Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
Rusija koja nije pod uticajem hrama...

Side 1:
Tribes: ROYAL, SHAKE, SJV
Side 2:
Tribes: -PAT-, -RB-

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 3
Difference: 7

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 48,823
Side 2: 12,832
Difference: 35,991

chart
 
Reaction score
0
Rusija koja nije pod uticajem hrama...

Side 1:
Tribes: ROYAL, SHAKE, SJV
Side 2:
Tribes: -PAT-, -RB-

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 3
Difference: 7

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 48,823
Side 2: 12,832
Difference: 35,991

chart

:kokice: ko je rekao da nisam izgradio hram hahaha

Branitelj: Charobnjak
Cilj: -001- (469|481) K44

Količina: 0 0 4819 110 214 0 330 0 0 4 0
Gubici: 0 0 4819 110 214 0 330 0 0 4 0

Nosivost: 32.626 36.451 2.293 71.370/71.370


Nemojte se ljutit na gospodina charobnjaka on sigurno nije mogao biti tu :boks:
 

DeletedUser

Guest
Jutros su došle mnogobrojne prijave u policijsku stanicu da komšije prave buku u kvartu.
Policija kao i uvjek stigne na mjesto dogadjaja ali doduše malo kasno.
Zapravo šta ih je dočekalo osim urnebesa uz več poznatu pjesmu Gangam stayl


Opa ali star

0df943813e.png

d1869bdb18.png



Op Op

dc85e1f5c1.png

bb8df0fbd3.png

31241b5494.png

b656827242.png



Opala

8496b5b2d0.png

4502d5393d.png



Opa restart star

5000fa1a0b.png



To je završena stvar.
Ali istraga policijski organa se nastavlja dalje jer smo ograničeni sa brojem izvještaja.
 

DeletedUser

Guest
Nastavak istrage.

Nakon što su pretražili mjesto dogadjaja našli su samo Svireta kako svira na pločniku jedne kuče.
Nakon ispitivanja saznali smo slijedeče: Svire je svirao.


Za svaku svirku treba i partijanje

8be09a33cd.png

a974449c78.png

2864592954.png



Party su napravile komšije iz Royala

1db7fd97b0.png

5621eaf71c.png



Svirao nesvirao kriger mu dosvirao.

4af9509fa0.png

fa3c0f0ab9.png


Na mjestu zločina našli su polupane čaše i flaše.
Protiv počinilaca je raspisana čeralica, koju članovi RB-ea neznaju sprovesti.


Šta da se kaže "omladina se malo zapila i polupala komšiluk"

Dok neki članovi pismenog plemena gledaju novi domaci film "Sela gore a kalle se češlja",ostatak preplašeni gradjana ostali su bez diploma "Prohujalo sa vihorom".
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Ma super je prosla akcija kao i uvjek :) nemoras ih provocirati sa pricama oni sami znaju da gube :) imaju dovolno muke jos ih ti zezas :D ...
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
:eek:k: dovoljno meni i ovo sto sam uhvatio :pivo:

od koga je dobro je ...

Pravilo br.4 front nema pravila (507|452) K45 743 I naravno dzej [-PAT-] Slippery Nipple [ROYAL] 2013-02-10 - 16:35:44

eto popravio si statistiku svom plemenu :D

Side 1:
Tribes: SHAKE, SJV, ROYAL
Side 2:
Tribes: -PAT-, -RB-

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 44
Side 2: 24
Difference: 20

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 196,061
Side 2: 112,767
Difference: 83,294

chart



Napominjem da ovdje fali jos nekih 10ak sela od vase akademije, bivse pleme XXX
 
Last edited:

Pire

Member
Reaction score
2
Ma super je prosla akcija kao i uvjek :) nemoras ih provocirati sa pricama oni sami znaju da gube :) imaju dovolno muke jos ih ti zezas :D ...

Ti se bar nemas cime hvaliti...:p Ne ide ti uzimanje sela od mene i u ovoj i prosloj akciji...;)

Cestitam na uzetim selima Royalu.
 

DeletedUser

Guest
Ti se bar nemas cime hvaliti...:p Ne ide ti uzimanje sela od mene i u ovoj i prosloj akciji...;)

Cestitam na uzetim selima Royalu.

