Rat - PDP vs NW , NW-a

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ocigledo da je EAG uletio sa deffom,i to ne malo :) I jos ocigledno je da se znalo na koja sela se ide,da li zbog jakog instikta ili necega drugog ne znam :)
Ali nista nije zavrseno svijet se nastavlja.
ma Adin bolan 100% šta vam je hahhahahha.. ja kad vam kažem.. ne bi vam taj čestitao ni za šta, tražit će svaki izgovor..

LOGIČNO DA JE BILO DEFFA I BIT ĆE DEFFA OPET eto šta ćeš sad, plakat malo?
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Bilo deffa bit ce deffa, to vam krivo, a nijevam krivo sto pisete poruke slabijim igracima da vas deffaju kao necete ih dirati onda hahahah
Koja blamage
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ko to kaze da necu cestitati? Mislim nema neke velike potrebe,ti igraci znaju sami kakvi su,ne treba da ih ja hvalim.Ne znan da li toni jos igra na opet ja,ali njega postujem odlican igrac,gamma iako sam govorio da bez pb ne bi bio prvi na hr23,nikad nisam rekao da nije sila igrac,kralj tila(marko najjaci igrac na hrvatskom serveru,potpisujem!!) a duala mu ne poznajem,drasko isto jedan od boljih igraca,jokera pamtim kao izdajicu,govno sta reci,ali cestitke na odbrani,mislim da nije lagano igrati protiv top1 i top3 plemena u isto vrijeme,ali tu smo da ratujemo,i da se igramo :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ko to kaze da necu cestitati? Mislim nema neke velike potrebe,ti igraci znaju sami kakvi su,ne treba da ih ja hvalim.Ne znan da li toni jos igra na opet ja,ali njega postujem odlican igrac,gamma iako sam govorio da bez pb ne bi bio prvi na hr23,nikad nisam rekao da nije sila igrac,kralj tila(marko najjaci igrac na hrvatskom serveru,potpisujem!!) a duala mu ne poznajem,drasko isto jedan od boljih igraca,jokera pamtim kao izdajicu,govno sta reci,ali cestitke na odbrani,mislim da nije lagano igrati protiv top1 i top3 plemena u isto vrijeme,ali tu smo da ratujemo,i da se igramo :D
Svaka cast pjani na provaljenom adinu :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ko to kaze da necu cestitati? Mislim nema neke velike potrebe,ti igraci znaju sami kakvi su,ne treba da ih ja hvalim.Ne znan da li toni jos igra na opet ja,ali njega postujem odlican igrac,gamma iako sam govorio da bez pb ne bi bio prvi na hr23,nikad nisam rekao da nije sila igrac,kralj tila(marko najjaci igrac na hrvatskom serveru,potpisujem!!) a duala mu ne poznajem,drasko isto jedan od boljih igraca,jokera pamtim kao izdajicu,govno sta reci,ali cestitke na odbrani,mislim da nije lagano igrati protiv top1 i top3 plemena u isto vrijeme,ali tu smo da ratujemo,i da se igramo :D


Za tvoju informaciju Kralj Atila nije u vlasništvu igrača Marko, vlasnik tog računa se zove Dalibor. Marko je njegov duall.
Na hr24 Marko igra na tom acc, a na svakom ostalom je igrao i Dalibor.
Na hr26 na acc Kralj Atila igra samo Dalibor a Marko ne igra, osim što mozda uleti kao '' ispomoć '' i to je sve.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Za tvoju informaciju Kralj Atila nije u vlasništvu igrača Marko, vlasnik tog računa se zove Dalibor. Marko je njegov duall.
Na hr24 Marko igra na tom acc, a na svakom ostalom je igrao i Dalibor.
Na hr26 na acc Kralj Atila igra samo Dalibor a Marko ne igra, osim što mozda uleti kao '' ispomoć '' i to je sve.
Jeste Marko jutros ulazio na 26,i kad treba braniti,udje.
Marko je i za tebe i za mene veca klasa,neki prihvate to da je covjek igracina,a nki se bune jer su i sami ispumpani od te iste igracine.Pozdrav.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
evo bogami ja ne znam ,ocito neko nekom pusi kurac,kakav ba marko i picke materine,prosjecan igrac lik
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ne znam pjana ko to misli da sam ja krio identitet,na unpredictable ne mogu vise da udjem,i napravio sam bezvezni novi racun,u cemu je fora
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
puni barbari na kontinentu nwa,burze isto pune,iznenadjujuce s obzirom da su se pokucali...farmat nemaju cime , al sta se desava ovo
 
Top