PSYCHO (Psihijatrijaska ustanova QUEEN)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
●●●●●QueenOfMyHeart●●●●●


Borba za kraljicu u ovom vremenu,
da ona se slavi na cijelom plemenu.

I tko njezinu cast uzdize u svom zanatu,
nas je prijatelj i saveznik u ratu.



Oznaka plemena: QUEEN


Sad mi nedostaje neka dobra rima u letu,
da izrimujem, da smo i na ovom svijetu.

Al' dok se prava rima u glavi mi ne pojavi,
da se koje slovo i o ovom plemenu stavi.

Za razliku od prijasnjih svijetova gdje se ginulo za pivo,
ovdje smo dosli da pisemo poeziju, pjesmice i provociramo sve zivo.

Necemo dozvolit da ovo pleme po TOP listama luduje,
al' cemo se potrudit da svako pleme za nas cuje.



bff4862c848f98ab655af371ecd05931.gif
5510b550c06e7943b325d4c0bb8b504a.gif



VRHOVNI ZAPOVIJEDNIK - Nicole*
p0258.gif


Zadacu ima da pleme nam vodi,
gazi za pleme po blatu, po vodi.

Za ostale clanove ona se brine,
da sva nasa vojska za pleme gine.

Brine da misija izvrsena bude,
i da se svi clanovi za pleme trude.


GENERAL ZBORA - SchumiJavore
p0256.gif


General zbora, il' dvorska luda,
njegova zadaca da smuca se svuda.

Otkriva nov nacin napada, i nove rime,
kad postavi izvjestaj, ostali se krizaju nad njime.

Jak je na rijecima, al' u borbi smotan do bola,
napadnite ga i uskoro cete sa njim rimovat i plesat kola.





-=DIPLOMACIJA=-

Sa ovim plemenom, to je malo zeznuta stvar,
za ostvarivanje diplomacije ne trebate davat sela na dar.

Dovoljno je samo da se borite za kraljicu nasu,
i mozemo odmah natocit sampanjac u casu.

Jer svatko tko nasu kraljicu uzdize,
saveznistvu sa nama je sve blize i blize.



-=REGRUTACIJA=-

Ulazit u pleme, mozda ne moze svako,
ni sam neznam kako sam ja uso tako lako.

Mozete se javit Nicole*, ako niste Kinezi,
ona prima sve po rodbinskoj vezi.

Il' se pomucit pjesmicu napisat,
tad cu Vas licno ja u pleme upisat.
 

DeletedUser

Guest
Srecno...Kada Moja Curica Nicole* Vodi Vashe Pleme Onda Mora Pleme Uspjet' :)
 

DeletedUser

Guest
O nemogu da vjerujemm,...zelim vam puno srece...obozavatelj schumijeve poezije,,,sretno od starog druga :D
 

DeletedUser

Guest
poezija je neoklasicizam/barok :p

super predstavljanje i sretno na s5
 

DeletedUser

Guest
zahvaljujem na lijepim zeljama ...



Jednotrecinskom manjinom u ovom vremenu,
donijeto je najvaznije pravilo u QUEEN plemenu.

Pravilo koje prerasta pravila ovog vremena,
prvo pravilo u petodnevnoj povijesti plemena.

Promjenit ce pravilo, i plemena i ljude,
TOP liste ce se mijenjat, bez obzira dal se ljudi trude.

AlkoSi vise nece na svijetu 5 mamorni biti,
jer pocet ce se bavit jogom i prestat ce piti.

Royal Black Knightsi ce promjenit svako selo,
jer nece vise bit crni, sve ce prefarbat u bijelo.

Mrmci ko mrmci, trazit ce i dalje u sumi zeca,
predaleko su od QUEEN-a da pravilo na njih utjeca.

A Grom pleme necete moc nikim potkupit,
jer ce grom po prvi puta u koprive lupit.

I da ne nabrajam vise, sto da se dogodi,
zbog ovog pravila netko ce Vod Veselih Vandala da oslobodi.



●●●●●pravilo nad pravilima●●●●●

1. schumijavore nikad nije u pravu
2. ukoliko kojim slucajem schumijavore bude u pravu, vjerojatno netko drugi cuva njegov racun
 

DeletedUser

Guest
NOVOST ...

