Proziva ZAGOR

DeletedUser

Guest
Ovim putem prozivam to velecasno pleme ZAGOR da se pojavi na server 3!
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
mislim da neče biti ništa od toga

koliko se dobro sječam vođe su rekli da ne namjeravaju igrat više hr server

a ja također sa hr1 završavam sa plemenima(nadam se da ču ostat pri svojoj odluci)

;)
 

DeletedUser

Guest
XD

ZAgor pleme nije velečasno nego je LOKLČA LOKJAOFLUPJČAPLJAPLJARUSIJA.
he he.

ma ja sam ti drugi lord bolje reći brat od pravog lorda:cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
očito nisi svatio,trebali još koji put da ponovim ?

Dragi moj asse, znam ja tebe od ranije, da li se ti mene secas neznam...
ali mi delujes onako mnogo isfolirano i prenapumpano...
Zato te ovim putem molim da se spustis na zemlju, nije ovde niko debil pa da tebe i te tvoj isfolirane fore trpi...

Tako ni ja sa tvojom mamom ne razgovaram a ti ces tako samnom...
zato, spusti se na zemlju i opusti se malo ;)
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
sječam te se dobro,nemora me nitko trpit,nije me briga samo kažem da neču radi tipova poput tebe živit u virtualnom svijetu ,zato što misle da su netko i nešto ovo je glupa igrica koja nije vrijedna da trošim svoje živce i vrijeme ,ima i lijepših stvari umjesto stajanja po cijele dane ispred compa i slanja napada i sjeckanja plemiča ili dizanja po noči u 04 h ujtro i biti ovisnik o ovom smeču,i sad kad sam pri kraju tih sranja sad me neka budala poput tebe ide ponovno navuč na to ,neče ići :p


omjeraj snage sa nekim drugim koga češ navuč na to ako želiš več samnom ili zagorom dođi na hr1 dok sam još tamo,jer jedva čekam da završim i počmem normalno ponovno živit

možda izgledam napuhan malo na ovom forumu i zato me večina ne voli jer sam htio malo pokrenut ovaj forum,oživit da se nešto događa jer gledam ja ništa nisam piso mjesec dana na njemu nitko ništa-ovako kad ja napišem odma se nadovežu ovi protivnici i počnu podbadanja-bolje to nego ništa,a sad sam mnogo bolji nego prije kad si me zno sa ba2--tad sam počeo igrat-od onda je prošlo i nemoj me podcjenjivat

nemoj se uvrijedit na ono-budala poput tebe-jednostavno tako pišem ;)
 
Last edited:

marli

Member
Reaction score
0
sječam te se dobro,nemora me nitko trpit,nije me briga samo kažem da neču radi tipova poput tebe živit u virtualnom svijetu ,zato što misle da su netko i nešto ovo je glupa igrica koja nije vrijedna da trošim svoje živce i vrijeme ,ima i lijepših stvari umjesto stajanja po cijele dane ispred compa i slanja napada i sjeckanja plemiča ili dizanja po noči u 04 h ujtro i biti ovisnik o ovom smeču,i sad kad sam pri kraju tih sranja sad me neka budala poput tebe ide ponovno navuč na to ,neče ići
itd.

tebi treba lobotomija. :zid: ja igram koliko igram, nitko me ne tjera kad prestanem, prestanem, pa opet igram i tako.. a ti toliko pljujes kukas, a i pises po forumu a jos si tu , kao ne igra sa noblas (na svijetu gdje jos postojis).. uzas.. mozda te netko tjera da igras, ne znam.. mozda te bicuju.. :lool: :hahaha:
al da nema tebe ja nebi po forumu ni pisala :eek:k:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
itd.

tebi treba lobotomija. ja igram koliko igram, nitko me ne tjera kad prestanem, prestanem, pa opet igram i tako.. a ti toliko pljujes kukas, a i pises po forumu a jos si tu , kao ne igra sa noblas (na svijetu gdje jos postojis).. uzas.. mozda te netko tjera da igras, ne znam.. mozda te bicuju.. :lool: :hahaha:
al da nema tebe ja nebi po forumu ni pisala :eek:k:

nisam reko d ne igram več da namjeravam prestat kad završi ovaj svijet
naravno da noblam kad igram
i to je to naravno da nemi pisala da mene nije :D
 

DeletedUser

Guest
Momci prestajat ovu igru nece iko to je samo glupi izgovor da se ne pojavi... stas to su vam botovi... ;) uci cemo zadnji na vas server nas 20 a odracemo vas samo tako :hmm:

a kik je jos jednom potvrdio koliki je on bot i koliko se razume u igru :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
nakon one jadne sprdnje s mrtvom ženom koju si postavio na forum mislio sam da se više nećeš uopće javljati...ako ništa drugo barem od sramote.... ali prevario sam se...
 

DeletedUser

Guest
nebih reko

hehe igraš li plemena svet 2
 
Last edited by a moderator:
Top