To je ono što ja cjelo vrjeme govorim dobri gradjani ispaštaju zbog drugi koji se češljaju ili samo brbljaju i govore ja bi ovo ti bi to on če ovako ja ču onako. I kad im ta strategija propadne nastradaju igrači tipa Svire i Gangam Star. Nije puno trebalo nuka da se probiju njihovi gradovi. Pitamo se, zašto? Jednostavan odgovor i jasno kao dan deff je kod onih koji su vrjedniji za pleme iako oni nisu u tolikoj mjeri opasnosti kao što su ova dva nesretnika od danas. Oke vodstvo se mora čuvati od terorista kakvi smo mi iz Royala ali brate za mene je jednako vrjedan član i onaj koji je u vodstvu kao i onaj koji nije. Ako je tu onda vrjedi isto kao i svaki drugi.

Evo usput da stavim i jedan izvještaj kako kod nas funkcioniše sve kako valja
Svi učestvuju u akciji oni koji imaju noble blizu oni i noblaju a ostalima pomazemo tako što če mo ih izvuči na front na neki drugi način pa da i oni uzimaju jeftino sela od RB-ea.


9fcf567679.png


Drug sale je svakako zaslužio jedno jeftino selo i dobiče ga.
A rasprodaja je kod Djeja. Jes jeftino ba. Naj deffer najslabija odbrana miss Djej-n
 
Reaction score
0
To je ono što ja cjelo vrjeme govorim dobri gradjani ispaštaju zbog drugi koji se češljaju ili samo brbljaju i govore ja bi ovo ti bi to on če ovako ja ču onako. I kad im ta strategija propadne nastradaju igrači tipa Svire i Gangam Star. Nije puno trebalo nuka da se probiju njihovi gradovi. Pitamo se, zašto? Jednostavan odgovor i jasno kao dan deff je kod onih koji su vrjedniji za pleme iako oni nisu u tolikoj mjeri opasnosti kao što su ova dva nesretnika od danas. Oke vodstvo se mora čuvati od terorista kakvi smo mi iz Royala ali brate za mene je jednako vrjedan član i onaj koji je u vodstvu kao i onaj koji nije. Ako je tu onda vrjedi isto kao i svaki drugi.

Evo usput da stavim i jedan izvještaj kako kod nas funkcioniše sve kako valja
Svi učestvuju u akciji oni koji imaju noble blizu oni i noblaju a ostalima pomazemo tako što če mo ih izvuči na front na neki drugi način pa da i oni uzimaju jeftino sela od RB-ea.


9fcf567679.png


Drug sale je svakako zaslužio jedno jeftino selo i dobiče ga.
A rasprodaja je kod Djeja. Jes jeftino ba. Naj deffer najslabija odbrana miss Djej-n

1. dzej je rekao svoje probao sam preseci train :) samo jbg da su bili macevi presjeklo bi se :) nesreca...
2. Ne provociraj vise.. u redu je, ja kazem BRAVO. ali malo previse smaras sa ovim pricama postavi izvjestaje i pusti nek publika komentira...
:boks:
 

Pire

Member
Reaction score
2
Campo...clanovi RBa dobro znaju sta i kako ide...tako da nema potrebe da prosipas price deff je kod vodja, ovog ili onog. A mislim da ti ova cifra dovoljno govori da je svaki clan jednako vazan, vjerovao ti to ili ne.

Poraženi protivnici: 1.171.414 (5.)
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Pire


Datum ulaska
Nov 2012
Komentara
24

Orginalni komentar od Gamma
Ma super je prosla akcija kao i uvjek nemoras ih provocirati sa pricama oni sami znaju da gube imaju dovolno muke jos ih ti zezas ...
Ti se bar nemas cime hvaliti...:p Ne ide ti uzimanje sela od mene i u ovoj i prosloj akciji...

Cestitam na uzetim selima Royalu.

Ma ja se ne hvalim i mogao sam uzeti selo od samo trebao sam pocekati da mi se plemenice vrate Imao si puno srece odanos je pala na 1 :) pa da se ne cekam krieger uzeo i sam znas da je bio to sreca
 
Status
Not open for further replies.
Top