Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
auf ako mi budemo pravili te zezancije, smucice se ljudima i forum i igra vjeruj mi hahahahaha
nemoj vise molim te :p
 

DeletedUser

Guest
Onaj osjećaj kad se nekad možeš i našalit na tuđi račun :D

jel to taj santa fe
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
evo jedna mala zezancija sa naseg chata na ovu temu :)

kako smo mi to dozivjeli:



cisto radi shege/shale/poshalice.. bez losih namjera.. ali da se osjeti atmosfera :)

Daleko najača stvar, koju se može vidjet na ovom vanjskom :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
Galeb priča se da smo te noblali

jel ti krivo

Ma nije :pivo: , barem sa tim pokazujete kakva ste ekipa.. da jedino šta noblate su vaši igrači i barbarska sela :lool:
kako se vidi, jedino Neyi gore nobla nešto od neprijatelja.. a svi ostali samo na prazna sela krećete :ludilo:

samo šta se ne potučete ko će noblat prazno a razvijeno selo , eto na mene recimo čak dvojica slali plemiće.. Jedan vaš sa 2 -šta je bilo i dovoljno za noblat.. a još jedan vaš sa 3 .. šta bi značilo da bi ovaj drugi sam sebe prenoblavao sa toliko plemića

Ali svejedno vam nije pošlo za rukom, Pa je ipak Trojanac uzeo selo prije vas, a nek je, svakako bolje nego da ste vi :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Čak dvojica,au,baš je i to moguće


Šta ćeš,naša ti je takva taktika

They see us nobling noobs,they hatin..
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
Čak dvojica,au,baš je i to moguće


Šta ćeš,naša ti je takva taktika

They see us nobling noobs,they hatin..

Močni ste, nema šta.. Nemože svako noblat svog igrača.. i to nakon šta ga neprijatelj očisti :lool:
A i barbari su vam se nešto grdno zamjerili :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Močni ste, nema šta.. Nemože svako noblat svog igrača.. i to nakon šta ga neprijatelj očisti :lool:
A i barbari su vam se nešto grdno zamjerili :hmm:

Ko god stane na put bude noblan pa makar i ti.
 

DeletedUser

Guest
pa galeb valjda ti to nešto govori

Mi prvo rješavamo opasnije protivnike a to su u ovom slučaju barbari pa tek na red dolaze ostali..
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
pa galeb valjda ti to nešto govori

Mi prvo rješavamo opasnije protivnike a to su u ovom slučaju barbari pa tek na red dolaze ostali..

A čuj, svako si odabere protivnike koje je sposoban noblati.. A vi ste sposobni samo za barbare :ludilo:
I naravno kojeg svojeg svako toliko, nakon šta ih neprijatelji očiste :pivo:
 

DeletedUser

Guest
izvini pipi :D

galeb,ti si bio vo akademija,nikad nisi bio u Royal :)
tako da tvoje komentare gledam ja lično isto kao kad i neko drugi sa strane komentira,za druge nas boli uvo :)
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
izvini pipi :D

galeb,ti si bio vo akademija,nikad nisi bio u Royal :)
tako da tvoje komentare gledam ja lično isto kao kad i neko drugi sa strane komentira,za druge nas boli uvo :)

ma gledaj ti kako hoćeš.. Ali činjenice jesu.. da noblate samo barbare i svoje igrače.. a za drugo da niste sposobni :lool:
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Do prije par dana su igrali isto noblali su isto neke igrace iz SJV(ne znam sad mozda je bilo spajanje mozda neposlusnost),i kada tebe noblaju onda na sav glas protiv njih kako oni noblaju barbare kako ovo kako ono,ja ne znam pleme koje ne nobla barbare osim WANTED znaci igraju normalnu igru i ti tu nemas sta reci!,normalno u akademiji im ne treba sljam da se tako izrazim!
 

DeletedUser

Guest
Svaki neposluh se kaznjava i to svi trebaju da znaju i svaki pravi vodja ce da uradi po propisima.
Igra se u korist plemena a vodje odlucuju sta je korisno a sta ne, spajanje racuna je uvjek najbolja ocija koja postoji i svi to rade.
Za pticu galeba neznam sta je bilo ali sam siguran da je zasluzio sto je dobio.
A ko ce sta osvoiti i to ide kako treba jedan je skoro letio van plemena jer nije postupio kako je naredjeno od vodstva imas drugu sansu ptico morska ali ne kod nas i nasoj blizini pocni ponovo i osveti se za tvoju takozvanu nepravdu.

Nešto najteze u plemenima je biti vodja ili clan vodstva to znam iz licnog iskustva jedna grska vodje moze skupo kostati citavo pleme prema tome pusti vodstvo da odluci i radi kako oni kazu pa makar to bilo naopako.
 
Status
Not open for further replies.
Top