Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
Do prije par dana su igrali isto noblali su isto neke igrace iz SJV(ne znam sad mozda je bilo spajanje mozda neposlusnost),i kada tebe noblaju onda na sav glas protiv njih kako oni noblaju barbare kako ovo kako ono,ja ne znam pleme koje ne nobla barbare osim WANTED znaci igraju normalnu igru i ti tu nemas sta reci!,normalno u akademiji im ne treba sljam da se tako izrazim!

Mudro pises :)
samo svako hvali svog konja kosto :pivo:
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
Svaki neposluh se kaznjava i to svi trebaju da znaju i svaki pravi vodja ce da uradi po propisima.
Igra se u korist plemena a vodje odlucuju sta je korisno a sta ne, spajanje racuna je uvjek najbolja ocija koja postoji i svi to rade.
Za pticu galeba neznam sta je bilo ali sam siguran da je zasluzio sto je dobio.
A ko ce sta osvoiti i to ide kako treba jedan je skoro letio van plemena jer nije postupio kako je naredjeno od vodstva imas drugu sansu ptico morska ali ne kod nas i nasoj blizini pocni ponovo i osveti se za tvoju takozvanu nepravdu.

Nešto najteze u plemenima je biti vodja ili clan vodstva to znam iz licnog iskustva jedna grska vodje moze skupo kostati citavo pleme prema tome pusti vodstvo da odluci i radi kako oni kazu pa makar to bilo naopako.

Ma nema problema uskoro se mi opet vidimo.. i brže nego šta mislite
A na vašoj strani... nebi bio više.. ni da mi netko plati.. Jer takva jadna igra.. kakvu igrate, ne viđa se često
Ali sretno vam, neda mi se tu svađat.. nego radije uživam u igri :pivo:
 
Reaction score
0
Ma nema problema uskoro se mi opet vidimo.. i brže nego šta mislite
A na vašoj strani... nebi bio više.. ni da mi netko plati.. Jer takva jadna igra.. kakvu igrate, ne viđa se često
Ali sretno vam, neda mi se tu svađat.. nego radije uživam u igri :pivo:

Hmm Ko izda 1. put izda ce i 2. :woot:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Ptico, niko ti nije zvao da budes s' nama. Nego da dodjes na nas kontinent , da te ponovo bacimo na reset. :lool:
 

DeletedUser

Guest
ROYAL 83 noblana sela...34 barbara
SJV 37 noblanih sela..17 barbara

Pat 72 noblana sela..čak 8 barbara
RB 64 noblana sela...31 barbar..

I ko je sada barb nobler :D ?
 
Reaction score
0
ROYAL 83 noblana sela...34 barbara
SJV 37 noblanih sela..17 barbara

Pat 72 noblana sela..čak 8 barbara
RB 64 noblana sela...31 barbar..

I ko je sada barb nobler :D ?

royal - 34/83=0.40=40%
rb - 31/64=0.48=48%

ja bih se stidio da sam i u jednom i u drugom plemenu :D
 

DeletedUser

Guest
Jeste to na prste brojali? :D msm ako je Vuk ludi, onda me ne cudi, a ako je liked, onda pocinjes da me iznenadjujes :D
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
ROYAL 83 noblana sela...34 barbara
SJV 37 noblanih sela..17 barbara

Pat 72 noblana sela..čak 8 barbara
RB 64 noblana sela...31 barbar..

I ko je sada barb nobler :D ?

sta oces da kazes kada neko nobla 3 sela jedno barbarsko i neko nobla 100 sela 20 barbara pa ovaj noblao 20 puta vise barbara to su noobovi.Slazem se sa your side -th- puno i jedni i drugi :D
 

DeletedUser

Guest
royal - 34/83=0.40=40%
rb - 31/64=0.48=48%

ja bih se stidio da sam i u jednom i u drugom plemenu :D
Ne ne brate,vidiš da sam odvojio ta 2 plemena..2 po 2 :)

ROYAL i SJV 120 noblanja..51 barbar=42.5 %
PAT i RB 136 noblanja čak 39 barbara=25.6%

Hahaha,a tamo su negdje nas prozivali da kupimo barbare :)
Jeste to na prste brojali? :D msm ako je Vuk ludi, onda me ne cudi, a ako je liked, onda pocinjes da me iznenadjujes :D

Nemoj rale tako :D wukova matematika je za neke raketna nauka :)
Ja sam početnik...sabiranje,oduzimanje...to znam...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...jel u nekom od tih "barbaro ubilackih plemena" i nas rubo, ...ako je, ...a cini mi se da je onda je to izrazit napredak i relativno nizak postotak s obzirom na njegovu reputaciju

lp.


