Royal + SJV protiv -PAT- + -RB- + -RB-PAT-

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Nesjecam te se valjda zato što si kratko trajao.
A sa RB-eom nisam igrao igrao sam sa B-DNK. A oni su nam bili ko biva saveznici.
Zato sam sad ovdje i jako mi je lijepo gledam vas kako se patite opet ti i tvoja ekipica zajedno sa tom pokvarenom mašinom od RB-ea.

Evo samo kratko.Sto se tice tog sukoba na ba8, nisi u pravu.
Razmjenicemo skypeove,pa cemo se cuti, ubacicu pravog vistu i Marija u razgovor, pa ce ti ljudi reci sta je bilo na ba8.
Oni su bili vodje B-DNK na ba8. I rece ti vista zasto se meni javio kad je saznao da ja igram na the familia i dao mi sva svoja sela da ja noblam. I rece ti ko je kome radio iza ledja.

Ovo je sramota sto pisete. Ovako blatite i ime Barbara,a ti momak ne znas ni kako je nastalo pleme Barbar i odkud barbarska DNK i slicna plemena....
 

asaaa

New Member
Reaction score
0
Ako nisi znao Campo24 je bio vodja B-DNK na ba8 licno sam i ja igrao tamo komande smo uvjek dobijali od Campa i Krigera i nikad od nekog drugog. A TWSTATS tacno govori ko je koga napao u gluvo doba noci bez rijeci najave ili objave rata, dok ste nam i dalje bili plavi kao od pocetka servera.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ako nisi znao Campo24 je bio vodja B-DNK na ba8 licno sam i ja igrao tamo komande smo uvjek dobijali od Campa i Krigera i nikad od nekog drugog. A TWSTATS tacno govori ko je koga napao u gluvo doba noci bez rijeci najave ili objave rata, dok ste nam i dalje bili plavi kao od pocetka servera.

Možda B-RNK, jer ih je bilo masu, i opet su u roku pali. :)
 

asaaa

New Member
Reaction score
0
Evo samo kratko.Sto se tice tog sukoba na ba8, nisi u pravu.
Razmjenicemo skypeove,pa cemo se cuti, ubacicu pravog vistu i Marija u razgovor, pa ce ti ljudi reci sta je bilo na ba8.
Oni su bili vodje B-DNK na ba8. I rece ti vista zasto se meni javio kad je saznao da ja igram na the familia i dao mi sva svoja sela da ja noblam. I rece ti ko je kome radio iza ledja.

Ovo je sramota sto pisete. Ovako blatite i ime Barbara,a ti momak ne znas ni kako je nastalo pleme Barbar i odkud barbarska DNK i slicna plemena....


Borisse na tvoju zalost i ja znam Vistu(Josip Garic - Sipa).. osim sto mi je covjek upravo negirao sve sto si rekao o njemu, i na TWSTATS se vidi da si mu uzeo samo 8-9 gradova od njegovih stotinjak sto je daleko od SVIH SELA koja ti je navodno dao

Ko god zeli neka mi se javi privatno kopiracu citat i negiranje viste da je rekao ikad ikome bilo kakve planove o svom plemenu bilo kada

koje nebuloze od tebe, da si spao ovako nisko da izmisljas stvari a optuzujes sve druge da lazu cccc
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
E moj Borise do sad sam mislio da nesto i istine zboris ali sad si sve upropastio.
Sa vistom se cujem jako često kao i sa mariom jesam bio sam jedan od vodja u plemenu B-DNK zajedno sa Krigerom.
Očito da ti je Kalle svoju poznatu verziju ispricao kako smo mi htjeli ovo oni ono uglavnom kao da RB nije nista kriv.

Desilo se bas nesto slicno kao i na ba2 bar po pricama kojima sam cuo od neki igraca koji su tamo igrali a upoznao sam ih na hr5 itd.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
ja znam da kako krigercic tako ni kampic nisu nikad bili glavonje u barbarima, a pogotovo kampic, tako da javljanje u tom fazonu je apsolutno neprikosnoveno, jedina rijec cija se pika od vodstva barbara je zeusova :)
 

DeletedUser

Guest
ja znam da kako krigercic tako ni kampic nisu nikad bili glavonje u barbarima, a pogotovo kampic, tako da javljanje u tom fazonu je apsolutno neprikosnoveno, jedina rijec cija se pika od vodstva barbara je zeusova :)

Pipak to i nisu bili barbari, več Barbarska DNK B-DNK e eto de mi sad reci jos neku pametnu.
 

