Rasta & Barbar vs ostatak

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Znaci vise nije Zagor vs Ostatak vec je sad kao sto je gore navedeno. Eto cisto da se zna da i ostala plemena rade nesto, tipa kill, kill-a, ushr, |nqsha, samo se ceka jos i da Borna poklekne. Valjda ce pasti i koji izvestaj.

Izgleda da nam dobro ide ovo skupljanje neprijatelja... Ako sam nekog izostavio nemojte mi zameriti :D
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Znaci vise nije Zagor vs Ostatak vec je sad kao sto je gore navedeno. Eto cisto da se zna da i ostala plemena rade nesto, tipa kill, kill-a, ushr, |nqsha, samo se ceka jos i da Borna poklekne. Valjda ce pasti i koji izvestaj.

Izgleda da nam dobro ide ovo skupljanje neprijatelja... Ako sam nekog izostavio nemojte mi zameriti :D

prošlo je to vrijeme kod zagora kad smo bili sami,mi smo izdržali,na vama je sad red ;)
 

marli

Member
Reaction score
0
mi smo se uvijek drzali sebe. nista novo. ali i svoje rijeci. (bez mass saveza i regrutiranja) a zagor se udruzio sa svima koji postoje na svijetu jedan osim barbara i raste :D
dakle time ste otkrili slabost i niste bas vise tako jaki ocito kad pribjegavate ovim metodama koje su pomalo khm..

al da nebi zavaravali druge ljude ovdje smo (ili cemo) lijepo objasnili kako rasta pleme nije tako slabo kao sto zagor prezentira i da nas ne gazite bas tako kao sto prezentirate. valjda ce past i koja statistika.
:d

vasim saveznicima necu posvetit puno prostora osim rec da su zesca naiva, na toj vrsti diplomacije cestitam zagoru, jer ili su oni uzasno naivni ili imate dobru moc uvjeravanja i dobrog diplomata kada sklapaju s vama savez po 10-ti put nakon sto ste ga imali pa ih malo gazili :D

ovaj post je namjenjen da se pogleda na rat iz perspektive raste, tj. da se zna da to nije rat zagor vs rasta i barbar, nego cijeli svijet vs rasta i barbar. s time da se rasta bori dolovno protiv svih i na svim frontama. tako da smo time nepobitno dokazali svoju velicinu.
veci smo i od vas u tome sto ni vi niste uspijeli dosada drzati toliko fronti i istovremeno uzimati drugim neprijateljima sela i sve to samostalno.

vi ste odavno pokazali tko ste, i sve stoji. al vasi saveznici su vam samo "mrlja" u igri. jer su jako losi ma sto oni mislili o sebi (kill. hahahah, ciji clanovi misle da je drugo mjesto servera to kad imas 100 clanova (i bodovno si jak) a saljes nukove s defom i slicne stvari :d )

upravo je zagor zasluzan za to sto je rasta pokazala da je pleme koje najvise vrijedi. hvala vam i pozdrav! ;)
 
Last edited:

marli

Member
Reaction score
0
prošlo je to vrijeme kod zagora kad smo bili sami,mi smo izdržali,na vama je sad red ;)

protiv vas nikad nije bio cijeli server. eventualno jedno pleme jace kojeg ste sami izabrali kao neprijatelje. a saveznike naivne ste uvijek imali ;) dakle nikad niste bili sami tako da i tu iluziju rasprsimo. :D
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Nemozes reci da ste izdrazali jer na prvi znak opasnosti ste pogazili svoju rijec i upregnuli cijeli svijet protiv svojih neprijatelja.Zakljucak niste izdrzali vi nego svijet protiv RASTE i Barbara trenutno zivi ali ne izdrzava jer omjer RASTA VS ZAGOR je u egalu a RASTA VS KIll 50:12 :cool:
 
