[RAT] -SPN-,=SPN= vs 2+2=5,X+Y=Z

  • Thread starter Haris Velicanstveni
  • Start date
Status
Not open for further replies.

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
a smiješno da, šta ni reć drugo :D kad se jave takvi likovi.. Što sad prozivaju kalleta radi regrutacije.. a zaboravljaju da su oni svo vrijeme htijeli isto to regrutirat: i matematičare, čak i belfabija i sve neke muljaže od njihove strane što su i javno rekli njihovi članovi, i praktički da im je to uspjelo.. Ispalo bi isto ovako velika regrutacija samo bi njima tada više odgovaralo jer bi se oni ojačali i proširili lakše.. :ludilo:

Prešli su sve ljudi.. koji su oni htijeli regrutovat isto tako, od matematičara.. jedini izuzetak samo lično ja što samnom nisu imali planirano oni... A u RB se prešlo..

a sad kao kalletu trebala regrutacija jer se njih boji :D hahahahah :hahaha:
A onda pitanje dal se oni to boje kalleta i RB-a pa su zato htijeli iste te ljude regrutirat?? prije nego im planovi propali :hmm:

:pivo:
 

Tarrasbulba1

Member
Reaction score
0
ima li gdje baklave ,, nije ga niko cuo od prvog maja ,, klico imas podrsku od svojih saplemenika uz tebe smo do kraja ,,, a ovom admin timu porucujem da ga ne kaznjava ako nece da ulazi u konflikt sa mnom licno ,,

baklave ima,deremo speedove redovno,i molim ga da se vrati na brunitti,pa da izmice nuke,da ne fatam dzabe :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ajj pa padaju sela ja još napada nisam poslao :(
Šta li će biti kad počnem napadat??
 

Pire

Member
Reaction score
2
Au sta uradi Terasabubuljica...ko ono rece prevaga na serveru....bas je prevaga.
 

DeletedUser

Guest
Dobro Pire niko se nije naucen rodio.. Ima vremena :D do hr35 valjda ce nauciti. :D
 

DeletedUser

Guest
Nmvz,80% sam ocekivao ovo,unaprijed sam halalio nuke,ali igrao sam na rizik,sve u svemu,6 dana i tu su opet.svakako su dzabe stajale

Daj ako imas jos koju da ti stoji za dzabe pozajmi mi ja sa mojima farmam :hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top