DeletedUser

Guest
Campo s tobom se ne vrijedi raspravljati. Ti bi taj ba8 zavrsio kada vas je VDK rokao, a sad pricas nesto o RBu. Stvarno nisam imao namjeru da se mijesam ali kad vidim kakve sve nebuloze pricas, ne mogu da vjerujem. Dok sam noblao gradove po vasem kontinentu dok smo bili saveznici, jedini mi je Mario poslao poruku da to ne radim vise, niste to ni ti ni Krieger radili sine.

on topic: Trawka je najjaciiii <33
 

DeletedUser

Guest
Borisse na tvoju zalost i ja znam Vistu(Josip Garic - Sipa).. osim sto mi je covjek upravo negirao sve sto si rekao o njemu, i na TWSTATS se vidi da si mu uzeo samo 8-9 gradova od njegovih stotinjak sto je daleko od SVIH SELA koja ti je navodno dao

Ko god zeli neka mi se javi privatno kopiracu citat i negiranje viste da je rekao ikad ikome bilo kakve planove o svom plemenu bilo kada

koje nebuloze od tebe, da si spao ovako nisko da izmisljas stvari a optuzujes sve druge da lazu cccc

Nemas sta kopirati od ko zna koga. Ko zeli mozemo se naci na skypeu pa popricati uzivo.

Upitaj Marija gdje ucio igrati plemena i od koga.

I raspitaj se kako je nastalo ime Barbar i gdje se prvi put pojavilo.

Ko je bio jedan od prvih vodja Barbara?
 

asaaa

New Member
Reaction score
0
Pusti se ti sad barbara i ko je koga uci da igra, poenta je da si lagao da si mu uzeo SVA SELA, da si lagao da ti je vista rekao bilo sta o navodnim nepostojecim planovima a ti izgovori da napadnete svoje saveznike pricajte djecici iz vase akademije XXX mozda i povjeruju nesto pa vam tako naivni posalju koji def dok i njih ne ponoblate

prntscr.com/p56kr
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pusti se ti sad barbara i ko je koga uci da igra, poenta je da si lagao da si mu uzeo SVA SELA, da si lagao da ti je vista rekao bilo sta o navodnim nepostojecim planovima a ti izgovori da napadnete svoje saveznike pricajte djecici iz vase akademije XXX mozda i povjeruju nesto pa vam tako naivni posalju koji def dok i njih ne ponoblate

prntscr.com/p56kr

Ne citas sta napisem.
On je meni licno ponudio da noblam sva njegova sela kada je odustajao. Razumijes li sada?

A upitaj ga, zasto to nije ponudio igracima svog plemena, nego neprijatelju??!??

I ja znam sta mi je rekao kroz poruke u igri. Da ste bili posteni kao pleme, racun bi ostavio plemenu..

I jos mi niste odgovorili na pitanje.
 

asaaa

New Member
Reaction score
0
i dao mi sva svoja sela da ja noblam...

ko god provjeri TWSTATS vidjece da da je 90% sela dao svojim saplemenicima da nobla a ne tebi i to kad je vec sve bilo gotovo i kad su do tada vodje bile odustale od rata.. sto se mene tice mogao je i ranije to da uradi, cim ste se urotili sa nasim do tada zajednickim neprijateljima protiv nas i noblali nam pod nekim laznim izgovorima nasa prazna sela koja su defala vasu liniju, to je vec bio kraj ma koliko god se mi borili.
 
Last edited:

Santa Fe

Member
Reaction score
0
cime se jos bavite :S krieger iza ledja ugovarao sa nasim zajednickim neprijateljima da im ovi puste sela kako bi se, citiram, "rokao sa RB".. dosli u posjed skype razgovora, ingame poruka, potvrdili neki ljudi iz B-DNK, potvrdili ljudi iz plemena Nosam.

U tom periodu kada nam se javljaju ljudi iz vise plemena da nam spremate "noz u ledja" krieger se bahati i prijeti da RB "ne smije da nobla na k55" i da ako uzmemo jos jedno selo da cemo ratovati... Koliko jos dokaza smo trebali cekati da shvatimo ocigledno? mozda kada krenu noble?

Ponasanje vaseg vodstva vam se vratilo kao bumerang, nije mi vas zao.

