Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Napadači: Crni-Vitez
Porijeklo: Crni-Vitez 04 (519|460) K45

Količina: 0 0 5860 5 2625 0 333 0 0 0
Gubici: 0 0 5860 5 2625 0 333 0 0 0

Branitelj: Santa FE
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Pitanje što se brzo radi je kao i pitanje što je bilo prije kokoš ili jaje. Kad se ide 1 na 1 i napadač izgubi of a obrambeni deff jasno je da se off brže radi. Ali ako 10 igrača izgubi off na jednom igraču koji je nadefan od 10 igrača svaki taj igrač koji je izgubio nešto deffa če brže nadoknaditi svoj deff nego onaj koji je izgubio cijelu nuku

izvinjavam se nisam ubacio citat od Pire na koji se odnosi ovaj moj tekst

i napomena da ne napadnete krivog igrača ja ne igram hr10 pod ovim nickom
 
Last edited:

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Branitelj: dekker
Cilj: Pozdrav od krigera (521|492) K45

Količina: 105 5 3500 372 2875 13 96 0 0 0 0
Gubici: 105 5 3500 372 2875 13 96 0 0 0 0

Nosivost: 136 26 162/XXXXXX
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Pitanje što se brzo radi je kao i pitanje što je bilo prije kokoš ili jaje. Kad se ide 1 na 1 i napadač izgubi of a obrambeni deff jasno je da se off brže radi. Ali ako 10 igrača izgubi off na jednom igraču koji je nadefan od 10 igrača svaki taj igrač koji je izgubio nešto deffa če brže nadoknaditi svoj deff nego onaj koji je izgubio cijelu nuku

izvinjavam se nisam ubacio citat od Pire na koji se odnosi ovaj moj tekst

i napomena da ne napadnete krivog igrača ja ne igram hr10 pod ovim nickom

Napadači: emotivac

Količina: 0 0 3067 0 1600 0 200 0 0 0
Gubici: 0 0 3067 0 1600 0 200 0 0 0
Vjera: Jedinice su bili vjernici. Borbena snaga: 100%

Branitelj: dekker
Cilj: Pozdrav od krigera (521|492) K45

Količina: 6644 2622 0 25 0 600 0 100 2 0 0
Gubici: 4633 1828 0 17 0 418 0 70 1 0 0

druze, kao sto vidis, ta teorija nije bas primjenjiva u vasem slucaju..
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
druze, kao sto vidis, ta teorija nije bas primjenjiva u vasem slucaju..

baš dobar primjer
dekere je izgubio oko 8000 jedinica. ako to nisu sve njegove trupe nego recimo deff od 4 igrača onda je recimo svaki izgubio po 2000 jedinica deffa dok je emotivac sam izgubio skoro 10000 jedinica. Izračunaj sam tko če prije nadoknaditi gubitak
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
ne govorim o imenu grada nego o vječnoj dilemi što se brže obnavlja deff ili off, rasprava o tome koji je čiji grad i kako se zove me apsolutno ne zanima
 

DeletedUser

Guest
Evo da objesnimo dečku o čemu ovaj magla priča.

Igrač kojem je poslano pojačanje: dekker
Selo: Pozdrav od krigera (521|492) K45
Porijeklo postrojbi: Campo_xxxxxxxxx


Jedinice:
Količina: 300 300 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 61 61 0 0 0 0 0 0 0 0



Igrač kojem je poslano pojačanje: dekker
Selo: Pozdrav od krigera (521|492) K45
Porijeklo postrojbi: Campo_xxxxxxxxx


Jedinice:
Količina: 239 239 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 70 70 0 0 0 0 0 0 0 0


Neko je mozda imao više deffa u tom gradu a neko manje ali sve je to tu negdje blizu te cifre.
itd......
 

DeletedUser

Guest
ne govorim o imenu grada nego o vječnoj dilemi što se brže obnavlja deff ili off, rasprava o tome koji je čiji grad i kako se zove me apsolutno ne zanima

Off se uvijek oporavlja brze od deff 1vs1
al ako ovome irgacu sto se brani pomaze 6 igraca sa deff off je u problemima ,
ako krene kontra na njega i nema dobre defere iza sebe
ja bas vise volim kad mene neko napadne prvi mozda to izgleda glupo al onda sam u prednosti ;)
 

DeletedUser

Guest
Poceo pravi fajt. Jos kad bi bilo vise granice...