... u svojoj novoigradjenoj kovacnici ... istrazio sam novu jedinicu ...

p0270.gif


Naziv jedinice: Obiljezator

Opis jedinice: Obiljezator sluzi za obiljezavanje Vaseg teritorija. Obiljezi Vas teritorij i taj teritorij je Vas dok neprijateljski Obiljezator ne obiljezi isti teritorij.
Radi na principu ... e, valjda znadete kako pas obiljezava svoj teritorij. Pa sad vidite sliku i pretpostavite kako Obiljezator obiljezava svoj teritorij.

Troskovi: Za proizvodnju 0 ressa. Za odrzavanje redovito hranjenje 3 puta na dan.

Brzina kretanja: 5 minuta po polju
Brzina obiljezavanja: 30 minuta po polju (nekad malo vise ... ali tad obicno pomazu tablete protiv zatvora...).

Kapacitet nosivosti: Ovisno o prehrani. Zbog teskoca prilikom utvrdjivanja iste maksimalan kapacitet nosivosti obiljezevnog materijala nije utvrdjen.

Napadacka/obrambena snaga: Ne koristi se za unistavanje neprijateljske vojske, vec za rastjerivanje iste.
 

DeletedUser

Guest
Promjena plana, i imena nova,
nema vise starog provokatorskog lova.

Nema vise Kraljice srca moga,
ostala nam samo plemenska sloga.



Naziv plemena: PSYCHO (Psihijatrijaska ustanova QUEEN)

Misija:

Svi psihijatre ovog svijeta,
stigla Vam za pokuse nova meta.

SchumiJavore Vas treba i to pod hitno,
dal se profi il' amateri nije bitno.




... sad kad smo neuracunjljivi postat ce Vam teze,
fejkat cemo plemicima, jer ti napadi nam leze.

Birat cemo totalno nerazumne mete,
radit cemo katapultima i na barbarskim selima stete.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Savjet mudri za sve bistre glave,
ne farmajte nocu, da problemi Vas ne gnjave.

Ja to uradih juce po mrkloj noci,
i ujutro kad se probudih padne mi mrak na oci.

Umjesto u konjusnicu kad se vracah s konjicom lakom,
ja je pospravio u kokosinjac, al' desi se svakom.

I sad imam problema, jer sezona je lova,
i iz kokosinjca izlazi vojna jedinica nova.

Umjesto lake konjice, imam sto da vidim,
izlaze lake koke i sad se zbog tog stidim.


chicken.gif


Naziv jedinice: Laka koka

Opis jedinice: Jedinica je totalno beskorisna. Em je kokos, em je jos k tome i laka, em poprima moje osobine - gnjavi sve u selu i samo kvoca li ga kvoca.

Troskovi: Za proizvodnju ... ne spremajte laku konjicu u kokosinjac i necete je imat ... Za odrzavanje - nema troskova, al ubija u pojam svojim kvocanjem (a na mene su).

Brzina kretanja: totalno neuracunjljiva, ne moze se kontrolirati ni brzina ni smjer ...

Brzina kvocanja: htio sam izmjerit koliko kvocanja ima u sat vremena - al nakon 10 minuta odusto, bilo mi previse.

Napadacka/obrambena snaga: Nema tu fizicke snage - radi na unistavanju psihe. Odnesete ju nekome u selo i taj Vam nakon par sat ponudi da mu prenoblate selo, jer ne moze izdrzat to kvocanje.
 

DeletedUser

Guest
sretno,treba neko i razvijati gradove da drugi imaju sta kupiti :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
U tijeku je akcija spasavanja nase kraljice ...

schumijavore said:
E, bas sam nekako razmisljo (znam, znam, pitate se kako, odnosno s kim, al da vam kazem ni meni nije jasno) od cega pravidu sjekirase. Pa sam pit'o i Witchitu i Annabel i Yinyang i Marinich, i onog nalozenog Peru, birtasa Vanjuhu - zna li kogod, pa nitko, nitko nije znao da mi kaze. Onda si mislim, na kraju, nije to bas tako zdravo ni vazno. Jer, evo, i ovi moji sjekirasi i nesposobni i Bog zna kakvi i piju i zvece, a opet napadaju.
Pa cu probati sada da vam ilustriram, pa mog'o bih kaz'ti da ispripovedam sta mi se sve desilo kad sam isao kod trozubog zmaja u dvorac a jos sam deran bio a off ne imo.