I u cemu je bio problem?? Regularan rat izmedju dva plemena, mi bili bolji, organizovaniji, odlucniji, aktivniji i na kraju vas pomeli!

Mislite da ne znamo kako smarate okolo plemena i igrace hr10, govoreci im kako smo mi babaroge i da jedemo malu djecu.. Javljaju nam se pojedini igraci (koje necu imenovati jer sam obecao) govoreci kakvu ste im ovo psihicku bol nanjeli pa ne mogu prestati pricati o vama?! Onda se sjebu kad vide u razgovoru da mi uopste ne govorimo ni slicno o vama... Sami sebe blamirate ovom opsesijom.

Mi smo dosli ovdje da se igramo, ratujemo, sirimo poznanstva, a ne da gusimo ljude o onome sto je bilo prepiruci se sa klincima koji ne mogu preboliti poraz.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Pipak to i nisu bili barbari, več Barbarska DNK B-DNK e eto de mi sad reci jos neku pametnu.

ja koliko sam upratio svi ste vi nadigli da su to barbari, tako da su to barbari :)

a sad kad ste popusili onda to nisu barbari, is bre!
 

asaaa

New Member
Reaction score
0
cime se jos bavite :S
Vi ste ti koji stalno spominjete vasu slavnu pobjedu na ba8 a ne mi procitaj predhodne postove od borissa


krieger iza ledja ugovarao sa nasim zajednickim neprijateljima da im ovi puste sela kako bi se, citiram, "rokao sa RB".. dosli u posjed skype razgovora, ingame poruka, potvrdili neki ljudi iz B-DNK, potvrdili ljudi iz plemena Nosam.

Kriger je sam rekao vasim ljudima da je dogovario sa osmicama prepustanje gradova a vi ste njegove rijeci iskoristili kao izgovor da nas napadnete.. da je stvarno postojao plan da vas napadne ne bi octavianu rekao na koji je nacin dosao do predaje vec bi isto kao vi zadefao gradove i napao u gluvo doba noci. Ljudi za koje tvrdite da su rekli iz B-DNK da je postojao takav plan to negiraju pogledaj post od viste prije toga. Ljudi iz Nosam su bili neprijatelj kao i u svakom ratu govorilo im se svasta da dodje do predaje i oni su vama govorili svasta od toga samo da nas posvadjaju. To sto ste iskoristili govorkanja neprijatelja da napadnete saveznike sve govori o vama.

U tom periodu kada nam se javljaju ljudi iz vise plemena da nam spremate "noz u ledja" krieger se bahati i prijeti da RB "ne smije da nobla na k55" i da ako uzmemo jos jedno selo da cemo ratovati... Koliko jos dokaza smo trebali cekati da shvatimo ocigledno? mozda kada krenu noble?

Dogovor izmedju kallasa i krigera je bio da vi noblate jedan kontinent mi noblamo drugi, taj dogovor je postavljen na forum na ba8 a vi ga se niste pridrzavali i evo jos uvjek ga negirate ovdje. Jasno je ko dan koliko vrijedi rijec vodja RB-a. Mi nikad nismo napali saveznike i te noble nikad ne biste vidjeli ipak mi nismo RB. A vi davajte izgovore za casnu pobjedu.

I u cemu je bio problem?? Regularan rat izmedju dva plemena, mi bili bolji, organizovaniji, odlucniji, aktivniji i na kraju vas pomeli!

Jel vama regularno napasti saveznike u gluvo doba noci bez i rijeci najave ili objave rata te im jos prvu noc uzeli veci broj sela za koje ste znali da su prazni jer su vas defali na frontu ? Ako jeste onda to sve govori o vama.

I jos se pitate otkud pola svijeta tu da vam zagorca zivot i da vam ubija vojsku bez obzira na sve ? :)

A za dusevnu bol javi doticnima da je ovo samo igra na kraju a ako i dalje kukaju da ih nesto boli neka se jave psihijatrima ;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Pusti se ti sad barbara i ko je koga uci da igra, poenta je da si lagao da si mu uzeo SVA SELA, da si lagao da ti je vista rekao bilo sta o navodnim nepostojecim planovima a ti izgovori da napadnete svoje saveznike pricajte djecici iz vase akademije XXX mozda i povjeruju nesto pa vam tako naivni posalju koji def dok i njih ne ponoblate

prntscr.com/p56kr

Uuu kakvi planovi, jes' ovo ti smislio kako se radi sa akademcima ili si primio pomoć od svojih suigraća ?? Za ovo treba iskustva ko brat bratu.. -.^

-Zašto nisi Jossipu postavio pravo pitanje, a ne o tome da li je pričao vaše planove ! boriss nije spominjao odavanje barbarskih planova, ionako su uvijek jadni bili, boriss je spominjao predavanje sela i odustajanje igrača.
 