Ovako ostali multi Kokteli i par Royalovaca koji deffa tri plemena. :D
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Campo možda ti magla ili Fog-666 ne znači puno ali vjerujem da češ me se sjetiti pod nickom mirkonije ili maligani
 

DeletedUser

Guest
Campo možda ti magla ili Fog-666 ne znači puno ali vjerujem da češ me se sjetiti pod nickom mirkonije ili maligani

Pa gdje si kralju sta se radi dugo se nismo sreli drago mi je da si tu i aj neka ovaj put bude da nismo na suprotnim stranama bilo je dobro i onako ali neponovilo se dobri faitova smo imali aaaaaa. A ono magla to je valjda ono moje staro ma znaš več šta samo šala.
 

DeletedUser

Guest
Pa gdje si kralju sta se radi dugo se nismo sreli drago mi je da si tu i aj neka ovaj put bude da nismo na suprotnim stranama bilo je dobro i onako ali neponovilo se dobri faitova smo imali aaaaaa. A ono magla to je valjda ono moje staro ma znaš več šta samo šala.

Gdje vam je onaj Karabaya?
 

DeletedUser

Guest
Poceo pravi fajt. Jos kad bi bilo vise granice...

Ovako ostali multi Kokteli i par Royalovaca koji deffa tri plemena. :D

nisam se javljao od akcije na nas-jednostavno,izvještaji su stavljeni,nema se puno za dodat,komentari do sada svi bili u granicama pristojnosti
o uspješnosti akcije-s naše strane smo zadovoljni,moglo je bit bolje,moglo je bit puno gore;ocjena +3
s vaše strane;ocjena -2,iako dobro zamišljeno,dobro odrađeno,ali vidi se nespremnost pojedinih sudionika-ti si npr. iznenadio sa spremnosti-4 nuka respect,ali što ti treba sad ovakvi ironični komentari-kakvi multy kokteli?
-što bi trebalo da nas ne deffa 3 plemena-pa 3 plemena sa istog kontinenta nas napada!
i što ti znači"ovako ostali" ko da ste uzeli sve što ste naumili i sad još ostaci-niste uzeli ništa,ostalo je sve kao i prije,ako ćemo o ostacima-to se može odnosit samo na vaš off-ugodno farmanje i oporavljanje 2 tjedna želim(nekima ni mjesec neće bit dovoljan)
nama nije problem izgubit sva sela tu na kontinentu,ako tako mora bit nek bude(na kraju krajeva to sam već i napisao-zato smo i uzeli sela na drugom),ako treba kupovati vrijeme i štopat vas koliko možemo tako ćemo i napravit,ali da ja imam 3 plemena pod komandom i nekog da mi se nase.. usred svega i 2-3 mjeseca ga ne mogu maknut nebi slova napisao na ovom forumu,a i razmislio bi dali je ovo igra za mene
a da je malo veća granica-ja se nebi bunio
 

DeletedUser

Guest
Naravno da su multiji, 80% tog plemena je na sittu igracima Royala.
Slucajno?

U toku noci si 8 puta izlazio i u ulazio u Shake po deff, a sve po minut da server ne registruje.

Jeste tesko igrati kad tri igraca deffa 3 plemena, multija se ima, tj. nisu to multiji to se samo sifra zna,to je legalno za vas.

Sa kim Royal i SJV ratuju na svom kontinentu?
Ni sa kim,sve diplomatija,ti prvi kazes samo da vas usporimo...

To je mrznja, hejteri ste bili i ostali.
 

DeletedUser

Guest
Naravno da su multiji, 80% tog plemena je na sittu igracima Royala.
Slucajno?

U toku noci si 8 puta izlazio i u ulazio u Shake po deff, a sve po minut da server ne registruje.

Jeste tesko igrati kad tri igraca deffa 3 plemena, multija se ima, tj. nisu to multiji to se samo sifra zna,to je legalno za vas.

Sa kim Royal i SJV ratuju na svom kontinentu?
Ni sa kim,sve diplomatija,ti prvi kazes samo da vas usporimo...

To je mrznja, hejteri ste bili i ostali.

Neserendaj gdje je ona RB mašina kako ono vi kazete gazi sve pred sobom fuj kao da vam fali nešto.
 
Status
Not open for further replies.
Top