Krenem ti ja s nogu u kod trozubog zmaja, bio tamo neki dvorac. Sad, je l' dvorac, je l' kula bas ne mogu pravo da se setim. Al' sta bilo da bilo, u dvorcu bjese trozubi zmaj sto je bas u ta vremena oteo nasu kraljicu [player]Nicole*[/player]. Uzo ja nest sjekirasa, sta sam ja onda mogao imati jedno 500, 600 sjekirasa.

Uveliko sam se momcio vec po forumu, pa mi je Didonius rekao: No, Schumi, da Bog da te voda oprala, idi u dvorac i oslobodi kraljicu.
Ne marim sad, je l' oslobadjah kraljicu, je l' oslobadjah princez il je l' oslobadjah Vanjuhu iz zenine diktature (bez zamjere Tanja - nisam te mislio stavit u pricu, al evo bas se sjeti da bi se i ti tu savrseno uklopila ... ako bude frke slobodno nazovi na mob. i reci mi sve sto ide - vanjuha ima broj), samo fareeta nemoj taj farma ko lud, e bas tako mi je rekao.
Didonius nikad nije mnogo bas voleo fareeta jer mu sve farme pofarmao, sad sam ga i ja razum'o otkad sam trebao ressa za plemice.

I tako sam krenuo, pa sam hteo nekom precicom, preko teritorija AlcoSa, nisam se setio onog sto kazu - ne seli se drugima u crkve ... iako ovaj svijet i nema crkve, al svi nest nabruseni kad se priblizis kod nekog.

Ono bio nocni bonus, sto bi kaz'li glavonje, farming time, when the living is borning. Tu negde u nocnom bonusu, moz' biti tako 2, 3 sata.

Mjesec odskocio, Vanjuhi nije jasno zast mu se selo zacrnilo, a od tog dvorca ni traga ni glasa. Ko da sam zalutao, bogami, ko da sam zalutao.

A gladan i zedan i umoran. Jos mi je apolon 12 kazo uzmi Marinich sa sobom, pa da zaplesete salsu putem ... a i dobro kuha pa kad uhvatis zeca, vepra, ce ti ga spremit. Ta, reko, mani, apolon 12, naopako, sta cu je gnjavit. Natrag, za dva sata, casom cu ja. Al', vraga, bas mi je nedostajala i ona i njezini lijepi bijeli zubici.

I vidim u nekom selu se festa, u sredistu AlkoSa. Sad, je l' bilo selo od Chikorite il' kog dugog to ne mogu da se setim (znam da je neka cura u igri). Al', reko, 'ajd da svratim, sad sto, sta me kosta. Valjda ce mi dati pive, vina, malo rakije. A nad'o sam se i kakvom plesu, da muzika se badava ne trosi.

I kad sam dosao u to selo prvo sto sam video na okupljalistu deff. Vidilo se da je iz pojacanja, onako, oronuli malo. A u skladistu svuda ressi naviru. I dan danas vidim Danny Oceana, novajliju, espirima, starcevicu kako onako uz okupljaliste se muvaju levo, desno.

Strefim sa offom zid, a tu e divota jedna. Odma' me nostalgija hvata kad se toga setim curke, al znas samo kakve i kako samo dobro plesu.

One 'nako muzika svira, red salse pa red bachate, pa red salse pa red bachate, pa tako jedno pet, sest puta, ti redovi.

Sto bi kaz'li Kubanci, prava salsa festa. Nista mene to nije, sto bi kazl'o, onako, taklo iako mi se plesalo ko samom vragu. Al ipak u mislima mi bila kraljica Nicole* i njeno izbavljanje iz okova trozubog zmaja.

A u selu, neka plava snasa sto se muvala levo desno po okupljalistu i plesala vec pomenute, salsu i bachatu.