Reaction score
0
Svi ste pametni itd..

Borisu kao igracu i covijeku ne mozete do prljavog nokta doc...

tisina gledajte i sutite... kad neko pobijedi onda se dodjite ovdje bahatit i pricat lovacke price... kako vas nije sram blatit pleme koje je osvojilo 2 svijeta ? na ba8 ne da smo rasturili pregazili smo tako receno sve naj pro igrace koj isu uvijek bili vrh mi ne kazemo da je to bilo lagano ali svako od vas je resetovan od strane RBa sutite i ne javljajte se kad vi tu resetujete nas onda mozete zatvorit tako nasa usta i za izdaju treba biti sposoban nije ni to lako ;) ovo osobito pricam za campu koji stalno spominje ba8 kako smo ih izdali NISMO VAS IZDALI NE MOGU 2 PEMENA BITI POBIJEDNICI JEDNOG SVIJETA SAMO JEDNO PLEME MOZE BITI POBIJEDNIK! kat tad mi bi zaratili i opet bi vas pomeli vjeruj mi... ne jer smo mi pro nego na ba8 smo igrali slozno a da ne kazem koliko aktivno ne svi ali znam da neki nisu spavali po 10 dana zbog te igre da bi se odbranili i napade tajmirali... sve u svemu kad cete nas dobit tad cete moc pricati do tada pratite vase NAJ igrace koji ne pricaju previse a rade i vise nego sto vi pricate ovdje :ljut:
 

udovica kosta

Member
Reaction score
10
Svi ste pametni itd..

Borisu kao igracu i covijeku ne mozete do prljavog nokta doc...

tisina gledajte i sutite... kad neko pobijedi onda se dodjite ovdje bahatit i pricat lovacke price... kako vas nije sram blatit pleme koje je osvojilo 2 svijeta ? na ba8 ne da smo rasturili pregazili smo tako receno sve naj pro igrace koj isu uvijek bili vrh mi ne kazemo da je to bilo lagano ali svako od vas je resetovan od strane RBa sutite i ne javljajte se kad vi tu resetujete nas onda mozete zatvorit tako nasa usta i za izdaju treba biti sposoban nije ni to lako ;) ovo osobito pricam za campu koji stalno spominje ba8 kako smo ih izdali NISMO VAS IZDALI NE MOGU 2 PEMENA BITI POBIJEDNICI JEDNOG SVIJETA SAMO JEDNO PLEME MOZE BITI POBIJEDNIK! kat tad mi bi zaratili i opet bi vas pomeli vjeruj mi... ne jer smo mi pro nego na ba8 smo igrali slozno a da ne kazem koliko aktivno ne svi ali znam da neki nisu spavali po 10 dana zbog te igre da bi se odbranili i napade tajmirali... sve u svemu kad cete nas dobit tad cete moc pricati do tada pratite vase NAJ igrace koji ne pricaju previse a rade i vise nego sto vi pricate ovdje :ljut:

samo moras da priznas da jedni bez drugih(B-DNK bez -RB- i obrnuto) nebi mogli nista na tom svijetu!,ne kazem da sam siguran ali nebi sklapali saveznistvo da ste bili samouvjereni u svoju snagu!
 

DeletedUser

Guest
Ja sam igrao ba8 kao dual na the familia.
Nisam se puno mjesao u diplomatiju, ali sam imao cin vodje i znam sta je bilo.

Ono sto ne volim jeste kad se jave ova djeca koja kao predstavljaju pleme Barbar, a nemaju pojma da sam ja bio jedan od osnivaca Barbara, da su ime smislili josipp i Oblivion,i uz njih vista i ja vodje.
Da je postalo poslije toga dva ogranka Barbara, jedan na ba serveru,jedan na hr serveru. Da je Barbar osvojio hr3 server,prvi server koji se zatvorio na hr. Da je pola igraca Plemena nastalo iz Barbara.

Djeco moja nista vi ne znate.
 
Status
Not open for further replies.
Top