Last edited:

kickyourass

Member
Reaction score
0
očito se ne sječate kako smo došli na rvo mjesto

evo kopiram temu od prije
zagor vs ostatak:
zagor je ratovao sa 4 plemena iz top 5

to jesu:joks , zin , [o_O] , tm


mislim da je zagor bio na 4 poziciji-tm je puno slabiji o_o ne poostoji,zin također,joks-promijenili se igrače i igraku totalno novi ljudi po imenom barbar-i tad nismo imali saveznike ;)
 

DeletedUser

Guest
e jbg sad, pisu ljudi po forumima da su i pre imali deljeni forum sa zagorom pa je ponisten :D
 

DeletedUser

Guest
jep slažem se sa time, evo bila je akcija sa strane killa da me očiste i preuzmu moja sela ali im to nije pošlo za rukom uzeli su mi samo 2 sela ;)) eeeeeeee killovci čuvajte se senske ruke !! oveta če biti slatka!! ;))
 

marli

Member
Reaction score
0
očito se ne sječate kako smo došli na rvo mjesto

evo kopiram temu od prije
zagor vs ostatak:
zagor je ratovao sa 4 plemena iz top 5

to jesu:joks , zin , [o_O] , tm


mislim da je zagor bio na 4 poziciji-tm je puno slabiji o_o ne poostoji,zin također,joks-promijenili se igrače i igraku totalno novi ljudi po imenom barbar-i tad nismo imali saveznike ;)

kiki, nemoj da lagas :D

joks-- njih ste imali za saveznike.. hihihi..
zin, o-o , tm.. hahaha, da bas ste ih sredili.. i to sami.. a za to vrijeme su jokse se molile u vasim crkvama i nisu napadali nikoga.
dakle niste ih mogli napadati sve odjednom kad ste u to vrijeme bili saveznici s joksom i zajedno ste napadali tm ili koga vec.. ne uskaci sam sebi u usta :p
kao sto rekoh imali ste odabarane neprijatelje, jednog po jednog ili vise njih slabijih, i UVIJEK saveze :p
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
koliko se ja sječam-nismo ih imali za saveznike nego klasnije kad su pali dole-pitaj torina i grima ak meni ne vjeruješmožda sam pogriješio,ali ne vjerujem-jer lijepo ti piše u temi staroj
 

marli

Member
Reaction score
0
dakle, ako dobro razumijem vi ste ih kad su spucali svoje uzeli za savez da im pomognete (a od njih niste trazili nista zauzvrat jer ovi nisu imali nego ste im htjeli samo pomoc).. :D
hahaha, ili obrnuto, kad ste znali da su se ispraznili udri po njima. pa to je vec logicnije i nije neuobicajeno. :D
torin, hmmm, coviek bar priznaje da manipulira s onima koji se daju izmanipulirat i to je igra.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
kad su opet postali prijetnja ,ponovno rat smo im objavili,malo čudna diplomacija ali dok je uspješna neču da se bunim ;)
 

marli

Member
Reaction score
0
jel? tko zna di cu ja biti za mjesec dana :D

ako mislis to da nas nece bit, ne uzbudujem se previse, ovo je tema o tome da se borimo kontra aposlutno svih, jer smo se usudili taknut velik zagor pa nam evo sad.. bas smo zlocesti.. hahhaha.. da ste tako jaki pokazali biste nam sami gdje nam je mjesto a ne sa cijelim serverom.. :p
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
jel? tko zna di cu ja biti za mjesec dana

haha al si se sad ......
ja i shakal ćemo bit na ovom serveru to je sigurno hahahaha
a za tebe kažeš da ni sam nisi siguran
hahahahah BRAVO MAJSTORE

e moram priznat pleme barbar (za rastu nisam upoznat sa situacijom) ima puno igrača koji znam da su dobri i iskusni
ali i oni su svjesni da smo trenutno daleko najjači

a ova tvoja tema neznam kako to uopće objasnit
čemu to ???