Da sam tada bio trijezan, da nisam pio pivu,
da je Didi bio bar jednom u pravu, a ne uvijek u krivu.
Da nisam mislio na Nicole* il da sam imo hladnu glavu
pito bi za ples tu snasu plavu.

Pitam, je l', di su ti AlkoSi i Tose, ona rece mi ovako
Tose se pod drugim nickom krije, al s njim cemo lako.


Pa, da Vas ne slazem za jedno frtalj sata, u vrh glave

Pleso sam sa Chikoritom salsu strasno
bese zgodna a ja ovako ruzan.
Rekla mi je konacno, al' suvise kasno
da iza mene stoji Tose naoruzan.


Tek tad videh iza spomenika njena
nad mnom ne navila neka velika sjena.
Pa mi rece, je l' ti, luda glavo
puscaj o'ma moje plavo.


A pre toga, sad, je l' sekundu, je l' dve, ne znam

Pleso sam sa Chikoritom salsu strasno
bese zgodna a ja ovako ruzan.
Rekla mi je konacno, al' suvise kasno
da iza mene stoji Tose naoruzan.



Od tog doba u plemenima su se odigrale mnoge nevjerovatne pojave. Eto, bas onomad sam forum, ta diktatorska prepucavanja, i svi ti banovi na forumu. Pa onda oni administratori, zbog kojih postevi na cudan nacin nestajadu sa foruma.
Tol'ko posteva nestalo tamo da se ja vec malko brinem da i ne ukinu post i nemrs.

Pa ondak Vanjuha u Psycho plemenu pa, ne znam, Mickey Mouse u Psycho plemenu pa oriah u Psycho plemenu, pa Viktor Levis u Psy... pa svi bi u Psycho pleme, cudo jedno. Cak i PAT, al ne mogu, brate mili, pa uzimaju sela da budu dio Psycha.

A to sam sve kaz'o samo da bi malko ilustrovao ovako, ti ratovi i to sta se sve desava na svijetu 5.

Jer ja sta god sam zamislj'o, sta god sam sanjao, to sve mi se ostvarilo - sve mi se bas ostvarilo. Pa tako i onaj ples sa Chikoritom (a ne bi s njom da sam Marinich uzeo sa sobom).

Eto, onomad mi bas restartan Pepi1, i ostavio mi neka sela, katastarsko nesredjenja, al da znas kakve. Kazu, dizi zgrade, ne znam - klikaj, rusi, ovo, ono, eeeee kakva su to sela.

Tu kad bi vojarnu srusio opet bi se pjesaci pravili. Ja ti kazem, tu bi mog'o i plemice bez akademije pravit.


Da Vam ne kazem ni kako se zovu sela, ni koje su koordinate, al' al' kad dodjes odma' ces videti. Odma', odma' se to vidi. Ej, sest radionica, od toga cetiri sela sa bonus radionama.

Pa divota da ljudi prolaze pa sve gledaju pa govore ju sto su lijepa ju sto su divna, i jos svasta govore.

Kako i ne bi, drugo selo mi tu bez stale, isto na lakat isto je lijepo ko oko.
Samo sto nema stalu. Al' ne marim, tu mi se sad deff stanca.

A sela, e, pitas kol'ko bodova imaju, ne bih ti mog'o kaz'ti kol'ko. I ja sam voleo da znam pa sam onomad zvao pisao i Glanzi i Ravki i ostalim administratorima - al' nisu mogli jadnicki to izracunat. Na pola se onesvestili.

Eto, ne moze to ni sa kalkulatorom. Al' evo, da uzmes PC, Windows Vista, Office 2010., pa uponogis Excell. Pa unosis sela, pa jelte da sumira zbroj bodova i sumira i sumira do uvece. Znas, i uvece i tebi i PC-u dosta i mislite, sto sto to isli zbrajat, a jos niste ni pola zbrojili - eto takova su ta sela.

Al' da ne skrenem s price - krenuo ja spasiti nasu kraljicu Nicole* ... al zeznula me ta salsa kod Chikorite. I ujutro ja i moji sjekirasi umorni i neznamo ni gdje smo i natucenih rebara od borbe sa AlkoSima ... krenuli mi natrag. Neki drugi dan cemo ic u spasavanje kraljice...
 
Status
Not open for further replies.
Top