P.S. ...ne igram ovaj svijet i relativno nisam upoznat ali kad se vec spominje noblanje barbara onda je on ipak vrlo konpetentna osoba
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
...jel u nekom od tih "barbaro ubilackih plemena" i nas rubo, ...ako je, ...a cini mi se da je onda je to izrazit napredak i relativno nizak postotak s obzirom na njegovu reputaciju

lp.


P.S. ...ne igram ovaj svijet i relativno nisam upoznat ali kad se vec spominje noblanje barbara onda je on ipak vrlo konpetentna osoba

Ma i on je u Royalu :pivo:
A šta se njegovih sela tiče.. od 12 šta ih ima.. 5 ih je bilo barbarsko :kokice:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Gotovo pola sela im je barbarsko...nema dalje hahahah....

Ali dobro..sve to razumijem,ipak su to Barbari...gubitnici na ba8 :)
 

DeletedUser

Guest
Ma i on je u Royalu :pivo:
A šta se njegovih sela tiče.. od 12 šta ih ima.. 5 ih je bilo barbarsko :kokice:

oho-vidim zanimate se nešto za naša sela
iskreno,snowball i ja smo također nezadovoljni kvalitetom sela koja smo noblali,ali jbg. tako je kako je-uzimajući u obzir poziciju na kojoj se nalazimo po nama je to najbolje što smo mogli
evo i naše prvo noblanje-barb selo od 200 bodova-a imali trejn i na kraju slali 4 plemića(1 neji) na 20h udaljenosti
zašto-jer realno da su rb i pat upola kvalitetni kao što smo mi tad mislili oni bi nas restartali bez problema,htjeli smo spasit bar 15 zlatnika koje smo imali tad iskovano-jer nismo sigurni da li bi nam se važili u slučaju restarta
sad kako će netko okarakterizirat taj naš potez-kao kukavički,osiguravajući,taktički...nama je sve jedno-mi smo to napravili jer smo mogli
a za ljubomorne iz rb/pat koji sad zbrajaju naša barb/ne barb noblanja i zamaraju se statistikom mogu i ja izvuć statistički podatak;u pat-u ima 1,a u rb-u 0 igrača koji su noblali jednako ili više živih sela od nas
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Rubo, griješiš u zadnjoj rečenici. (No hard feelings)

I da, ne znam kol'ko da ste mislili da je RB/PAT kvalitetan/ne kvalitetan, mi smo vam skatali čitavo pleme u prvih mjesec dana igre. Tako da, nijedna vaša ružna riječ prema RB/PAT me ne pogađa. A od vas što je ostalo, sakrili ste se po ostalim plemenima.

-A za to noblanje barbarskih, to je proizvoljno hoće li ko noblati ili ne, pozicije radi, ja bih uvijek noblao barbarsko.
 
Last edited:
Reaction score
0
Rubo, griješiš u zadnjoj rečenici. (No hard feelings)

I da, ne znam kol'ko da ste mislili da je RB/PAT kvalitetan/ne kvalitetan, mi smo vam skatali čitavo pleme u prvih mjesec dana igre. Tako da, nijedna vaša ružna riječ prema RB/PAT me ne pogađa. A od vas što je ostalo, sakrili ste se po ostalim plemenima.

-A za to noblanje barbarskih, to je proizvoljno hoće li ko noblati ili ne, pozicije radi, ja bih uvijek noblao barbarsko.

1. Dosli su po osvetu.
2. Ko se osvecuje ima vise mrznje i vise inata!
3. Do sada su nas trebali vec i skatati i noblati trebali smo biti pri kraju... sa obzirom DA SU SVI ONI PRO IGRACI.

A za barbarska sela:
Ne pricajte gluposti koliko god bili vi pro igraci ovo je svijet sa hramom... i u buduce ce se barbari noblati ne samo sada (mislio sam na barbarska sela ne na pleme ROYAL!) i ako ne vidim neku razliku :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top