Rezanje-Presijecanje plemića!

Lukays

New Member
Reaction score
0
Može li mi netko detaljno objasnit kako ću rezati plemiće , ako mi ide vlakić?
 

DeletedUser

Guest
ima skripta hit time to stavi u brzi bar i kad kliknes na nju upisi vrijeme kad ti dolaze plemici,i stisni ok,i pisat ce ti ispod vrijeme kad moras krenuti iz kojeg grada slati suport i koje jedinice da saljes zavisno od brzine,lako je to,damo moras imati brzi net i ako je train slab onda nema problema sa sjecom
 

Lukays

New Member
Reaction score
0
ima skripta hit time to stavi u brzi bar i kad kliknes na nju upisi vrijeme kad ti dolaze plemici,i stisni ok,i pisat ce ti ispod vrijeme kad moras krenuti iz kojeg grada slati suport i koje jedinice da saljes zavisno od brzine,lako je to,damo moras imati brzi net i ako je train slab onda nema problema sa sjecom

Koja je to skripta hit time?
 

DeletedUser

Guest
Kopiraj si ovu skriptu:

Code:
javascript: function c()     {try          {var a = (window.frames.length > 0) ? window.main.document: document;          var n = 'snipe_script';          var u = 'http://taktimer.net/scripts/v7-snipe.js?' + Math.round(Math.random() * 1000000);          if ( ! a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i))             {window.location.search = 'screen=overview_villages&mode=combined' + '&' + String(a.URL.match(/[\&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/,                 '');              return false;             }          if (a.getElementById(n))             {return false;             }          var b = a.createElement('script');          b.id = n;          b.type = 'text/javascript';          b.src = u;          a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);         }     catch (o)         {alert('Error: ' + String(o.message || o));         }     }  c();  void (0);

Ali moraš imati premium (da bi je i mogao uvrstiti uopće u brzi izbornik) i ta skripta ti SAMO izračuna kad iz kojeg sela moraš slati... Ne sječe (snipa) ti automatski... Tako da je taj dio na tebi. Sretno!
 

DeletedUser

Guest
praksi ;)

ali da... ključna stavka je brzina tvog neta... tj koliko će ti biti delay (kašnjenje) prilikom slanja supporta
 

DeletedUser

Guest
velim, premium moraš imati... premium ti daje extra mogućnosti... a da bi imao premium, moraš platiti... imaš ingame stavku "Premium" (skroz gore, desno od "Postavke") pa si tamo vidi šta te zanima...
 

Lukays

New Member
Reaction score
0
imam premium , al kad kliknem u postavkama "aktiviraj brzi izbornik" pojave mi se čudesa i niš ne kuzim?

moram skinu grafičke pakete?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
i ti sjeci i netreba premium bookmarkuj preko opere lako je to samo ti net mora biti brz,ako imas PB aktiviraj brzi izbornik dodaj novu vezu upises ime na poceku skripte i ispod URL skripte i ako imas vremena iz obliznjih sela u vise pokusaja sjeci,salji jer tu treba i imati srece npr izbaci ti da saljes u 20:08:56 ako ti je dosat brz net klikni tad ili sekndu prije i kazem ako mozes stici salji vise pokusaja jednom ce te potrefiti,ali dzaba ja pisem :D
 

DeletedUser

Guest
huh, malo je teže objasniti ti ovako šta je šta... savjerujem ti da ako si u nekom plemenu, da pitaš nekoga tamo tko možda već koristi premium da ti narihta skripte...

ukratko, moraš otići na "postavke" > "uredi brzi izbornik" > "dodaj novi unos" i onda tamo gdje ti piše "URL cilja" postaviti skriptu koji sam ovdje stavio i dati joj neki naziv koji će ti biti vidljiv u brzom izborniku, a to radiš u polju "Upiši ime"

nakon što je postaviš, odeš na "pregledi" > "kombinirano" i klikneš na nju (a nalazit će ti se u brzom izborniku) i izbacit će ti polja gdje moraš unesti koordinate cilja, vrijeme kada želiš da dođe napad i jedinicu koju misliš slati...

neznam dali si me pohvatao, ali kraće ne ide :D

nakon toga svega, onda je na tebi da šalješ napade tj support si sukladno vremenu kojeg si dobio preko skripte... e sad, neznam dali znaš poslati train u sec? ako neznaš... onda će i snipanje biti problem... trebat će ti daleko više sreće pogoditi tražene sec/msec sa samo jednim napadom...
 

DeletedUser

Guest
nece biti tesko ako ima vise pokusaja jednom ce ubosti kad treba
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
najbolje ti je sjeci forom kojom saljes t-train, narokas tab-ova i udaras, jedan mora upasti izmedju plemica, provjereno najbolja taktika :predaja:
 

DeletedUser

Guest
e i ti si elmoo našo pisati kako se sjeku plemići :pivo:
 

DeletedUser

Guest
druženje i ćaskanje kod belaya na offtopicu,

molim bez spama ovdje
 
Top