Red alert

Status
Not open for further replies.

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Po meni jedna od najboljih ako ne i najbolja igra modernog ratovanja,moram priznati da sam vise ljubitelj staromodnog ratovanja (koplja i macevi) ali mi je i ovo jedna od omiljenih igrica,drugi dio mi je nekako naj :festa: Moram priznati da je nisam odavno igrao mada pred nama je zima tako da cu vjerovatno morati malo jos testirati :D
Kakva su vasa generalna misljenja o ovoj igri ?
Ima li mozda neko da igra preko neta ?
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Po meni je RA2 najbolji Command & Conquer ikad napravljen. Igrao nekad, baš IGRAO...a ne kao ove današnje igre, 2 sedmice i uninstall... :D

Moglo bi da se proba opet zaigrati, vjerujem da ima fanatika koji i dan danas prže na netu ovo.
 

DavidTes@novic

Active Member
Reaction score
2
Po meni je RA2 najbolji Command & Conquer ikad napravljen. Igrao nekad, baš IGRAO...a ne kao ove današnje igre, 2 sedmice i uninstall... :D

Moglo bi da se proba opet zaigrati, vjerujem da ima fanatika koji i dan danas prže na netu ovo.



Jeste RA2 je stvarno najjaci od igrica modernog ratovanja meni barem :) Bas sam danas nasao CD-ove :festa: Ajde nadji grimi preko neta gdje se moze kuvati pa zovi da isprobam opet LIBIJU protiv Nato pakta :hmm:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Posto je tema in-aktivna ide pod kljuc.


Autor teme (citaj onaj sto je otvorio temu), ima pravo otvorit temu ponovo( tako sto ce mi poslat poruku meni ili ga otkljucamo temu)

Ovo vrijedi 21 dan nakon toga ide u ARHIVU
 
Status
Not open for further replies.
Top