ajd da vi derete ostatak svijeta pa da se hvališ
al vi gubite protiv "ostatka svijeta" pa neznam

i da da te pitam dal smo mi slučajno prvi odnosno dal smo imali prednost pred ostalim plemenima na početku servera
nismo server se otvorio za sve u isto vrijeme kolko mi kažu tajni i izvori :)

i da DIPLOMACIJA
pa mislim da se mi tebi nemoramo objašnjavat naše postupke diplomatske s kim i kakav savez imamo važno je da uzimamo sela koja nam se sviđaju :)
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
auuu
ja se ispričavam
mislio sam da si .....
ajoj sad bi se još dublje zakopao :)

isprika marli ti smiješ znat sve što te zanima samo pitaj :)
 

marli

Member
Reaction score
0
haha al si se sad ......
ja i shakal ćemo bit na ovom serveru to je sigurno hahahaha
a za tebe kažeš da ni sam nisi siguran
hahahahah BRAVO MAJSTORE
:) pa privatno razlozi me mogu sprijecit da igram,

a ova tvoja tema neznam kako to uopće objasnit
čemu to ?
tema se odnosi na rat raste sa serverom :D

ajd da vi derete ostatak svijeta pa da se hvališ
al vi gubite protiv "ostatka svijeta" pa neznam

mi i deremo ostatak svijeta zasad, to i je zanimljivo :D


i da DIPLOMACIJA
pa mislim da se mi tebi nemoramo objašnjavat naše postupke diplomatske s kim i kakav savez imamo važno je da uzimamo sela koja nam se sviđaju

vasa diplomacije vasa stvar, tu ste jako dobri, dapace, cak su se nova plemena na dvojci ugledala na vas kao najbolje i sklapaju jednako brojne saveze :DDDD


pozdrav dečki!
;)
 

DeletedUser

Guest
ma stacete vi iz zagora 1 igraca nemozete resetujete strasno :D... a vi da ste bili pametniji zagor bi odavno pao jer niko nece na njih al mjenjaju se vremena zagor je samo strah za vas sve al veruj te tog zagora kojeg vi zamisljate nema! ;) puno pozdrava od mene FATE ev me igram bosanski 4 ide polako... nigdje se ne zuri... a zagor ako vam mi dodjemo na vas 3 svijet kad dodju nasi da vas prodrmaju... tek cete tad znat ko sam ja a dotada pricajte sta ocete al na 3 svijet vam dolazimo da vam pokazemo ko je ko... a vi zagor je sada ugrozen sa istocne strane straxovito pocnite ih lupat i probite pasce pasce oni a vi cete postat novi vladari...
 

veksi deksi

New Member
Reaction score
0
ma stacete vi iz zagora 1 igraca nemozete resetujete strasno ... a vi da ste bili pametniji zagor bi odavno pao jer niko nece na njih al mjenjaju se vremena zagor je samo strah za vas sve al veruj te tog zagora kojeg vi zamisljate nema! puno pozdrava od mene FATE ev me igram bosanski 4 ide polako... nigdje se ne zuri... a zagor ako vam mi dodjemo na vas 3 svijet kad dodju nasi da vas prodrmaju... tek cete tad znat ko sam ja a dotada pricajte sta ocete al na 3 svijet vam dolazimo da vam pokazemo ko je ko... a vi zagor je sada ugrozen sa istocne strane straxovito pocnite ih lupat i probite pasce pasce oni a vi cete postat novi vladari...

POZDRAV FATE

da vam predstavim ovog igrača
taj igrač nas je napustio
al to nije u ovoj priči važno

taj igrač je tolko dobar da njegov acc u tako sređenom stanju nije mogao obraniti najbolji deff igrać (po ODD statistici)
sa ba2 (komunista)

pa ono ??????????
par riječi o njegovoj igračkoj kvaliteti mislim da sam gore sve objasnio







ma marli kako kažem ti si sa svim u pravu damama na ovom serveru posebna počast :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top