je i pola nuke puno značilo uz 50ak kata i teško da bi se vi uspili oporaviti jer smo i imali sela u blizini...) ali ponavljam vi ste strategijom u koju spada i diplomacija uspili zaustaviti pad i brzo se oporavili i svaka vam čast za to :festa:

i još mrvica, sve što je u diplomaciji muljano je smuljao disorder,jer mu je to u krvi, a sad igra duala u vašem plemenu...zato sam i tu stavio ovaj post

------------
samo me zanima dali je disorder tu odluku donio isfrustriran svojim banovima ili mu je već unaprid bilo obećano da će kad razbiju naše pleme on nimiz i još poneki "odabrani" dobiti pozivnicu za vše pleme , pa nas junački :hmm:

nije ovo kritika vas,svatko ima svoju strategiju ... više se osvrćem na naše bivše pleme DIA koje je moglo puno više postići da riba ne smrdi od glave
b@arb@r mislim da bi se složio sa mnom ... ali sve je ovo igra,pa i ja izvlačim poruku s kim nikad više u pleme neću ,a tu je prvi disorder a i nimiz me debelo razočarao:ljut:
--------------------
moj post je više bio orjentiran na ovo,i sory ako time spamam vaš forum , ali tu sam naša priliku da to kažem...a isto tako i da i tebi pripomenem da niste baš tako vojno bili nadmoćni koliko želite prikazati:lool:

mada vam ja čestitam na uspjehu , jer ste ga postigli i ja osobno ne vidim ništa što bi taj vaš uspjeh zasjenilo
za razliku od drugih ljubomornih koji su vas masovno "pljucali" da ste izgradili sela premiumom...pa i ako jeste , tko je njima branio :confused:

a i ako pogledaš tamo negdi u temi top plemena nakon misec dana,ja nikog nisam htio komentirati jer je po meni bilo prerano a i obistinilo se da će se tek iza nove godine nešto konkretnije viditi ...jedino sam vaše pleme istakao jer vas je bilo samo 15 a niste zaostajali puno za "vodećima"

eto toliko,da ne spamam previše, još jednom čestitam na rezultatu igre, ali i vama je malo falilo da potonete
ali ima jedna izreka "nije jak ko ostane na nogama,već onaj koji se nakon pada uzdigne i pobjedi"
 
Last edited:

scapa

Banned
Reaction score
0
pa et sjeti se scapa cetvorke i kako sam se ja branio od vas, ovdje svi moraju tako ako sam medju ostalim sefovima ;)
nismo bili bez deffa, al da smo docekivali svaki napad na malim zidovima ostali bi bez deffa, stedilo se da skidamo nuku po nuku, deffali u nocnom gdje smo ocekivali napade i dizali zidove, radili bt gdje se moglo. nije neka nauka, aktivni svi i dobra organizacija i to je to.

Sjecam se,prvu akciju ste se odlicno odbranili, drugu nismo ni poslali napade vi ste se raspali.

...ali, sjecam se i hr7, ...ovo me podsjetilo na CTRL, ...nije vrag da niste mogli protiv koalicije svih plemena na kontinentu, da ste trazili saveznistvo sa nekim

....sory, necu vise pisat, samo sam eto par opaski dao,malo sam se razocarao kad sam saznao da ste ipak poklekli i imali saveznistva, pa cak i izigrali saveznike; odoh na hr8, tamo se igra bez diplomacije, ekipa mala ali odabrana, pozdrav svima !!!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Hahahaha kad neko spomene ALR ili SHINE ili sad WANTED uz rijec diplomacija nemože covik nego da pukne od smjeha.

Oni koji neznaju naš princip igre, ustvari nebi rekao neznaju nego nemogu da razume da neko tako moze da igra, šta cu im ja.
Mozda jednog dana kad postanu dobri iz prve ruke nauce sto je igrat u ovakvom drustvu,zabave i umjeca ratovanja :)

Disa, još 2 dana :love:
 

DeletedUser

Guest
...ali, sjecam se i hr7, ...ovo me podsjetilo na CTRL, ...nije vrag da niste mogli protiv koalicije svih plemena na kontinentu, da ste trazili saveznistvo sa nekim

....sory, necu vise pisat, samo sam eto par opaski dao,malo sam se razocarao kad sam saznao da ste ipak poklekli i imali saveznistva, pa cak i izigrali saveznike; odoh na hr8, tamo se igra bez diplomacije, ekipa mala ali odabrana, pozdrav svima !!!

Dok smo na jednom selu bili bilo nam je malo previše, nismo očekivali ali smo se brzo prilagodili, valjda jedno polupopunjeno pleme tada smi imat jednu diplomaciju od koje nismo tražili nikakvu vojnu pomoć, u kojoj nismo prekšili nijedan dogovor usput rečeno poradi ono "izigrali"
Zar bi mi tribali bit jedini koji sve sikirama rješaju, poklekli smo mi na 7ici šta se diplomacije tiče a ne tu, samo malo prekasno :D


Odma za sve ubuduće rasprave da kažem, mi smo ljubitelji dobre borbe ali nema nas puno, nijednog svog poteza se ne sramimo, budemo li opet u situaciji da mislimo da je borba nepoštena nadam se da ćemo navrijeme se povezat s nekim čisto da malo izbalansiramo stvari, tako da možda sad nemamo s nikim ništa (osim jednog dogovora o prethodnoj najavi dolaska sikira, evo top secret) ali nijedna vrata ne zatvaramo
 
Last edited by a moderator:
Top